בעיה | מזהה לי את כל הראם ומשתמש בפחות - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה | מזהה לי את כל הראם ומשתמש בפחות

motkesabari

Recommended Posts

Gil28 הציע לך לבטל את הליבה הגרפית בעמוד 47 במדריך יש לך שם integrated graphics configuration לאחר מכן initiate graphic adapter תבחר ב-PEG (הכרטיס הייעודי ולא הליבה הגרפית במעבד)

יש גם את האופציה Integrated Graphcs Share Memory שקובעת כמה לחלוק עם הליבה הגרפית.

בלי קשר לעניין הזיכרון תוודא שפועל אצלך גם התמיכה ב- PCI-E GEN3 (עמוד 46 למעלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 10 GB ורשום לי בסוגריים 8 GB ניתנים לשימוש.

א. איפה בדיוק כתוב לך שאתה יכול להשתמש ב 8GB מתוך ה 10GB שיש לך? אם מדובר על מערכת ההפעלה, תציין בבקשה גם את הגירסה שלה.

ב. תפרט בבקשה לגבי הרכב הזיכרון שלך. האם מדובר ב-3 מודולי זיכרון של 2GB כל אחד (אין מודולי זיכרון של 6GB) ועוד מודול אחד של 4GB?

ג. לפי אתר הלוח H77MA-G32, הליבה הגרפית המובנית יכול להשתמש בעד 1760MB מהזיכרון. לפי התמונה שצירפת, נעשה שמוש רק ב 64MB (או 320MB אם גם ה 256MB של ה DVMT נחשבים), מה שאומר שזה לא מה שלוקח לך את הזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כשאני עושה מאפיינים על המחשב שלי שם זה רושם לי 10GB (8GB ניתנים לשימוש), גירסה WINDOWS 7 64BIT HOME BASIC

ב. 4GB G.SKILL+4GB kingston+2GB kingston לצורך העניין ה הוא 1600MHZ וה הם 1333MHZ

ג. אז מה כן יכול לקחת כל כך הרבה זכרון ? אגב התופעה הגיעה לאחר שקניתי חדש והתקנתי מערכת הפעלה עליו והדיסק קשיח הוצאתי לגמרי אני כרגע רק עם ה .

- - - תגובה אוחדה: - - -

נראלי שהבעיה היא במערכת הפעלה תקן אותי אם אני טועה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...