בעיה ב HD חיצוני - עזרה דחופה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב HD חיצוני - עזרה דחופה

ajeanl

Recommended Posts

העברתי את המחשב למקום אחר בבית וכשבאתי לחבר את הHD החיצוני WD Passport 1TB המחשב לא זיהה (האור בHD דלק), הדלקתי כיביתי את המחשב ואת ה HD, החלפתי כבלי , חיברתי ל שונים וכלום... אני חושב שאולי המחבר של ה ב board של קופסאת ה HD נדפק כי הוא זז בחיבור שלו ללוח הקטן, ניסיתי להלחים ועדיין כלום.

בסופו של דבר פירקתי את ה HD וחיברתי ישירות למחשב (sata), המחשב זיהה אותו כ HD והעלה שאלה האם הוא MBR ועוד משהו שלא ממש הבנתי לחצתי על MBR

בקיצור, עכשיו הוא מוצג כ HD לא מפורמט ואני לא יכול לראות את כל המידע שיש שם (בעיקר משפחתיות של שנים אחורה ואין לי גיבוי מהם כלל) מה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Testdisk

הרצתי אותה אבל נראה שאין בכלל partitions ב HD!! זה לא הגיוני. איך יכול להיות שכל המידע פשוט נעלם? היו 3 partition שם. הרצתי חיפוש ואני מחזיק ידיים שימצא משהו.

האם יש משהו אחר שניתן לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק לחצת שהוא שאל אותך ״משהו על mbr"???

לחצתי על mbr, ייתכן ועשיתי טעות? כי זה לא היה HD שמערכת הפעלה עולה ממנו.

בסריקה הקצרה הוא לא מצא כלום ועכשיו הוא 50% על סריקה עמוקה ואני חושש שהוא גם לא ימצא כלום וכל הזכרונות המתועדים שם יאבדו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ על RECUVA לשיחזור.

רק כך בחשבון, רוב הסיכויים שקבצים מורכבים כמו RAR למשל לא ישוחזרו באופן מלא, או בכלל.

אם זה יצליח לשחזר לי את קבצי התמונות והוידאו של המשפחה אני מבסוט.

אגב, אשמח להמלצה לשמירת ווידאו כי למדתי שלא שומרים על כונן ובטח שלא עותק אחד :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסה! גם אחרי סריקה עמוקה הוא לא מצא כלום :(

אני לא מבין איך מידע פשוט נעלם ככה סתם מ HD? הוא לא היה מחובר והמצחיק שהוא עובד, המערכת מזהה אותו אבל כל המידע פשוט התאדה...

מה עוד ניתן לעשות? האם יש עוד דרך לנסות לשחזר את המידע או שאם לא נמצא

partitions אין מצב לאחזר את המידע.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעלה עם live cd של ותחפש את הקבצים שם.

אפשר גם עם hirens cd ולראות אם הוא רואה את המידע שם. או להריץ תוכנות כמו recuva שהמליצו לך למעלה.

המידע עצמו לא נמחק. הוא שם אבל עשית משהו שכנראה מחק את המחיצה אז הווינדוס לא יכול לגשת למידע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכור לי דיון פה על זה שהמידע מוצפן בסדרה הזאת ולכן כשמחברים את הכונן ללא ה אלא ישירות למחשב זה גורם לכך שלא יהיה ניתן לראות/לגשת למידע שהיה שם לפני.

חיפשתי ולא מצאתי, מעניין.

אני שואל את עצמי האם לא כדאי לסדר את המחבר של ה בחנות אלקטרוניקה שמתמחה בהלחמות ולחבר את את ה HD דרך ה USB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...