בעיה (לא יודע איך להסביר במילים מצורפת תמונה) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה (לא יודע איך להסביר במילים מצורפת תמונה)

masteryoda91

Recommended Posts

המפרט שלי

מעבד: I7-4790

זכרון: G-SKILL 4GBX2

לוח אם: H97-HD3

ספק: FSP EVEREST 700W

כרטיס מסך: Sapphire Radeon R9 280X DUAL-X OC 3GB יד שנייה (מ-TMS).

הבעיה נראת רק בסרטים וודיאו (במשחקים לא יצא לי לראות את התופעה) אני מצרף תמונה כי אין לי מושג איך להסביר אותה במילים.

אציין שהבעיה לא הייתה קיימת בכרטיס מסך קודם שהיה לי, בדקתי על שתי מסכים שונים,כבלים שונים (DVI,VGA) התופעה קיימת.

מוחברת לי גם טלוויזיה בחיבור לכרטיס ומשם אני רואה את הסרטים בטלוויזיה לא מופיעה התופעה.

מצרף תמונה וסרטון שצילמתי מהסלולרי כי צילום מסך לא מתעד את התופעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מסך יש לך? ואיזה אתה מפעיל? בעיקרון אתה חווה Tearing אבל מוזר שזה דווקא בסרט ולא במשחק ...

כמה HZ המסך שאתה מנסה לראות עליו ? תבדוק שהRefresh rate מתאים למסך (ולא שינית אותו ידנית למשהו מוזר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דגם מסך יש לך?(מלא) ובאיזו חיבור אתה משתמש?

משיטוט קטן ראיתי שיש הרבה סיבות שגורמות ל Tearing כמו שלך ... אבל צריך קצת יותר פרטים

בקשר לריפרש רייט

Control Panel\All Control Panel Items\Display\Screen Resolution

Advance Setting>Monitor

ושם צריך להיות כתוב כמה הריפרש רייט של המסך שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז הריפרייש רייט עומד על 60HZ, אני משתמש בחיבור VGA כי זה החיבור היחיד למסך וצד שני שיוצא מהכרטיס מסך בגלל שיש לו שתי יציאות DVI אני מתמש ב חיבור DVI ל VGA.

חשוב לי לציין חיברתי מסך מדגם (LG) שיש בו חיבור DVI מהכרטיס מסך למסך ודעדיין הייתה הבעיה,בנוסף חיברתי למסך (LG) גם חיבור VGA ועדיןן התופעה חזרה כך שאני יכול לשלול בודאות כבלים,מתאמים ומסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שזה לא במשחקים (vsync פותר) אבל הניחוש לי הוא שהוידאו שאתה רואה לא נמצא על המחשב עצמו

בכל מקרה היתה לנו בעיה דומה במחשב המשפחתי, אני חייב לציין שזה היה קורה במיוחד בוידאו שנצפה מרחוק (קובץ שלא נמצא על המחשב אלא נמצא ברשת או במחשב אחר)

אז עידכנתי מקודדים והשתמשתי ב BS.PLAYER PRO 2.65 והבעיה נפתרה

נסה את הפתרון שלי ועדכן אותנו אם עזר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוידיאו שאני רואה כולם על המחשב ניסתי גם דרך MPC-HC וגם דרך בשניהם הבעיה קיימת חשוב לי לציין שבכרטיס מסך הקודם שהיה לי 285GTX זה לא קרה מעולם (נכון הכרטיס עבד עם מערכת אחרת אבל אני ממש מתיל ספק שהבעיה זה במעבד, או זכרון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וודא שהרזולוציה של המסך היא הרזולוציה הטבעית (אצלך זה 1920x1080)

עדכן את הדרייבר של הכרטיס מסך

בכל מקרה נסה לעדכן את חבילת המקודדים, אני ממליץ על http://www.cccp-project.net/ ואז השתמש בתוכנה שהיא אינה (לVLC יש מקודדים פנימיים)

אם לא עזר אז נסה את גם את זה: הפעל את הסרט ואז נתק את הכבל רשת וכל חיבורי ה , כבר נתקלתי בעבר בתופעה של הפרעה מגנטית ורק ניתוק של כבל שהיה מחובר למכשיר שהפריע עזר (ככה אולי תעלה על מקור הבעיה)

נתק גם את הרמקולים מהמחשב ומהחשמל, וכל זה רק כדי לשלול הפרעות מגנטיות

אם עדיין לא מצאת את מקור הבעיה, פרק את הכרטיס מסך באופן זמני והשתמש בכרטיס הפנימי, ושוב זה רק כדי לשלול את הבעיה

עדכן אותנו בתוצאות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחקתי לפי המדריך והתקנתי את הדרייבר שצירפו לי פה ועדיין לא נעלמה הבעיה אני לא חושב שזה הפרעות מגנטיות אחרת זה כבר מזמן היה אמור להתבטא במחשב הישן ובכרטיס הישן. יכול להיות שזה פשוט בעיה של הכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...