sound card - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

sound card

אורח athlon

Recommended Posts

יש לי אותו

עלה לי במזומן 471 ש"ח בפלונטר

אלה היו ה-471 ש"ח הכי טובים שאי פעם השקעתי במשהו

עד שלא תנסו את הכרטיס הזה לא תבינו מה הפסדתם. יש לו CONTROL PANEL מדהים עם אקוליזר 10 ערוצים שנותן מעולה. יש שליטה על כל בנפרד. בקיצור, הבנאדם שהתקנתי לו את הכרטיס הזה במחשב נהנה מכל רגע (גם איכות ההקלטה מעולה).

מומלץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שמישהו עשה ביניהם השוואה. ל-AUDIGY יש כניסת FIREWIRE אבל בשביל זה לא צריכים כרטיס קול כי יש כרטיסי לכידת דיגיטלי מוצלחים הרבה יותר. אני אצרף לכאן תמונה אחת של לוח הבקרה בכרטיס של TERRATEC ובהודעה הבאה עוד תמונה ותתרשמו בעצמכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, אז Teratec(הפעם אני באמת לא יודע איך מאייתים את השם שלהם, סליחה) עשו קונטרול לסאונדים יפה, כולה Volume Control של באריזה יפה. So What?

אם תשים לב זה שולט על הVolume Control של , כי הכל מתנקז לאותו הכרטיס ואתה היציאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לבוא לראות,לשמוע ולהתרשם.. אני לא יכול לומר מה הכרטיס הזה שווה במשחקים כי זה לא מעניין אותי אבל כל דבר אחר שומעים מעולה. (ואני מדבר גם על RIPS של סרטי בדולבי דיגיטל אמיתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני כרגע לא מחפש כרטיס קול, הייתי בשמחה בא אליך הביתה לשתות קצת בירה על חשבונך. :smoke:

אוי, וגם לראות את הכרטיס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר אם אתה מחפש כרטיס קול או לא. העיקר שלא תלכלך על מוצרים שאתה לא מכיר ואין לך נסיון אישי איתם. אם אני כותב על משהו אז זה בעיקר מנסיון אישי ולא משמועות או בגלל דיעות קדומות. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי הראה לי לפני איזה שבוע וחצי כרטיס קול של טראטק, ולא כ"כ התלהבתי ממנו, אבל אני לא בטוח לגבי הדגם הספציצי שלו. המסקנה שיש לי מהעבר שלי זה לא להעתסק עם כרטיסי קול(ואני יודע שאני נשמע כמו משהו שאמר רק אינטל...) שהם לא או של חברה ידועה ומבוססת אחרת כמו או Hercules(גולימנט), שכן בסוף עלולים לאכול אותו. כמו שקרה לי עם הDiamon MX300, שזה Aureal Vortex II, ששתי החברות - גם יצרנית הלוח וגם יצרנית הצ'יפים - התחסלו. :'( חבל שכך... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא יודע- TERRATEC הם חברה מגרמניה ושם הכרטיס מיוצר, איפה קריאיטיב עם כל הכבוד למוצרים המדהימים שלהם מייצרים ? בארצות נידחות במזרח הרחוק שבהם נותנים שקית אורז לפועלים שעובדים על פס היצור.

ואם הכרטיס שיצא לך לראות/לשמוע הוא לא לפחות הדגם i1024 ומעלה (כרטיס שעולה לפחות 65 דולר) אז ברור שאין מה להשוות. זה כמו להשוות את סידרת ה-AUDIGY לכרטיס שהרוב קונים-VIBRA128 שעליו כתבתי לא פעם אחת שהוא ויב-רע. גם יצרניות החומרה הכי טובות החליקו לפחות פעם אחת עם מוצר גרוע שלא היה שווה קניה ואני חוזר ואומר שהדגם הזה של כרטיס הקול של TERRATEC שנקרא SixPack 5.1 הוא כרטיס ששוה את ה-470 ש"ח שהוא עולה ואפילו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...