i7 4770K 4.20GHz OC - איך ממשיכים מכאן? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

i7 4770K 4.20GHz OC - איך ממשיכים מכאן?

Globalization

Recommended Posts

בינתיים עשיתי OC לתדר 4.20Ghz, אשמח לדעת אם ניתן להמשיך ואם סה"כ ההגדרות מוגדרות בסדר.

הנה מס' מתוך ה - BIOS:

Xc2oPi.jpg

qLtIpl.jpg

u4R6Xd.jpg

וכאן זה לאחר בדיקת מאמץ של רבע שעה:

http://imagizer.imageshack.com/img902/2599/4XEKK0.jpg (בכוונה קישור, שתוכלו לראות כמו שצריך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההגדרות לא מוגדרות בסדר

1 - בחינות יציבות בודקים למעבדים האלה עם Prime95 מצב Blend. בחינת יציבות באמצע הדרך יכולה לארוך כ-15 דקות, בדיקת יציבות סופית נותנים לה לרוץ כשעתיים-שלוש לפחות.

2 - פונקציית ה-HyperThreading שלך בוטלה, מה שאתה מריץ עכשיו זה i5, בדוק שלא כיבית אותה.

3 - איפה במהלך הבדיקות נתקעת? אם יש איזור בין טמפרטורת פעולה לבין יציבות ומתאפשר לך לטפס, תמשיך לטפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבדוק טמפרטורות בזמן מאמץ (עם אתה לא יודע כמה המעבד שלך מתחמם איך תדע עם ה OC הוא טוב? )

הרי הכל תלוי בתדר\מתח\טמפרטורה

כל מי שעושה OC צריך תמיד לנטר את הטמפרטורות ולדעת בידיוק על כמה הרכיב שלו עומד כדי לא להגיע לרמה שהוא פוגע ומזיק ברכיב

בדרך כלל עושים את זה עם תוכנה שעובדת קבוע כמו TEMP\REAL TEMP והיא מראה לך איפה שהשעון טמפרטורה של כל ליבה

כדי לדעת את כל הטמפרטורה של המחשב(לא רק של המעבד) אתה יכול להשתמש ב HWMONITOR שמראה גם מתחים וכ'ו

עם אתה לא יודע את הטמפרטורה של המערכת שלך ממליץ לך לבטל מיד את הOC ולעשות את זה כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי מכבה את פונקציות החיסכון באנרגיה, בטח לא בטווח התדרים שאתה מכוון אליו ומעוניין לעבוד בו 24/7:

C1E, C3, Cpu thermal monitor, speedstep

אני מכוון ל - 4.5GHz. עשיתי בדיקה ב - PRIME96 לשעה, ולא עבר את ה - 60C, זה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, אני יבדוק עכשיו ואפעיל את האופציות של החיסכון בחשמל. האמת שפעלתי בדיוק לפי המדריך שעשו כאן למעבדי .

עריכה: פתחתי את האופציות של החיסכון בחשמל, העלתי לתדר - 4.5 מבלי שנגעתי במתח ועכשיו אני אבצע בדיקת מאמץ של שעה. יש קשר בין פתיחת החיסכון בחשמל לבין ירידת המעלות במנוחה? כי הם ירדו ב - 8 מעלות בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירדתי ל - 4.3GHz על מתח 1.250V, אופציות החיסכון בחשמל פעילות, ביצעתי בדיקת מאמץ ב - Prime95 תחת הבדיקה BLend והשארתי במלבן את הספרה 8 ואלו התוצאות לאחר שעתיים:

CNk09R.jpg

יש לאן להתקדם או שמיציתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...