מתלבט- Xbox one or Ps4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט- Xbox one or Ps4

~Pizza~

Recommended Posts

היי,

החלטתי לפנק את עצמי בטלוויזיה + קונסולת משחקים.

אני רק עכשיו מתחיל את המחקר שלי על שני אלה וחשבתי לשאול את הממוחים :)

אני יודע שאפשר לקנות משחקים מהSteam לאקסבוקס, האם ניתן לעשות משהו דומה לגבי הPS4? (לא סטים, אבל הורדת משחקים דרך הקונסולה- לא לקנות משחק פיזי)

האם אני אוכל לחבר את החשבון שלי לאקסבוקס ולשחק במשחקים שקיימים שם?

לגבי משחקים שאני הולך לשחק:

RPG בעיקר.

FPS- אני לא חושב שאני איי פעם אתרגל לשחק משחקים כאלו בלי מקלדת ועכבר. יש לי מחשב חזק למשחקים בכל מקרה.

Fable anniversary נראה מגניב...הוא אקסלוסיבי לאקסבוקס נכון?

כרגע אני נוטה לטובת הXbox, לא רואה סיבה כרגע להעדיף את הPS4.

אפשר לקנות חשבון PSN+ דרך הקונסולה במחיר לא מופקע של הארץ? (כלומר לשלם 50$ גם לחשבון ישראלי? חשבון Gold אני יכול להזמין מאיביי international ככה שעם זה אין בעיה)

אשמח לקצת עצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן, אענה על מה שאני מכיר.

אני יודע שאפשר לקנות משחקים מהSteam לאקסבוקס, האם ניתן לעשות משהו דומה לגבי הPS4? (לא סטים, אבל הורדת משחקים דרך הקונסולה- לא לקנות משחק פיזי)

האם אני אוכל לחבר את החשבון שלי לאקסבוקס ולשחק במשחקים שקיימים שם?

לא כל כך הבנתי את השאלה.

אפשר לקנות עותקים דיגיטליים דרך החנות של הקונסולה (גם בLIVE וגם בPSN STORE) כמו שיש בסטים אבל אם יש לך משחק בסטים, אתה צריך לקנות עותק חדש לקונוסולה. אין שיתוף תוכן בין סטים לXB1 או לPS4.

Fable anniversary נראה מגניב...הוא אקסלוסיבי לאקסבוקס נכון?

Fable anniversary מגיע גם לסטים - http://store.steampowered.com/app/288470/

אבל המשחק החדש Fable Legends יוצא אקסלוסיבית לXB1 -

כרגע אני נוטה לטובת הXbox, לא רואה סיבה כרגע להעדיף את הPS4.

2 הקונסולות הם בחירה טובה, לדעתי ההבדלים הם רק במשחקים האקסלוסיבים ופה זה כבר עניין של העדפה. גם אני מעדיף את מה שיש בXB1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה.

מה שקצת מציק לי לגבי הPS זה הPS+, לפי מה שהבנתי כדאי לעשות חשבון אמריקאי בגלל התוכן והמחירים.

אם אני עושה חשבון אמריקאי האם אני אוכל לקנות מנוי PS+ דרך הקונסולה בלי בעיות? (כרטיס אשראי או paypal)

ואם אני קונה את הPS+ אני מקבל את כל המשחקים החינמיים גם של החודשים הקודמים לפני שרכשתי את המנוי? או שרק את של אותו חודש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכן השתפר מאוד ב PSN בשנים האחרונות, יש יותר אחידות בין האמריקאי לאירופאי (הישראלי עוד לא שם). מבחינת מחירים בדרך כלל האמריקאי טוב יותר, מבחינת המשחקים החינמיים כל פעם איזור אחר נהנה מהמשחקים הטובים יותר.

עכשיו שהזכרת וגיליתי שאחרי כל כך הרבה שנים סוני סוף סוךף הוסיפו את האפשרות להשתמש ב (רק ב 2013 הם הוסיפו :facepalm:).

אם אתה משתמש ב לא אמורה להיות שום בעיה עם חשבון אמריקאי, אני השתמשתי באמריקאי ב PS3 ואף פעם לא הייתה לי בעיה. משחקים בחינם יהיו לך רק אלה שנתנו אחרי שהתחלת את ה PS+ וישארו כל עוד אתה משלם על PS+ (אתה תאבד אותם אם תפסיק לשלם, לפחות ככה זה היה בעבר).

מבחינת מחיר בארץ ה XB1 משתלם יותר, מצד שני הוא הרבה יותר גדול ולא לכולם זה מתאים (לי אין מקום למכשיר כזה). מבחינת משחקים אני אישית מעדיף את , יותר בלעדיים (איכותיים, לא זבל של קינקט), יותר גיוון, מפתחים בין הטובים ביותר שיש בעולם ובניגוד ל MS אפשר להיות בטוחים שהם יוציאו בלעדיים עד הרגע האחרון (ואלה בדרך כלל גם הבלעדיים הטובים ביותר שרואים מהם בכל דור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה תיהייה טעות חמורה לעשות משתמש אירופאי?

סך הכל את רוב המשחקים שלי אני רוצה לקנות באופן דיגיטלי.

ואני מעדיף לא לשקר עם משתמש אמריקאי :P

גם נראה לי שיהייה יותר קל לשלם בשביל האירופאי. לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכולם אתה יכול לשלם ב ולא אמורה להיות בעיה, רק צריך כתובת במדינה שאתה רוצה (אפשר גם כתובת של עסק כלשהו, אף אחד לא בודק את זה). אם אתה קונה דיגיטלי בדרך כלל המחיר בדולרים יהיה נמוך מהמחיר בשקלים/יורו/פאונד, בדרך כלל לא מדובר בהפרש גדול כמה שקלים. מבחינת מבחר סיכוי גדול שבאמריקאי יהיה הכי הרבה תוכן ובישראלי הכי פחות, הם השתפרו מאוד בשנים האחרונות וב משחקים יוצאים דיגיטלי באותו היום אבל זה עוד לא ברמה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משחקים שזמינים להורדה רק בחלק מהאיזורים, קורה הרבה פעמים עם מפיצות יפניות (יש להם שלוחות בארה"ב ובאירופה וכל אחת מהן מתנהלת אחרת או מקבלת הוראות אחרות מיפן).

כמו כן הרבה פעמים יש הבדלים בתאריכי יציאה בין אירופה לארה"ב, המקרה הכי קיצוני שראיתי היה משחק בסידרה של Ratchet and Clank, יצא באירופה יותר מחודש לפני שהוא יצא בארה"ב (ישראל מתואמים עם אירופה, גם במחיר וגם בתאריכי יציאה).

יש גם הגבלות שונות במדינות שונות, נגיד בישראל משחקים עם סמלים נצים לא זמינים להורדה.

בגלל זה לרוב האנשים יש 2 משתמשי PSN, אחד ראשי שיש בו גם PS+ ועוד אחד שמשמש לקניות באיזור שונה (והוא משתמש רגיל בחינם בלי PS+). במכשיר עצמו אין בעיה לשחק במשחקים שקנית דרך משתמש אחר, לפחות ככה היה ב PS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...