צריך המלצה למצלמת רכב - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למצלמת רכב

Ash Binary

Recommended Posts

אני רוצה לקנות מצלמת רכב. אני פחות או יותר יכול לאמר מה אני רוצה, אבל אם יש הערות או ניסיון אישי - תביאו

איכות צילום שניתן לראות ממנה פרטים / מספרי רכבים. ממה שהבנתי מחיפוש וביקורות youtube הרזולוציה של המצלמה (בנתונים שמופיעים במכירה) אינה אומרת ישירות על איכות התמונה

אני מניח שאני רוצה לא פחות מ 720P "אמיתי" או אוליי 1080P "אמיתי". לא יודע עד כמה FPS מעל 30 הוא קריטי. האם יש למישהוא שמץ מה ה bit rate של מצלמה טובה ברזולוציות האלה ? (כלומר, כמה זמן אחורה יכול להיכנס בכ זיכרון בגודל נתון)

אם הזמן שנשמר אחורה (בכ זיכרון של 16 או 32GB) קטן מכמה שעות, לחצן "שמור את הרגע" נראה לי חיוני

צילום לילה. כזה שניתן לראות בו את הכביש ורכבים אחרים לאור הפנסים של הרכב. אני דיי בטוח שללדים אינפרא אדומים על המצלמה אין כל משמעות והם סתם צעצוע, אני רוצה שהמצלמה עצמה תראה בחושך

מצלמה קלה לפירוק עד כמה שניתן על מנת שלא תמשוך פורצים פוטנציאליים כשהרכב בחנייה

צורה חיצונית כזאת שניתן לחבר לחלון בנקודה העליונה ביותר ורצוי לא בחצי החלון של הנהג, אבל לא חייבים להגיע רחוק על מנת ללחוץ על המקשים של המצלמה תוך כדיי נהיגה. כלומר, לא מהממש קטנות

מסך LCD במצלמה, כלומר לא צילום עיוור

עדשה שהיא לא fish eye בצורה מוגזמת

יכולות התממשקות סטנדרטיות כ usb mass storage ו/או הוצאת הכ זיכרון מהמצלמה

מצלמה אמינה, שלא מתחילה לקבל תמונה מעוותת או עמומה בגלל עדשת פלסטיק שנהרסת ברכב חם שעומד בשמש (ראיתי כמה דיווחים על מקרים כאלה בביקורות באינטרנט)

מעוניין לקנות בארץ או מ . תקציב כ 200-400 שח - רצוי לחסוך אם יש טובה במחירים הנמוכים, ניתן להעלות קצת אם יש טובה במחיר גבוה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך לחפור בפורומים. באתר הזה יש טבלת סיכום של כל הדגמים המובילים נכון להיום:

http://dashboardcamerareviews.com/dash-cam-comparison-table/

(יש גם ביקורות מעמיקות לכל הדגמים)

לי יש את ה-Mini 0803 ואני אוהב אותה מאוד בעיקר כי היא מאוד קטנה (הכי קטנה מבין כולן אאל"ט) ולא בולטת ברכב, ולכן אין בעיה להשאיר אותה 24/7 בלי חשש מפריצות.

מצלמה בולטת שדורשת פירוק והרכבה כל פעם היא מתכון בטוח לייאוש וחוסר שימוש, בעיקר בנסיעות קצרות, שעלולות לגרום לך להצטער על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מבחינת מה? איכות הוידאו? אתה מוזמן לראות השוואות ביוטיוב. הכל אותו דבר וההבדלים במילא לא מעניינים, זאת מצלמה לרכב לא להפקת סרטי קולנוע....

המוביוס מבחינתי היא מצלמה בכלל לא רלוונטית, לא נוחה ונטולת מסך. איכות טובה יותר או פחות זה כבר לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...