הצעות של החברות - כדאי להיזהר? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעות של החברות - כדאי להיזהר?

Frequency

Recommended Posts

רק אני חושב שמעבד i5 אוברקיל לשימושים שלו?

לדעתי מעבד i3 יהיה תפור עליו, גם בו יש גרפית חזקה, מספיקה לפיפ"א ושאר השימושים שציין.

פותח הדיון, רמת השקט שהצבת יחסית גבוהה, כדי לעמוד ברמת שקט זו, תצטרך מארז מבודד רעשים שיתאים לרמת שקט 7, מארז שכזה יקפיץ את המחיר(לא זול).

בנוסף, הייתי מציע כבר עכשיו לקחת סטיק של 8 גיגה ולהמנע משדרוג עתידי וחסימת אופצית השדרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
רק אני חושב שמעבד i5 אוברקיל לשימושים שלו?

לדעתי מעבד i3 יהיה תפור עליו, גם בו יש ליבה גרפית חזקה, מספיקה לפיפ"א ושאר השימושים שציין.

פותח הדיון, רמת השקט שהצבת יחסית גבוהה, כדי לעמוד ברמת שקט זו, תצטרך מארז מבודד רעשים שיתאים לרמת שקט 7, מארז שכזה יקפיץ את המחיר(לא זול).

בנוסף, הייתי מציע כבר עכשיו לקחת סטיק של 8 גיגה ולהמנע משדרוג עתידי וחסימת אופצית השדרוג.

גם לי i5 בדגם כ"כ גבוה נשמע טו-מאצ'.

המחשב הוא בשביל חברים וכששאלתי אותם כמה חשוב להם השקט הם אמרו 7. נראה לי שהם באמת לא כ"כ הבינו את הטרייד-אוף. מספיק רמת שקט טובה, לא משהו שמצריך מארז מיוחד עם ספוגים מטורפים. שיהיה נוח.

סבבה נשים 8 זה גם ככה לא יותר מדיי.

תודה. במעבדי הליבות הגרפיות המובנות הולכות ב X000? מה מומלץ לשימושים שצויינו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי כל עוד יש חלקים נעים במערכת, לעולם לא תגיע לרמת שקט 10, הרי קירור מעבד תמיד יהיה עם מאוורר עליו, מארז מכיל מאווררים, קשיח מכאני משמיע רעשים, קירור של כרטיס מסך, מאוורר של הספק וכו'.

אולי אם מרכיבים רק , כרטיס מסך עם פסיבי, מעבד עם פסיבי, ספק כח ללא מאוורר כמו החדשים של seasonic ומארז ללא מאווררים(לא ריאלי) (-:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי כי אין 10 גם מארז מבודד רעשים עם ספוגים ולא יודע מה יש בו בסופו של דבר מאווררים ששומעים אותם, אולי חרישיים אבל עדיין שומעים.. זה נקבע בטח לפי סולם אודיופילי..

יש 10 וזה אומר פסיבי לחלוטין, נדיר ולא נפוץ וזה מקרים מיוחדים מאוד..

עריכה: עידן הקדים אותי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי כל עוד יש חלקים נעים במערכת, לעולם לא תגיע לרמת שקט 10, הרי קירור מעבד תמיד יהיה עם מאוורר עליו, מארז מכיל מאווררים, קשיח מכאני משמיע רעשים, קירור של כרטיס מסך, מאוורר של הספק וכו'.

אולי אם מרכיבים רק SSD, כרטיס מסך עם קירור פסיבי, מעבד עם קירור פסיבי, ספק כח ללא מאוורר כמו החדשים של seasonic ומארז ללא מאווררים(לא ריאלי) (-:

מה בדיוק לא ריאלי במארז FANLESS ? (לא מדבר על מחשב גיימינג/עריכה שפולט הרבה חום)

ראה מארזים של Streacom

אפילו AKASA השיקה מארז ללא מאווררים ל של , במחיר הוגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מחשב ממש לא חייב להיות fanless בשביל להיות שקט ב"רמה 10", מניסיון.

ב. מה זה קשור ל"סולם הדרישות" של המשתמש? הוא יכול לקבוע שהחשיבות שלו לשקט היא 10 - זה הדבר שהכי חשוב לא במחשב לצורך העניין.

אנחנו מדברים על דרגת חשיבות אישית, עד כמה חשוב למשתמש שהמחשב יהיה שקט.

זה לא כאילו שיש איזשהו דירוג סטנדרטי של "רמות רעש" ויש "רעש בדרגה 8" כמו שמודדים רעידות אדמה... לכן גם שאלתי אם יש למספר הזה "רמה 8" איזושהי משמעות. אני מבין שלא..

לקבוע את הסולם של דרגת החשיבות למשתמש בנושא הרעש ל-1 עד 8 כי "אי אפשר להגיע ל-10"... זה קצת מצחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים - לא קריטי חחח

עשו טובה תעזרו לי לסיים עם זה כבר

האם יש מעבד i3 שיכול להתאים?

והאם ספק 450W אמור להספיק גם לשדרוגון עתידי של הוספת דיסק קשיח והוספת כרטיס מסך בינוני מינוס

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ יש לי שאלה. המחשב הזה - בעתיד הנראה לעין יהפוך להיות מחשב גיימינג או לפחות אחד כזה שישוחקו בו משחקים כבדים מפיפא (למשל באטליפילד, קול אוף דיוטי, ניד פור ספיד וכדומה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ יש לי שאלה. המחשב הזה - בעתיד הנראה לעין יהפוך להיות מחשב גיימינג או לפחות אחד כזה שישוחקו בו משחקים כבדים מפיפא (למשל באטליפילד, קול אוף דיוטי, ניד פור ספיד וכדומה)?

לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מפרט אפשרי לדוגמא.

לפי הבנתי מדובר על מחשב ביתי סטנדרטי עם משחקון קל פה ושם. אם משחקים יקרטעו, אין בעיה להוסיף כרטיס מסך נחמד לבד.

מעבדים - Intel Socket LGA1150

CM8064601483644 - Intel - i3-4160 Dual core CPU - LGA1150 - 3.6 GHz - 3MB cache - 22nm - 54W TDP - Integrated HD Graphics 4400...

כמות: - 1 - 520/510

לוחות אם - Intel LGA1150

GA-H81M-HD3 - Gigabyte - Socket LGA1150 cpu support- Intel H81 chipset - Dual channel DDR3 1600MHz memory - Integrated Graphi...

כמות: - 1 - 280/274

זכרונות - DDR3 - לנייח

0614-012TE130 - Zeppelin - 4GB DDR3 PC3-12800 - CL11 - DDR3-1600 - 1.5V...

כמות: - 1 - 174/171

מארזי מחשב - mATX מארז

SST-PS09B - SIlverstone - SilverStone Precision PS09 Black - NPS...

כמות: - 1 - 195/191

ספקי כח - ATX

SS-400ET - Seasonic - 400W - ATX12V V2.31 compliant - 82% efficiency - 80plus Bronze - Active PFC - 2 x 4 or 8pin CPU conn...

כמות: - 1 - 183/179

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

UCACO-AP11401-BUA01 - Arctic - Arctic Cooling Alpine 20 Plus CO - Intel Socket LGA2011 cooler - Max. Cooling perrformance 130 Watt...

כמות: - 1 - 96/94

DVD צורבים תקליטורים ו - פנימי SATA DVD צורב

GH24NSB0 - LG - x24 DVD-RW Drive with M-DISC™ Support - Burns DVD+R/-R discs at 24x speed - SATA interface - Black...

כמות: - 1 - 79/77

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים

SERVICEFORUM - Plonter - הרכבת מחשב, חיווט ובדיקות מקיפות חינם להזמנה של חבר פורום. זיכרו למלא בעת פתיחת בכרטיס הלקוח מאיזה פ...

כמות: - 1 - 1/1

1528.00 / 1497

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=7877

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז ששמתי לך כולל חומר מבודד רעשים ומסנני אבק צדדים. עבור מחשב שכזה אני לא חושב שכדאי להוציא עשרות אחוזים ממחירו עבור מארז.

בכל מקרה, אם תחליף - תרשום פה את הדגם ע"מ לקבל חוות דעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...