לא ניתן להשיג Zowie FK בארץ יותר? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא ניתן להשיג Zowie FK בארץ יותר?

Radioheadz

Recommended Posts

אתה בין הבודדים שמעדיפים את ה 9500 או כל חיישן אחר, יש להם חסרונות בולטים על ה 3090 וה 3310 (שכנראה יחליף את ה 3090 הזקן בהרבה עכברים חדשים). בקשר ל Huano, כל אחד ומה שהוא מעדיף, חבל שהם לא מוציאים גם דגמים עם omron אבל מזל שהם מוציאים משהו שהוא לא omron (בין הבודדים). אם הם יפסיקו עם ה Huano זה כמו שיום אחד יפסיקו להוציא מקלדות את MX BLACK...

ברור שהעכבר הזה לא לכל אחד אבל אני לא חושב שקיים מוצר בעולם שמתאים לכולם, המוצרים של ZOWIE הוכיחו את עצמם והרבה אנשים משתמשים בהם, יש אפילו שחקני SC מקצועיים שמשתמשים בעכברים שלהם למרות שה Huano קשים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שמבחינתי נוחות > חיישן.. לדוגמא בשבילי מעדיף סנסיי עם ואומרונס על FK והואנוס..מהסיבה היחידה שנוחות זה הכל...

לא יודע, באמת, היו לי המון עכברי , לא מבין אי אפשר להסתדר עם החיישן הזה, זה פשוט לא מרגיש נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי FK1 מחו"ל ב270 ש"ח כולל משלוח(לא רציתי לחכות).

דיברתי עם אייבורי בשבוע שעבר והם טענו שהעכבר צפוי להגיע לסניפיהם בתוך חודש ימים.

אפשר לשאול מאיפה רכשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי לפני כחצי שנה את הZowie EC1-EVO, הקפדתי לנקות אותו, לא נגעתי בו ביד מלוכלכת, כשאכלתי מול המחשב אכלתי עם כפית או סכין ומזלג והקפדתי לרחוץ ידיי בקפידה לפני שהנחתי עליו אצבע ולמרות המאמצים לשמור על שלמותו יש בצדו השמאלי חור שנראה כאילו היצור מהנוסע השמיני ירק עליו חומצה.

הMX518 שרכשתי ב2010 נראה כמעט כמו חדש כשהחלפתי אותו, הציפוי שלו נותר שלם ורק הלוגו של לוג'יטק דהה מעט.

אני מעוניין להחליף את העכבר שיש לי בגירסה החדשה שנאמר לי ארוכה יותר, אבל מה שקרה לציפוי של הEC1 גורם לי להסס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...