שני מקרים עם דואר שליחים של דואר ישראל - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שני מקרים עם דואר שליחים של דואר ישראל

d30DK

Recommended Posts

^^^

וזה בדיוק למה החברות שילוח האסיאתיות נמנעות ממשלוח , הרבה פעמים הסוללה מתפוצצת בדרך (במיוחדת הסוג שבדרך כלל יש במכשירים ניידים). משלוח זה דבר בעייתי, סיכוי קטן שזה קשור לחום וסיכוי גדולה שזה קשור לזה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי חבילה גדולה באמצע אוגוסט חודשיים אחרי שנשלחה מארה"ב!!!

לפי החותמות והמדבקות היא הייתה בארץ מתחילת יולי!

הקטע היותר מרגיז, הוא שקיבלתי התרעה שנייה בלי התרעה ראשונה בכלל, והחבילה הייתה הרוסה וניכר שזרקו אותה ונהגו איתה בזילזול (שווי מוצהר - 250 דולר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי מהונג קונג חבילה. לפי האתר בחו"ל היא הגיע לארץ מתישהו (לא זוכר, אבל במסגרת הזמנים), אבל כמובן שהיא לא הופיע במשך חודש ושבוע באתר של דואר . בסוף החבילה הגיע אלי אחרי חודש ושבועיים מאז שהיא נחתה בארץ (כבר הייתי קרוב להתלונן על אי קבלת חבילה באייביי בדיוק ביום שראיתי שבמקרה היא התחילה להופיע באתר של דואר ישראל)...

שירות לקוחות ? הם אמרו, אם לא מופיע באתר, לא הגיע אליהם ואין להם מה לעשות בנידון....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול קיבלתי חבילה כמו שלא קיבלתי מעולם.

הזמנתי מקורית לגלקסי 2 של דוד שלי מבריטניה, דואר לא רשום.

לרוב זה מגיע מהר, תוך 4-10 ימים.

קיבלתי את החבילה לאחר המתנה של 22 ימים, כאשר יש שרוף עוד מהמעטפה עצמה, נשרפה. ועדיין נותנים לי את החבילה.

פתחתי את החבילה, בתוכה יש נייר (חשבונית) שעטף את הקרטון של הסוללה ושניהם היו שרופים עם חור. הסוללה בתוך הקרטון היתה בתוך ניילון, היא נמסה / התפוצצה.

אין לי יכולת לעקוב מתי החבילה הגיעה ארצה אבל הייתי מהמר על החום הישראלי שהרג את הסוללה (היתה על עגלת דואר בחוץ, בשמש...) מאשר 'החום' בבריטניה.

WTF

הסוללה שלך יכלה להפיל מטוס... וגם אני מתקשה להאמין שזה נגרם מחום. או שהיא קיבלה מכה או שזו סתם דפוקה. אם זו של חברה ידועה אני חושב שכדאי לך לדווח להם על כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי חבילה גדולה באמצע אוגוסט חודשיים אחרי שנשלחה מארה"ב!!!

לפי החותמות והמדבקות היא הייתה בארץ מתחילת יולי!

הקטע היותר מרגיז, הוא שקיבלתי התרעה שנייה בלי התרעה ראשונה בכלל, והחבילה הייתה הרוסה וניכר שזרקו אותה ונהגו איתה בזילזול (שווי מוצהר - 250 דולר)

אפשר לדעת מה הזמנת ומאיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הזמנתי ב28.08 בגדים מASOS בסך 360 ש"ח, על פי טבלת המיסים, יש לשלם רק כ-18% כלומר 65 ש"ח, מסתבר שהיום התקשרו אליי דואר שליחים כדי לתאם מתי להביא את החבילה, אני נכנסתי לעצבים כי דרשו ממני 200 ש"ח, כלומר 135 ש"ח על חרטא כל שהיא.

מה שאני חושב בראש זה רק עצבים על הדואר והמדינה המטומטמת שלנו שלא יודעת לטפל בשום דבר שגוי ולא חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני פעם שלחתי פעם משהו והיה ברור לי שצריך להוסיף סכום מסוים, הדבר ההזוי הוא שאמרו לי בשירות לקוחות שלא ניתן לדעת כמה אני אצטרך לשלם סה"כ בזמן ההזמנה אלא רק כשזה יגיע לארץ (וכמובן שדחפו שם כל מני דברים הזויים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...