רוצה להתנתק מסלקום, לאן כדאי לעבור? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להתנתק מסלקום, לאן כדאי לעבור?

NATluck

Recommended Posts

תראה, לדעתי זה חשוב ללכת על גולן ולו רק בגלל שבגללם אתה יכול לשאול את השאלות האלו ולקבל תשובות על חשבונות חודשיים של 59 או 35 שקלים.

אורנג', ופלאפון דפקו לנו את הצורה במשך שנים, שירים יד מי שהוט לא דפקו אותו או מישהו שהוא מכיר (לא רק בסלולאר, כל החברה), אותו סיפור גם עם 012 וכו'.

נשארו רק שניים עם רקורד נקי, רמי לוי וגולן, ומכיוון שגולן היו אלה חלק מרכזי משינוי המבורך הזה אני הולך איתם.

בנוגע לקליטה, אני בגוש דן והכל בסדר איתם, אין ניתוקים, האינטרנט רץ טוב וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחלק מהמקומות והמכשירים יש לגולו בעיה של דילוגים בין דור שני לשלישי. לי זה קורה הרבה באיזור ירושלים ובכלל לא במרכז.
קורה גם לי הרבה במרכז.

כשהקליטה נמוכה עובר לדור 2 ולפעמים שוכח לחזור.

הייתי בטוח בעיה של המכשיר

בעיה של , קורה גם אצלם. או בכלל בעיה של המכשיר שלא נותן תעדוף תקין לרשתות דור 3+.

כל התמיכה לאחור הזו מציקה, ואני רואה מפעילה שלא תומכת בדור 2 כיתרון, למי שמחזיק מכשיר מודרני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, בהמשך להודעתי הקודמת.... בגולן פשוט תגדירו ברשתות הסלולריות WCDMA ONLY וכך הוא לא יעבור לדור 2.

זה יותר בעייתי בסלקום שתומכים בדור 4, כי כך ימנע גם עבודה בדור 4. אך בגולן שלא תומכים זה חסר משמעות.

יש פיתרון גם לסלקום של WCDMA\LTE ONLY. אך זה חייב להתבצע דרך התפריט הנסתר במכשיר, ונשכח בכל בוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, בהמשך להודעתי הקודמת.... בגולן פשוט תגדירו ברשתות הסלולריות WCDMA ONLY וכך הוא לא יעבור לדור 2.

זה יותר בעייתי בסלקום שתומכים בדור 4, כי כך ימנע גם עבודה בדור 4. אך בגולן שלא תומכים זה חסר משמעות.

יש פיתרון גם לסלקום של WCDMA\LTE ONLY. אך זה חייב להתבצע דרך התפריט הנסתר במכשיר, ונשכח בכל בוט.

אבל כלשא יהיה דור 3 הוא לא יקלוט בכלל אינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? אם כבר לא יקלוט שיחות אתה מתכוון. כי בדור 2 לא מתפקד כלל.

בכל מקרה, אני חושב שהמקומות בארץ שבה אין קליטה סבירה של דור 3 וכן קליטה טובה של דור 2 הם לא רבים. ואותם טלפונים שמחליטים להינעל על דור 2 במקום על 3+, מנסיוני זה לא עקב חוסר קליטה סבירה מספיק לשיחות ואינטרנט בדור 3, אלא רק כי דור 2 קולט יותר טוב באותן מקומות, או רק בגלל שהוא כבר ננעל קודם על 2. ניתן לבדוק זאת ע"י מעבר למצב טיסה וביטולה מיד. שאז "פתאום" המכשיר מגלה שישנה קליטה מספיק טובה של דור 3+, ורק אז הוא "מוותר" על דור 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

כל הקטנות הם טובות, בקשר לקליטה במטולה לא יודע, אבל קח את ההכי זול. כשיהיה אחד יותר זול, לך עליו. וככה. תמיד עדיף ללכת למי שנותן סים חינם. אין התחייבות ולהתחבר לחברה חדשה זה פחות מ10 דקות באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...