קירור COMBO - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור COMBO

1stcowgirl

Recommended Posts

מעבד ה 4790K מגיע עם טמפ גבוהות, חפשתי פתרון פשוט ולא מסובך ומצאתי משהו מעניין שאני אישית מרוצה ממנו ורוצה לשתף.

לפני שאתחיל, כל מה שאדבר עליו מתרחש במהירות ברירת המחדל של המעבד (איו OC ולא שימוש ב VOLTAGE _ הכל זה בברירת המחדל 4GZ & 4.4GZ_BOOST)

(מדובר על המחשב של אחי במקרה זה)

אז ככה, כשהרכבתי את 4790K בפעם הראשונה, התקנתי עליו את מאוורר הBOX _ במצב מנוחה המעבד היה על 70º

ובמאמץ של המרת קובץ MP4 ל MKV המעבד היה מגיע ל 102º _ (ראיתי דיווחים כאלו גם ברשת)

כל אחד היה מודאג מדבר כזה וכך גם אני,

הלכתי לביתי וארגנתי מאוורר NH-C12P SE14 _ (הוא מגיע עם מאוורר 14ממ NF-P14)

גוף הקירור הזה נתן לי במנוחה 32º-40º _ ובמאמץ של המרת MP4 ל MKV הוא מעולם לא עבר את 82º.

היום הרכבתי על גוף הקירור הזה את המאוורר NF-A14 industrialPPC-3000 PWM 14cm 3000RPM

התוצאות מהממות!

במצב מנוחה אין שינוי 30º עד 33º

ובמאמץ של המרת MP4 ל MKV הוא לא עובר את ה68º _ (ירידה של 12º)

היה צורך בלקשור את המאורר לגוף הקירור כי אין התאמה ביניההם _ (קשרתי אותו עם חוט נירוסטה).

עשיתי אותו דבר במחשב שלי ואני ממש ממש מרוצה! (מנוחה 33º ומאמץ 67º) _ יש לי בקר מאווררים KAZE MASTER PRO ואני שמה את המאורר על 1000RPM במצב מנוחה ורק במאמץ אני מעלה ל 2500RPM (אם צריך.. כי אני רואה שהמעבד לא עובר את ה68º.. גם לא בבנצ'ים כמו HEAVEN ו 3DMARK)

הנה כמה (זה מאצל אחי ועדיין צריך לחתוך את חוטי הנירוסטה, אז אל תתיחסו לאואורך שלהם)

2aalerk.jpg

ny62yo.jpg

1zl5eeo.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...