מחפש לקנות סמארטפון זמני, תקציב 500-700 ש"ח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לקנות סמארטפון זמני, תקציב 500-700 ש"ח

Radioheadz

Recommended Posts

אז ככה, הגעתי למצב שאני לא מסוגל לסבול את האייפון שלי עוד דקה נוספת.

עריכה :

החלטתי להשקיע בסביבות ה1000-1500 ש"ח במכשיר שנותן מקסימום ביצועים במינימום מחיר.

כרגע G ו X עומדים על הפרק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אפשרויות:

1. למתוח את התקציב ולקנות MOTO G.

2. לקנות נקסוס 4 מיד שנייה

3. לקנות טלפון סיני. במקרה הזה צריך לברר היטב לגבי דגם בלי בעיות (שבבי למיניהם).

1. הייתה לי הרגשה שMoto G תהיה התשובה הראשונה.

2. למדתי בדרך הקשה לא לקנות מוצרי אלקטורניקה מיד שנייה

3. בחיים אבל בחיים לא.

את הMoto G אפשר לקנות בKSP לא? אין מצב שיש את זה באייבורי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר. אם תיגש לחנות ותוודא שהמכשיר חדש + מטען מקורי, אין שום בעיה.

אתה יודע מה, נראה לי שאני אוותר על לקנות High end סמארטפון לבינתיים.

אני כנראה אקנה G או אולי אפילו X.

השאלה היא האם תוספת הכסף בשביל הMoto X שווה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב גיל בוא אני אגיד לך מה קרה איתי בין אם זה מעניין אותך ובין אם לאו.

הלכתי ל5-6 חנויות סלולרי בעיר שלי ורק לאחת מהן היה Moto G, וממש במזל מתברר שהוא מחר בערב אמור לקבל את ה Moto X.

הנה האתר

http://www.pelecom.net/Search.aspx?SeQuary=%20and%20%20dbo.Products.ProductManufacturerID%20in(6)%20%20&CatID=7&Se=

ה Moto G 16g עולה 1149

ו 8g אבל עם עולה 1229

אני מניח שהMoto X לא אמור לעלות יותר מ1600 ש"ח. כי אם הוא כן יהיה יקר משמעותית אני אקח את הG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות לפי המחיר בחו"ל של המוטו X שהוא 550$ לגירסת ה32GB כנראה שהוא הולך להיות הרבה יותר יקר מ16000

במיוחד שזה מכשיר חדש תוסיף לזה "מחיר השק(ר)ה" שזה לפחות עוד 300 ש"ח תוספת.

ככה שלפחות לפי הערכה שלי ורק שלי כן. הוא יעלה סביבות 2200

אם אתה כבר מוכן לעלות ל 1600 יש לך 5 שזה אחלה מכשיר וLG G2 שהוא 5 משופר אבל עולה בסביבות 1750

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות לפי המחיר בחו"ל של המוטו X שהוא 550$ לגירסת ה32GB כנראה שהוא הולך להיות הרבה יותר יקר מ16000

במיוחד שזה מכשיר חדש תוסיף לזה "מחיר השק(ר)ה" שזה לפחות עוד 300 ש"ח תוספת.

ככה שלפחות לפי הערכה שלי ורק שלי כן. הוא יעלה סביבות 2200

אם אתה כבר מוכן לעלות ל 1600 יש לך נקסוס 5 שזה אחלה מכשיר וLG G2 שהוא נקסוס 5 משופר אבל עולה בסביבות 1750

שמע אני לא רוצה לשקיע יותר מ1500 ש"ח, אבל אם בשביל עוד 100-200 ש"ח אני אקבל משהו טוב יותר אז אני אלך על זה.

ואני חושב שאתה טועה בנוגע לMoto X כי בזאפ יש 2 חנויות שמציעות את המכשיר מחיר של עד 1700 ש"ח .

בנוגע לLG G2 ונקסוס אני לא יודע, אני חושב שאני מעדיף מכשיר צנוע כמו ה X. ( גם הדבר האחרון שמעניין אותי זה אז אין לי בעיה עם המוטו X בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוטו X שאתה רואה בזאפ זה הדור הראשון (שנת השקה 2013) שהוא מכשיר חלש משמעותית. המוטו X החדש (שנת השקה 2014) עדיין לא הגיע לארץ ובכללי יוצא רק השבוע למכירה בעולם. ההבדלים במחיר יהיו מאוד גדולים. כי ממפרט של שוק בינוני/נמוך המפרט החדש הוא של שוק היי אנד.

לגבי איזה מכשיר כדאי לך. אני לא יודע מה חשוב לך במכשיר ככה שקשה לי להמליץ לך. בתור בעלים של נקסוס 4 אני יכול לומר לך על ה 5 שהוא מכשיר מצוין אבל עם סוללה יחסית חלשה. כיום יש לי G2 והוא מכשיר מעולה סוללה שמחזיקה יום וחצי (תלוי בשימוש). אם אתה רוצה מכשיר עם מדהימה לך על Z3 compact של סוני.

והדבר הכי חשוב לא משנה מה אל תקנה סאמסונג!

נק למחשבה בקרוב מאוד יצא חדש שיקרא 6 או X. השמועות אומרות שיהיה מבוסס על המוטו X והמחיר בטוח יהיה נמוך משמעותי, כנראה 350 דולר.

בבנוסף בקרוב שיטת ההזמנות המפגרת על ה one plus one תגמר ואז כולם יוכלו להזמין אותו ב 350 דולר ככה שאלה שני דברים אני ממליץ לך לשקול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוטו X שאתה רואה בזאפ זה הדור הראשון (שנת השקה 2013) שהוא מכשיר חלש משמעותית. המוטו X החדש (שנת השקה 2014) עדיין לא הגיע לארץ ובכללי יוצא רק השבוע למכירה בעולם. ההבדלים במחיר יהיו מאוד גדולים. כי ממפרט של שוק בינוני/נמוך המפרט החדש הוא של שוק היי אנד.

לגבי איזה מכשיר כדאי לך. אני לא יודע מה חשוב לך במכשיר ככה שקשה לי להמליץ לך. בתור בעלים של נקסוס 4 אני יכול לומר לך על ה 5 שהוא מכשיר מצוין אבל עם סוללה יחסית חלשה. כיום יש לי G2 והוא מכשיר מעולה סוללה שמחזיקה יום וחצי (תלוי בשימוש). אם אתה רוצה מכשיר עם מצלמה מדהימה לך על Z3 compact של סוני.

והדבר הכי חשוב לא משנה מה אל תקנה סאמסונג!

נק למחשבה בקרוב מאוד יצא נקסוס חדש שיקרא נקסוס 6 או נקסוס X. השמועות אומרות שיהיה מבוסס על המוטו X והמחיר בטוח יהיה נמוך משמעותי, כנראה 350 דולר.

בבנוסף בקרוב שיטת ההזמנות המפגרת על ה one plus one תגמר ואז כולם יוכלו להזמין אותו ב 350 דולר ככה שאלה שני דברים אני ממליץ לך לשקול

המצלמה זה הדבר הכי פחות מעניין אותי בטלפון.

אני מחפש מכשיר מינימליסטי וצנוע, כל מכשירים הHigh end ומכשירים הדגל של החברות הגדולות לא מעניינים אותי במיוחד,

הדבר הכי חשוב לי בטלפון זה סוללה טובה וזהו בעיקרון, אני יודע בוודאות שהMoto G יספיק לי אבל אם הX לא יהיה יקר משמעותית אני אלך עליו.

אני באמת לא רואה טעם לחכות לMoto X 2014 כי הוא יהיה משמעותית יותר יקר וכמו שאמרתי, אני לא מעוניין להשקיע יותר מ1600 ש"ח על טלפון חדש.

אז שורה תחתונה זה כנראה הולך להיות Nexus 5 או X 2013.

אני חושב שאני עדיין מעדיף את X בגלל הסוללה החזקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה מוטו G יש שלושה דגמים.

1 מוטו G (שנת השקה 2013) מסך 4.5 אינץ.

2 מוטו G 4G (שנת השקה 2014) אותו מפרט כמו הראשון רק תומך ב 4G

3 מוטו G (שנת השקה 2014) לפי מה שאני שם לב ההבדל היחיד הוא שהמסך גדל ל 5.0 אינץ והוא קיבל גם אפשרות לשני כרטיסי סים

והוא לא תומך ב 4G משום מה.

ההתלבטות שלך היא בגודל מסך ובתמיכה בתדרים. תבחר מה חשוב לך ולך על זה. המחירים בערך אותו דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...