עזרה בבחירת כרטיס מסך - R9 270 או 280 ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת כרטיס מסך - R9 270 או 280 ?

NI4NI

Recommended Posts

שלום לכולם

המצב הוא כזה: יש לי מחשב שקניתי לפני כשלוש שנים. אז המפרט היה תותח אבל הוא התיישן מאז. אני לא זוכר בדיוק את כל פרטי החומרה אבל יש לו מעבד i5 2500k, זיכרון 16GB, וכרטיס ATI שאני לא בדיוק זוכר את מספר הדגם. המארז הוא Fractal Design define מאוורר בצורה סבירה (לא שמתי מאווררים בריצפה ובתקרה שלו) וספק הכוח של 450W או 500W מיצרן מוכר (לא זוכר איזה אבל אני זוכר שהוא לא עלה 200 שקל).

אני כמעט ולא משחק משחקים כי אין לי זמן וכוח אבל לאחרונה קצת ניסיתי לחזור לזה וגיליתי שכרטיס המסך שלי כבר לא סוחב משחקים עדכניים ברזולוציה נורמאלית. אז המטרה שלי היא כרגע להשיג אפשרות לשחק בצורה נורמאלית. זה לא חייב להיות הכי הכי הכי טוב שיש אלא טוב מספיק לחוויה שאינה מבאסת. התקציב שלי לעניין הוא כ-1500 שקל אבל אשמח אם זה יצא פחות.

חשוב גם שזה יהיה כרטיס של כי אני גם חוטא בכריית מטבעות דיגיטליים פה ושם.

יש שני כרטיסים שנראים לי אופציונאליים: R9 270 ו- R9 280. לשניהם יש גם גרסאות עם X בסוף.

השאלות שלי הן:

1. מה אומר ה-X ? במה הוא שונה מהגירסה הרגילה ?

2. עד כמה ההבדל בין ה 270 ל -280 משמעותי ? אני אשמח לחסוך במחיר אבל עד כמה יורדת היכולת ? אם המחיר נמוך ב-30 אחוז אבל הירידה בביצועים היא 8% אז בהחלט כדאי לקנות את הכרטיס החלש יותר.

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ה X זאת הגירסה החזקה יותר של הכרטיס שמראה ביצועים טובים יותר.

למטה תוכל לראות השוואה יחסית של שונים בכל הרזולוציות. לדעתי עדיף לך ללכת על 7950 משומש עם שנתיים ושלושה חודשי אחריות, הוא זול משמעותית מהכרטיסים שציינת אך כפי שאתה רואה בטבלה מראה ביצועים טובים יותר מאשר ה 270X שעולה כ 1000 שקלים וחלש רק ב 33% ביחס ל 280X שעולה כ 1500 שקלים.

אתה גם לא כבד לכן אני לא חושב שאתה צריך כרטיס חזק יותר וגם נושא ספק הכח פחות מטריד במקרה הזה.

כרטיסי מסך - ATI PCIe

11196-19-20Gu - Sapphire - Used AMD Radeon HD7950 OC Dual-X GPU - 3GB 384bit GDDR5 memory - Dual dvi, hdmi, displayport video o...

כמות: - 1 - 599/587

SpBU8Lw.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...