ccna על חשבון הצבא - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ccna על חשבון הצבא

natanel102030

Recommended Posts

אני עשיתי את הקורס אחרי קורס קצינים שעשיתי.

הקורס ממש איכותי, אין בו יותר מדי שטויות, הרוב אתה לומד לבד,

אם אתה יכול ומסוגל תצא, הרבה מאוד מהחברים שלי שישחררו עובדים עכשיו בחברות תוכנה ואבטחה.

מחפשים הרבה אנשים כאלה יש להם ניסיון צבאי וניסיון של למידה עצמאית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמתנגד לצבא נחרצות אגיד לך את הדבר הבא - אם החצי שנה קבע שלך תכלול עבודה בתקשורת ורשתות (או בעצם נסיון בתחום) - אז לך על זה !

הסמכת CCNA היא קלה, לאנשים שמתנסים בתחום התקשורת, היא ממש הבסיס להכל !

אני מבין האנשים שתומכים ברעיון של סיסקו ללמוד בשלבים (CCNA CCNP CCIE, והנה היום אני לומד לCCIE שלי).

בכל אופן - במידה והצבא לא נותן לך מינוף תעסוקתי בנסיון בתחום - זה ממש לא שווה את זה !

כמובן שלא פחות חשוב - האם אתה בכלל רוצה להיות איש תקשורת ?

אגב...רוב המכללות כגון IITC, ג'ון ברייס וכו' - מקבלות בכיף דמי פיקדון.

אה - ואגב נוסף - במידה ואין לך פרקטיקה בתחום אז קורס ממש מועיל !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמתנגד לצבא נחרצות אגיד לך את הדבר הבא - אם החצי שנה קבע שלך תכלול עבודה בתקשורת ורשתות (או בעצם נסיון בתחום) - אז לך על זה !

הסמכת CCNA היא קלה, לאנשים שמתנסים בתחום התקשורת, היא ממש הבסיס להכל !

אני מבין האנשים שתומכים ברעיון של סיסקו ללמוד בשלבים (CCNA CCNP CCIE, והנה היום אני לומד לCCIE שלי).

בכל אופן - במידה והצבא לא נותן לך מינוף תעסוקתי בנסיון בתחום - זה ממש לא שווה את זה !

כמובן שלא פחות חשוב - האם אתה בכלל רוצה להיות איש תקשורת ?

אגב...רוב המכללות כגון IITC, ג'ון ברייס וכו' - מקבלות בכיף דמי פיקדון.

אה - ואגב נוסף - במידה ואין לך פרקטיקה בתחום אז קורס ממש מועיל !

אני קיבלתי את הקורס כצ'ופר, רק שנכנסתי לקבע התחלתי להתעסק בזה.

עד אז הייתי לוחם וגם עכשיו אני נחשב כלוחם.

מספר חברים שהתשחררו שקיבלו את הקורס גם כצו'פר פשוט חסכו לעצמם הרבה כסף על הקורס באזרחות.

כרגע הם עובדים בחברות כמו צק'פוינט ועוד חברות השמה.

בדרך כלל חותמים כשנה קבע, אז אם אתה יודע שאין לך את האפשרות להתחייב אז עדיף לך להשתחרר, חבל שתבזבז את הזמן שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רבט עם עוד שנתיים ויכול ללחוץ ממש חזק בכיוון אבל רוצה לדעת אם זה שווה לי.

קבע יש לי כבר שנה מהי״ג בתוכנה.

אני רוצה להתעסק בפיתוח תוכנה לדעתי אבל אני רוצה לטעום מכל התחום. ותאכלס, במה ההסמכה תזיק לי?

אני מתעסק בסדיר בעיקר בתחזוקה של סוויצ׳ים וארונות תקשורת בבסיס אבל גם בטלפוניה ותקשורת רחבת סרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי...במידה ואתה הולך להתעסק עם התחום התקשורתי (ולא כטכנאי שרק מחבר חוטים, אלא כמנהל שמגדיר סויצ'ים וראטורים ועושה TSHOOT והגדרות)...אז כדאי מאוד ללכת על זה !

אפילו להישאר שנתיים קבע כל עוד הקבע הזה יתן לך נסיון !

איזה קורס עשית ? תמ"מ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

בתור אחד מהמערכת.

אחרי ccna הוא לא יקבל תפקיד ששווה להשאר בשבילו.

הרשת שייכת לגורם ספציפי בצבא ורק הם מתפעלים אותו, לכן רק להם יש הרשאות והם הגורם היחיד שמתעסק עם תקלות. גם אפ תיהיה עם ccnp ועוד מיליון הכשרות הם לא יעבירו אותך, יד להם את האנשים שלהם שהם הכשירו וזהו( שלא נדבר על כמות האזרחים שיש להם).

ככל הנראה תיהיה טכנאי זוטר שזה לא באמת נותן לו ידע.

בתור אחד שבמערכת אני אומר לך נחרצות, לא מתוך שביזות או משהו אל תשאר קבע. נקודה. במיוחד לא בתחום הזה כי זה לא נותן שום דבר.

אם יש לך קומבינות ואתה יכןל לעבור ליחידה שבאמת מתעסקת בתקלות וקינפוגים(יש באגף התקשוב ובמודיעין), אז לך על זה.

איזה קורס עשית שיש לך שנה קבע? אפשר לבטל אותו עם קצת בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יצא?

זה תאכלס איכותי כמו הקורס הרגיל?

עזבו שזה אותו מבחן, אני מדבר על ההסברים והכל

לא משנה איכותי או לא , תעשה את זה נקודה , אתה יוצא מהצבא עם ידע וניסיון שלאחרים אין , הבסיס שלך יהיה טוב יותר ביחס לרוב האוכלוסייה , אז אם זה על חשבון הצבא (כמו כל דבר שהוא על חשבון הצבא) אם תצטרך תעשה השלמה כמו שכתבו עם CBT NUGGETS שיעור פרטי וכדומה .

כמובן שאם מדובר על לקחת את הכסף שקיבלת מענק שחרור ולשים על קורס, אז אל תצא לקורס הזה חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...