אם מישהו מכיר DESPERADOS צריך עזרה - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם מישהו מכיר DESPERADOS צריך עזרה

zoyaniv

Recommended Posts

אפ מישהו מכיר את המשחק אני בשלב שצריך לשחרר את החייל המקסיקני אני הרגתי כמעט את כולם חוץ משני אנשים למעלה השמן שמסתובב זה שיושב למטה והשניים בצד ימין בשלב הזה אני כבר לא מצליח להרוג יותר שאני מנסה להרוג את השמן ליד החייל לא משנה איפה אני הורג אותו אפילו ליד הסוסים אני נפסל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על צ'יטים שמעת? ;D

:nono: :nono:

סקורפיון.., לא מתאים לילד כמוך.

טוב תשמע זה משחק קשה, אח שלי שחק בזה והוא גם לא הצליח הכל בפעם הראשונה אבל אחרי שחושבים קצת, מצליחים.

נ.ב

סתם סקורפיון...., אני הייתי הראמי הכי גדול בדיאבלו אני כתבתי אפילו כמה טרינרים...,חרשתי על המשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה שלב דיי קל.

מה שאתה צריך לחשוב עליו זהו תזמון, הכל בשלב הזה זה תזמון.

תנסה להתחבא בתוך האורווה, לגנוב את כל הסוסים מהאורווה בשקט, ואת האוכפים גם כן, תנסה להרוג את השמן, תשחרר את החייל ותברח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גנבתי את כל האוכפים לקחתי את הסוסים אבל אם אני משחרר את החייל הוא הולך והורגים אותו אם אני מהמם אותו ולוקח אותו אז השומר השמן מגלה את זה ואני נפסל אני מצליח להרוג אותו רחוק מהמדורה בלי שאף אחד רואה אבל אני עדיין נפסל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השומר השמן מסתובב כל הזמן, כהוא מפנה את הגב אליך, יש לך מספיק זמן, לחתוך את החבלים, ולהמם את החייל,

אח"כ אתה בורח חזרה למקום מסתור, וכשהשומר מסתובב שוב, אתה לוקח את החייל ובורח עם הסוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אפשרי כי ברגע שהוא רואה שהחייל נעלם הוא מתחיל לחפש ואם הוא לא מוצא הוא חושד ואם כן אז אני ישר נפסל אני אמור לקחת את החייל איתי בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...