רוצה להתנתק מסלקום, לאן כדאי לעבור? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להתנתק מסלקום, לאן כדאי לעבור?

NATluck

Recommended Posts

כמובן שהחברות הגדולות האחרות כמו פלפון ואורנג' לא באות בחשבון, מחברים אחרים בחברות האלה אוכלים אותה כמות חרא.

יש כרגע שתי חברות שאני מתלבט לגביהן.

אני שומע דברים טובים על . יש להם חבילה חופשית של שיחות והודעות עם גלישה של 6 ג'יגה רק ב-100 ש"ח, מישהו התנסה? זה נשמע קצת טוב מדיי, אין פה איזה שטיק? במקרה של בעיות איך היה השירות?

מישהו התנסה עם רמי לוי? אני כרגע בסלקום עם חבילה חופשית וגלישה של 3 ג'יגה (דחפו לי גם חיובים של מנוי חו"ל בלי להגיד לי, התלוננתי ויזכו אותי 3 חודשים לאחור) ואצל רמי לוי אותה חבילה רק ב-40 ש"ח לחודש.

מצד אחד אני מתפתה לעבור מצד שני תמיד יש לי את הפחד שאיכשהו יידפקו אותי שוב או שהשירות יהיה גרוע או רשת סלולרית לא יציבה...

יש עוד חברות שהייתם ממליצים לבדוק?

אני גר במטולה אז אם ידוע למישהו על בעיות קליטה עם חברות מסוימות באזורים מרוחקים אשמח גם לאזהרה מראש.

תודה מראש!

עריכה - להעביר בבקשה לפורום ... כשפתחתי את הת'רד זה היה בטעות בטאב הלא נכון \=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גולן אצלי עובדים מצויין.

קליטה - איפה שאין לי בדרך כלל גם אין לחבריי במפעילות אחרות, ככה שמבחינת פריסה הכל בסדר.

גולן גם נותנים לך גלישה בחו"ל ושיחות מחו"ל ולחו"ל, שווה במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם גולן ומאד מאד מרוצה!

גם במקומות שהזהירו אותי שלא תהיה קליטה, אני קולט מצויין.

אני דרך המבצע של מזרחי עם הסים מתנה ו-5% הנחה קבועה, זה לפחות לפי מה שאני בדקתי הכי משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהוט מובייל ועד כמה שלא הייתי מרוצה מהשירות שלהם בקטע של הספק הביתה אני מאוד מרוצה מאיכות השירות הסלולארי (כיסוי\מהירות\ניתוקים)

לאחר חודש של עינוי מאז שהם נהיו הספק שלי זה כבר עובד תקין - אני אצלם כבר 3 חודשים.

אגב אני מעולם לא השתמשתי ביותר מגיגה של תעבורה (מקרי הקיצון היו שהייתי במילואים) חודשית בסמארטפון - נשמע לי הזוי כאשר כמעט בכל חור אפשר להתחבר ל-WIFI שעובד יותר מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור תושב דרום לבנון (כמוך), אני מרוצה מגולן, ואני איתם בערך מאז שניתן היה להיות לקוח של גולן.

תושב דרום לבנון, כן, רק מחכה לטילים הבאים מחיזבאללה כבר ;)

להוט אני בחיים לא חוזר בשום צורה, יש להם שירות זוועה :( הייתי עם האינטרנט איתם שנים ורק סבלתי. לאקסית שלי היה אורנג' וכל הזמן היו בעיות עם הרשת הסלולרית אז 012 זה גם נראה לי לא כדאי אם הם רוכבים על אורנג'... או שאני טועה? כי חוץ מזה אני שוקל לנסות אותם.

יתרון לגולן, כשהם עובדים, הם עובדים (רוב הזמן, אם כי היו תקופות חשוכות יותר).

חסרון לגולן, כשהם לא עובדים, לך חפש (אין שירות לקוחות בפועל).

כדאי שאציין שחשוב לי גם שיהיה לאן לפנות ומפעילה סלולרית וירטואלית זה תמיד חשש מסוים. לפחות שיש לך מישהו לצעוק עליו במקרה הצורך ;) מבחינתי גולן ירדו מהפרק וכרגע אני פוזל לכיוון 012

מישהו התנסה בשירות של רמי לוי? איך הפריסה שלהם? בזמנו זכורה לי כתבה שהיו אצלו המון ניתוקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...