אבא שלי נוסע ל LA- איזה נגן MP3 כדאי לקנות?? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבא שלי נוסע ל LA- איזה נגן MP3 כדאי לקנות??

talcohn

Recommended Posts

אבא שלי נוסע ללוס אנג'לס השבוע ואני רוצה שהוא יקנה לי נגן חדש

איזה נגן כדאי לי לקנות??

אל תסחפו עם התקציב נגיד 350 דולר ככה קצת יותר טיפה אבל לא יקררררר

עדיף כמובן כמה שיותר זול.

המקום שיש בהארד דיסק זה לא מה שחשוב לי גם 5 ג'יגה יספיקו לי מאוד כי אני לא ישתמש ב 20 'גיגה בחיים

אבל אני רוצה שהנגן יהייה כמה שיותר קטן וקל משקל וגם שלא יאכל הרבה בטריות... שיצרוך כמה שפחות בטריות

ואם אתם כותבים או ממליצים על מכשירים אתם יכולים לכתוב בבקשה את המחיר שלהם בערך שהם עולים בלוס אנג'לס או

בארה"ב??

תודה רבה למי שעוזר לי.. :>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כולם עובדים עם בטריות פנמיות, אם שמושה שעות נגינה לטעינה מספיקות לך אז אולי כדאי אייפוד 10 גיגה.

אם אתה רוצה יותר זמן נגינה אז לדעתי הכי כדאי ריאו קארמה. ואם יש יותק תקציב אז IHP-120.

אבל רק שתדע הכי כדאי לך להזמין באינטרנט. ככה לא משלמים מיסים מקומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחנוכה הייתי באריזונה.

הזמנתי רק מהאינטרנט:

אוזניות (3 אוזניות)

מצלמה

כרטיס קול

IHP-120

כרטיס זיכרון

משלוש אתרים שונים. אמאזון, COMUPLUS, Ecost ובאף אחד מהם לא שילמתי מס, ובאינטרנט זה יותר זול משמעותית, לדוגמע כם האייריבר, 400 (440 עם מס) לעומת 330 באינטרנט. מצלמה 300 (330 עם מס) לעומת 240 באינטרנט. 100 (110 עם מס) לעומת 70...

ובשנה שעברה הזמנתי חלקי מחשב ב700 דולר, אם הייתי קונה את זה בחנות רגילה לא היה לי כל כך הרבה מבחר והמחיר היה עובר את ה1200 דולר.

אז עדיף לך להזמין מהאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה משמים מיסים מקומיים?? איזה מיסים מקומיים??

וכמה זה המיסים האלה באחוזים בערך אם אתם יודעים...

ואם אני מזמין מאתרים באינטרנט מחו"ל לארת אני אשלם איזשהו מס או משהו??

תודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיסים מקומיים זאת אומרת שבכל מדינה בארצות הברית יש אחוז מע"מ אחר (בגלל זה גם בחנויות שם כותבים את המחיר בלי מע"מ).

אם אתה מזמין משהו מארצות הברית לישראל אז אתה משלם(בדרך כלל) לפחות 30$ על משלוח ואם מה שהזמנתה עולה יותר מ50$ אז סוחטים ממך 17% מע"מ. לדוגמא אם אתה מזמין משהו ב100$ דולר במשלוח FEDEX עד הבית אתה תשלם בערך150$ סך הכל. ממש לא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאאה אז מה אני עושה כדי לא לשלם את המיסים האלה ב LA אבא שלי לא יזמין מהאינטרנט

עדיף כבר לשלם קצת יותר לשלם את המס הזה ולקבל את המוצר בטוח וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזמין באינטרנט בתוך ארצות הברית יצא לך יותר זול, יותר פשוט ולא פחות בטוח מקניה בחנות.

לי למשל כשאבא שלי גם היה בLA (ממש לא מזמן) הזמנו את הBeyerdynamic DT931 והן הגיעו תוך יומייםם במשלוח של 8$ דרך FEDEX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזמין באינטרנט בתוך ארצות הברית יצא לך יותר זול, יותר פשוט ולא פחות בטוח מקניה בחנות.

לי למשל כשאבא שלי גם היה בLA (ממש לא מזמן) הזמנו את הBeyerdynamic DT931 והן הגיעו תוך יומייםם במשלוח של 8$ דרך FEDEX.

כן אבל אני מפחד שיצא מצב שאבא שלי יצטרך לחזור לארץ והמוצר לא הגיע אליו כי הוא שם רק שבוע אחד מיום ששבת עד יום שישי

אז! מה אני עושה??? יכול לקרות מצב כזה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע עם איזה אוזניות.. אוזניות רגילות כאלה אני לא צריך משהו מעולההה

ואיך הנגן הזה?? יש לו ג'יגה וחצי זיכרון אני לא צריך יותר

איך הוא??

http://www.digitalnetworksna.com/shop/_templates/item_main_Rio.asp?model=219&cat=53

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה תתבאס.... ג'יגה וחצי כמה שאתה חושב שזה הרבה... זה לא, ואני מבטיח לך שתצרטך אחרי כמה שבועות להתחיל למחוק דברים,

וזה ממש מעצבן!! הIHP-100 יהיה לך הכי טוב... 10 ג'יגה, ממש לא מוגזם וגם לא צנוע.

לי יש את הIHP-120 ואני לא עוזב אותו בחייםם... הוא הדבר הכי טוב שקרה לי!! כל מקום שאני הולך יש מוזיקה!! אחרי 10 דקות שאתה משחק עם התפריט אתה קולט אותו פרפקט... יש לו מיקרופון פנימי... שזה הדבר הכי צחוקים בעולם... יש לי פה אוסף של חברים שאני מקליט שהם ישנים ונוחרים וזה הדבר הכי מצחיק בארץ!!!... איכות מעולה! סטייל... שלט (אני אישית לא משתמש בו..) תומך בUSB2 וגם משמש כהארד דיסק חיצוני... והוא זול..

עריכה: שכחתי לציין את ה16 שעות ניגון רצופות שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שגיגה וחצי זה פחות או יותר רק 1.3 בגלל שזה חישוב של 1000KB למגה ולא 1024KB למגה.

בכל מקרה אתה יכול להשיג אותו ב150 בקומפיופלאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...