טאבלט\פאבלט לסטודנט? (אין הגבלת תקציב). - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טאבלט\פאבלט לסטודנט? (אין הגבלת תקציב).

חלאדין

Recommended Posts

אהלן, אני מתחיל ללמוד באוקטובר הקרוב. רכשתי מחשב נייד שישמש כמחשב ראשי בבית.

ראיתי שהולך להיות לי עומס רב בלימודים בשנה א' (57 נ"ז) - כולל תיזוזים בין קמפוסים (מדעי הטבע ומדעי הרוח).

אומנם אני לא הולך להתנייד בתחבורה ציבורית ולקרוא טקסט בנסיעות, אבל עדיין עולה השאלה האם אני יכול להפיק תועלת ממכשיר כזה. הנייד הוא מסורבל (17 אינטש) ונראה לי שטאבלט יכול להיות משהו יותר זמין. השאלה היא איזה לקנות? מה יתאים לצרכים שלי? האם מכשיר כמו הנוט 3\4 מתאים מבחינת צריכה של תוכן (טקסט) ואירגון? (אני לא שואל לגבי אייפון 6+ כי נראה שהוא יעלה מעל 5000 שקל וזה כבר מוגזם לדעתי) או שעדיף טאבלט "אמיתי" של 7-10 אינטש? (הנוט נראה אחלה אבל אולי קצת OVERKILL כי כבר יש לי מכשיר ONE).

איך הנוט 10.1, אייר והסוני אקפסירה Z ? האם הם מסוגלים לעבוד עם עט סטילוס? איזה מהם עדיף?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש memo pad hd 7 ואני ממש מרוצה ממנו.

אני אנמק:

אני משתמש בו בעיקר כחוברת תרגילים /ספר דיגיטלי ושמירת notes ועוד שימושים ארגוניים כאלה ואחרים ( אפליקציות לציור גרפים, אינטגרלים וכו') וכמובן (יש ווייפיי בכל האוניברסיטה).

הטאבלט מגיע עם מכובדת (מספיק לי ליומיים וחצי של עבודה כמו שאמרתי), מסך מצויין והוא רץ די חלק, בנוסף אני חוסך בסלולרי למתי שבאמת צריך אותו ;)

הייתי אומר שהטאבלט הזה הוא משתלם מבחינת יחס עלות וביצועים.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב ניסיתי להשתמש בו בתור מחברת ומבחינתי זה לא מספיק נוח, אני לא חושב שיהיה לי נוח בכללי להשתמש בטאבלט בתור מחברת (אלא אם קונים את הסטילוסים הממש יקרים ויש ממש גדול ומהיר וגם אז יש שיאמרו שזה לא נוח כמו דף ונייר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...