אז איך אתם מסתדרים עם החום הישראלי ? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז איך אתם מסתדרים עם החום הישראלי ?

Yehudaa

Recommended Posts

לא אשכח איך היינו מנסים להתמודד עם החום בבקעה, יום ראשון מגיעים עם הטיולית לבסיס("פלס גולני" צומת מחולה פנימה), זורקים את התיקים, מביאים 9 בלוק, למי שלא מכיר זה הארגז המיוחד הענק של הפלוגות שמשתמשים בו כמעיין צידנית, מריצים אליו צינור מים מהמקלחות, זורקים לתוכו כמה דליים של קרח וקופצים פנימה, שלושה חיילים ב9 בלוק בתוך אוהל 12 שמחים ומאושרים עד הגג.

בפעם אחרת היה לי משעמם, היתה לי מעל המיטה באוהל כילה(רשת יתושים), חשבתי על פתרון יצירתי וניגשתי למלאכה, ירדתי לחימוש(הייתי חשמלאי רכב) הבאתי וונטה של סופה ומצבר של אביר, קשרתי את הוונטה מעל הכילה כך שהיא מכוונת אלי, הבאתי קרח מהמכונת קרח ושמתי למעלה על הכילה, חיברתי הוונטה למצבר והרי לכם מזגן עילי עם טיפות קרות סטייל קיבלתי אתגר ALS (-:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחח הזכרת לי..

חלק מהשירות ישנו בפריקסטים/קראוונים, תמיד ישנו עם דלת פתוחה בגלל החום, לא אשכח שהתעוררנו באמצע הלילה כשפרה נכנסה חצי גוף לתוך החדר, אני קם ורואה ראש של פרה מולי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שיותר גרוע מהחום ומהלחות היותר גבוהה (לדעתי) מהלחות בתל אביב .

זה מכת הזבובים שיש בבקעה . פשוט מטורף . לא אהבתי להוריד שם את הווסט כי הזבובים פשוט היו עושים עליו פשיטה אווירית .

מכת זבובים/יתושים מטורפת . (בגלל התמרים ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^חופשי, יש גלים של זבובים שאתה מוצא את עצמך עם איזה 30 זבובים על כל יד ומכיר רק מי ששירת שם, היינו משתמשים בחומר שנקרא סניפ, אתה שם אותו בצלחת עם קצת מים ואחרי חצי שעה אתה לא רואה צלחת מרוב זבובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי עשה אי פעם אביר/נ"נ בריכה?

בתור חייל ממפקדה היינו עושים דברים יצירתיים בשבתות, מכניסים אביר או נ"נ לסככה של החימוש, לוקחים את הברזנט של האביר, מכסים את הארגז של האביר וממלאים במים, מחברים צינורות עם לחץ אוויר בסככה של החימוש ומכניסים לבריכה שנוצרה והרי לכם בריכה/ג'קוזי צהליים (-:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי , אתם מתחילים להזכיר לי ..

אני זוכר שבהתחלה הייתי נלחם בהם והורג פשוט עשרות מהם , עד שהבנתי שיש בערך מיליון מהם בבקעה .

תמיד הייתי מחליף את המלכודות שצהל , מחלק שם . הייתי מחליף את כלל השקיות פעם ביום . פשוט המלכודת הייתה כורעת תחת המסות .

פשוט איום , אני זוכר שאם היינו מורידים וסט , אז הם פשוט היו מכסים אותו לגמרי .

סיוט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...