I5 4690k 4.4Ghz מה עכשיו? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

I5 4690k 4.4Ghz מה עכשיו?

טל משעלי

Recommended Posts

לגבי הפרופיל שאתה רוצה, אתה יכול להמשיך לבדוק ולראות לאן אתה מגיע עם המתח והטמפ׳ ,ברגע שהגעת למהירות הרצויה שאתה חפץ בה ושהמחשב יציב לאחר בדיקות יציבות אתה יכול להגדיר מתח על adaptive, להשאיר את הגדרות החשמל של המעבד מופעלות כדוגמת speedstep וcpu c states הדואגות להוריד את המתח והמכפלה של המעבד בעד שימוש רגיל ובהתאם לעומס עליו.

אני לדוגמא אחרי שבדקתי יציבות על מתח גבוה יחסית של 1.28 ( מה לעשות לא צ׳יפ אחד הגדולים) ומכפלה של 43 בטמפרטורה של 75 בעת מאמץ

מלא, העברתי למצב adaptive עם offset חיובי של 0.010 ומתח טורבו של 1.270 ככה שביחד יש לי 1.28 בעת מאמץ מלא ובעת משחקים, וכאשר אני סתם משוטט באינטרנט ואין עומס על המעבד המתח יורד וגם המכפלה, ככה תשמור על אורך חיי המעבד וגם תחסוך בחשמל ומתי שתזדקק לתוספת הכוח של האוברקלוק הוא יהיה שם בשבילך.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

oza87 שלום, הגעתי למהירות שאני רוצה שהיא 4.4 עם 1.200V טמפרטורה מאוד סבירה של 70C מקסימום ועם כיול המאוורר 65C. אני לא כל כך יודע ב- של איך אפשר להגדיר על ADAPTIVE. מה שכן המתח יורד לממוצע של 0.882 ללא עבודה והוא יודע לעלות שכצריך אפשרויות ה-C1 ו-C7 C6 C3 וכל אלה על AUTO. לעומת זאת ה-CPU נשאר קבוע על 4.4 את זה איך אני משנה כי באמת שאני לא רוצה שיתאמץ ללא צורך והוא יכול לרדת לנוח באזור ה-4.0 ;)

כמו כן בדקתי כאשר אפשרות ה-EIST מופעל ועדיין לא היה ירידה של התדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני משתמש גם בreal temp ולא נגעתי באפשרויות מסוימות בווינדוס. אבל האם זה משהו רע שהמתח יורד כשאין צורך. לדעתי זה בסדר גמור בהתחשב שבביוס אפשרויות חיסכון בחשמל פעילות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...