מתחיל בעולם התכנות , אשמח לעזרה - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתחיל בעולם התכנות , אשמח לעזרה

yonispec

Recommended Posts

אהלן מה נשמע , אשמח אם אוכל לקבל פה הכוונה ומקורות למידה למס' שפות תכנות

בעבר התעסקתי עם קידום אתרים , ויש לי ידע בסיסי בהבנה בקוד(HTML&CSS). כעקרון הכיוון זה פיתוח אתרי .

בתור התחלה נרשמתי לאתר codeacademy , בו יש את החומר הבסיסי בלבד אני מאמין , של שפות תכנות שונות. בשבועיים הקרובים אני מאמין שכבר אסיים את רוב התכנים שם , אם לא הכל.

חשבתי להירשם לאתר Lynda , יש בו קורסים שונים בכל התחומים והעלויות יחסית סבירות. רציתי לדעת האם מישהו מכיר והאם התכנים שם סבבה.

לפי מה שאני מבין מ CODEACADEMY אני לא יצא מתכנת חחח , אז אם יש מקורות כלשהם שהם מעבר למה שמופיע שם ואפשר להתפתח בכל תחום בנפרד , אשמח לקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה ללמוד על וובי, ואתה מכיר HTML ו-CSS, תתחיל ללמוד JAVASCRIPT

אני לא יודע את כל העדכונים ובכללי לא התעסקתי עם HTML ו CSS כמה חודשים..ככה שאני מעדיף ללמוד את הכל ברמה טובה כדי באמת להתעסק עם זה בצורה נורמאלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

שלום רב,

בניית אתרים היום זה עסק קצת יותר מורכב מבעבר, כדי להקים ולתחזק אתרים יש צורך לדעת כמה שפות וטכנולוגיות.

HTML ו CSS זה צד לקוח והדפדפן מתרגם, אל תשכח שאם אתה רוצה לבנות אתרים יותר שימושיים אתה צריך ללמוד לתכנת בצד שרת, בסיסי נתונים וכו.

אז יש לך כמה כיוונים:

1. קוד פתוח PHP , לינוקס , בסיס נתונים MYSQL, אתה יכול לחפש ספרים, למרות שלדעתי אתה תמצא טונות של מדריכים.

2. ASP.NET , שרתי מיקוסופט, שפת C# , בסיס נתונים MS SQL.

הטכנולוגיות לא סותרות אחת את השנייה ושנייהם טובות, כל אחת עם החוזקות והחולשות שלה.

לדעתי אם אתה מתחיל ללמוד לבד תתחיל עם PHP וקוד פתוח.

C# וטכנולוגיות מיקרוסופט כוללות את כל האפשרויות לתכנות בחלונות ולא רק .

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אני מציע לך לקחת קורס מסודר, אם כבר אתה נרשם ומשלם אני סיימתי הנדסאי תוכנה בטכניון והיה לי המון בלגן , ידעתי המון שפות אבל לא ידעתי איך לעשות את החיבור בניהם ואיך הדברים עובדים בניהם, ולכן לקחתי קורס בג'ון ברייס, אני יכול להגיד לך שהם עשו לי סדר מטורף , אני לא הייתי ממליץ להתחיל מjavascript כי זה שפת תכנות קצת " שכונה " לדעתי אם כבר תתחיל בc# יש גם אתר בעברית ללימוד אם אתה רוצה.. למרות שאין כמו ספרים באנגלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הקישור לאתר לימוד C# בעברית http://www.corner.co.il/Pages/Index/71/#C-ספר-ללימוד

אתה צריך לבחור שפה שבעזרתה תיצור את כל הserver side אני צריך לדעת קצת מה הרקע שלך בתכנות מעבר למה שרשמת, יש לך מושג מה זה data types? או בכלל לא כלום ושום דבר לא לולאות ולא כל יסוד בתכנות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

עיצה ממני:

תדע קודם כל -קליינט ברמה גבוהה.

ואת זה תעשה מניסיון בכתיבת אתרים בצד הקליינט לבד!

+(חשוב מאוד)

קורס כמו ב lynda

לאט לאט אחרי שתהיה טוב(ממש) בקליינט תתחיל ותלמד סרבר אם תרצה.

למה קליינט? הרבה סיבות..

החשובה מהסיבות- כולם משתמשים בקליינט, יש לו דרישה מטורפת ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תרשם ל-"free trail" באתר - http://teamtreehouse.com , בשביל ללמוד הוא מצוין! תנסה קורס ותראה לבד, הבטחה שלי- לא תתאכזב.. ( ה- free trail נמצא בצד ימין למעלה ).

- אני מניח שאם רשמת בתחילת הפוסט "פיתוח אתרים" אתה מעוניין לפתח אתרים "רגילים- תדמיתיים (או לפחות להתחיל משם)" לכן הצעתי- להתחיל בקליינט (שהוא יכול להיות נושא מורכב מאוד).

* יש היום תפקידים שלמים בחברות שנקראים "front end developer" - מפתח קליינט, זה ממש לא רק html ו- css.

קליינט הוא תחום שכל הזמן מתקדם, יש מלא תחומים - אז תתחיל מקורס באתר שרשמתי לך כאן, לאחר מכן כנראה שיהיה לך יותר "בשר" בשביל לדעת לאן להמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי הולך על C# בתור שפת צד שרת. אם כבר, פייתון או אפילו רובי.

ב-udacity יש כל מיני קורסים לפיתוח ווב https://www.udacity.com/courses/web-development (הם עולים כסף אם אתה רוצה את התעודה, אבל אפשר גם לעשות אותם בחינם).

הם לא רעים בכלל וקרובים לעולם האמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...