אין דבר כזה סוללה עם קיבולת גדולהיותר לאותו דגם מחשב ? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין דבר כזה סוללה עם קיבולת גדולהיותר לאותו דגם מחשב ?

SPONER

Recommended Posts

המחשב שיש לי יש לו קיבולת של4000mAh אני חושב , ותכלס לא יצאתי בחיים עם הנייד בחוץ אני רק יכול לדעת ששעתיים מינוס בחוץ לא יספיקו בכלל .

המחשב מחזיק לי שעתיים פחות או יותר (זה ביטוי,אבל האמת בלי יותר) וכל זה בשימוש סביר של גלישה

יש לי עוד שאלה , אני חושב שאני יודע שאחריות על המחשב שלי היא של 3 שנים אבל על הסוללה יש לי שנה , האם ככה זה? אם כן יש לי את המחשב 10 חודש , האם עליי לנצל את זה לפני שהאחריות על הסוללה תגמר במידה והיא דפוקה? או שיש עוד X זמן שיתפלו בי אחרי שהאחריות תגמר ,כולל החלפת לחדשה .

ידוע לי שעל מוצר אלקרטוני יש עוד X זמן אחרי סיום מועד האחריות .

ד"א הגיוני שמצב חסכון הוא פשוט גורם למחשב לעבוד מעפן? הגלישה באינטרנט פחות טובה פחות מהירה (גלילת הדפדפן מלווות בתקיעות קלות) ותמיד כשעוברים ממצב חסכון לביצועים גבוהים הכל עובד כשורה.

תודה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. איזה מחשב יש לך? יש מחשבים שהסוללה שלהם פשוט חלשה ביחס לצריכת החשמל שלהם.

2. בהרבה מקרים ניתן לרכוש גדולות יותר (וכבדות יותר בהתאם).

3. יכול מאוד להיות ואפילו סביר להניח שהסוללה שלך תקינה לגמרי, וכמו שכבר אמרתי - היא פשוט חלשה ביחס לצריכת החשמל של המחשב. כמו שכבר אמרתי - תגיד לנו באיזה דגם מדובר.

4. מטרת מצב חיסכון בחשמל היא.. לחסוך בחשמל. החיסכון מתבצע ע"י הורדת ביצועים של המעבד וכרטיס המסך (פחות ביצועים = פחות צריכת חשמל) ולכן מאוד הגיוני שהמחשב יהיה הרבה יותר איטי. דרך נוספת לחסוך בחשמל מבלי לפגוע בביצועים היא הורדת בהירות המסך (אחרי כמה דקות של שימוש מתרגלים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.ASUS N550JV דיסק קשיח 7200סל"ד

2.אפשר קישור לראות ואם מדובר על מקורי ולא חלופי מחברה לא איכותית?

3.הבנתי אבל קצת מוזר לא? לשחרר כזאת?

4. הייתי מבין ביצועים גבוהים בשביל משחק או כל דבר שדורש, אבל האם גלישה בדפדפן ושימוש קל דורש ביצועים גבוהים? ומצב חסכון פשוט אני מעדיף לוותר עליו לא נוח בכלל להשתמש במצב הזה.זה מרגיש שהמחשב ממש מסכן

תודה על הטיפ של הורדת בהירות המסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה שימוש הסוללה שלו נגמר בתוך שעתיים?

על סמך ביקורות, בשימוש רגיל (אינטרנט, שימושים משרדיים) היא צפויה להגמר בתוך כ-4 שעות.

עוד אופציה זה שמאיזשהי סיבה הגדרת שכל הזמן כרטיס המסך החיצוני יהיה בשימוש ולא כרטיס המסך המובנה. בעיקרון צריך להגדיר שרק כשאתה מדליק משחקים או אחרות שדורשות את זה, כרטיס המסך החיצוני יהיה בשימוש.

וכן - גלישה באינטרנט עם הרבה טאבים זה דבר שדורש הרבה יותר משאבים ממה שאתה חושב, במיוחד אם אין לך חוסם פרסומות (שאונסות את המחשב מבחינת ביצועים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שימוש של גלישה בלבד על בהירות יחסית גבוהה בלי תוכנות שפועלות.(פעם הייתי משתמש ל הכי נמוכה אבל התרגלתי לבהירות גבוהה)

עדיין זה לא נראה לי בסדר בכלל ! גם אם יש לי הרבה טאבים זה מה זולל חצי מהסוללה מאשר יש מספק קטן של טאבים כי לי מחזיק שעיים בלחץ.

וכרטיס מסך עובד בזמן גלישה רגילה .

ומה לגבי שאר השאלות אם אתה ידוע אם לא בבקשה תענו לי על זה אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שעתיים עבור מחשב כמו שלך זה בסדר, זה לא נדיר.

אם אני זוכר נכון המחשב שלך עם מעבד i7 שהוא ממש לא חסכוני בחשמל ועם כרטיס מסך חיצוני, כמו כן יש לו דיסק קשיח.

במחשב הקודם שלי (מחשב גיימינג G53JW) הסוללה היתה מחזיקה לשעה וארבעים ג"כ, אחרי שהחלפתי לSSD, נוספו לי כעשרים דקות לזמן הסוללה.

שים לב, בהירות המסך משמעותית מבחינת צריכת החשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

על סמך ביקורות הוא אמור להחזיק 4 שעות, אבל בפועל הוא יכול להחזיק גם פחות - תלוי במיליון ואחד פרמטרים, אם לא יותר.

אחריות על היא לרוב שנה - אבל כפי שנאמר, לא בטוח בכלל שהיא תקולה.

לגבי עם קיבולת גבוהה יותר - לא מכיר, מוזמן לחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

ביצועים: לחבר שלי יש את אותו מחשב כמו שלך (Asus N550) ומבדיקה שלי (ביקשתי מחבר שלי את המחשב במיוחד כדי לבדוק עבורך), המחשב החזיק שלוש שעות בצפייה בסרט בבהירות הכי נמוכה. זה בערך המקסימום שתקבל. אם תחליף לSSD, תבטל את תאורת המקשים, תעשה את הבהירות הכי נמוכה במסך ותשתמש בוורד בלבד, תקבל אולי שלוש וחצי שעות. הצהרת היצרן על זמן זה בולשיט.

אחריות: כמו שכבר נכתב, לסוללה יש שנה אחריות.

סוללה נוספת: למיטב ידיעתי וניסיוני, אין וגם לא יצא (בעתיד) שגדולה מנפחה של הסוללה הקיימת. כמו כן, חדשות לניידים בדרך כלל מתחילות להימכר כשנה אחרי ייצור המחשב, כשנגמרת האחריות. לפני זה אפשר למצוא אך המחיר יקר יחסית.

זה הכל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...