מעוניין בחוות דעת על ASUS Radeon R9-290 DirectCU II OC - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין בחוות דעת על ASUS Radeon R9-290 DirectCU II OC

promac

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות את הדגם הזה של הכרטיס והייתי רוצה לקבל ממכם חוות דעת לגביו.

אשמח אם תוכלו להתייחס לביצועים של הכרטיס בגיימינג וגם לגבי טמפרטורת עבודה. כמו כן, קראתי שיש בעיות עם הדרייברים של הכרטיס וגם בעיות של מסכים שחורים.

האם אתם מכירים את העיניין ?

האם אתם ממליצים על הכרטיס ? אני רוצה לקנות אותו יד שניה.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי עידן,

המחיר המבוקש הוא 1450 שח.

האם תוכל להתייחס גם לכרטיס עצמו ללא קשר למחיר ?

לא הייתי רוצה לקנות כרטיס בעייתי, גם אם המחיר נמוך עקב היותו משומש.

מעבר לכך אשמח אם תוכל להתייחס למפרט שהוצע לי בפורום מפרטים ולתת חוות דעת מקצועית.

תודה רבה

חשוב לציין שהכרטיס ״רק הותקן״ בריג אבל היה ״ללא שימוש״ במשך חצי שנה כאשר במקור נקנה ב ksp ועדיין באחריות ל 2.5 שנים. (בהנחה שלא תהיה בעיה לממש את האחריות במידת הצורך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקישור הזה, יש R9-290 בפחות מ1100 ש"ח לכרטיס משומש עם אחריות לעוד שנתיים ושלושה חודשים. אמנם המגרעות הם שהכרטיס הוא ממש חם והקירור שלו לא משהו בכלל וזה שהוא משומש אך תוכל לנופף בקלף זה כדי להשיג מהמוכר מחיר יותר טוב.

ועכשיו למגרעה המרכזית בכרטיס של החבר שלך זה שבKSP האחריות מתבטלת אם אתה לא זה שרכש את הכרטיס=אין אפשרות להעביר אחריות על שם מישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את זה, הבעיה היא הקירור stock\מפוח שאנשים פה המליצו להמנע ממנו בכל מחיר, הן מבחינת טמפרטורה והן מבחינת הרעש.

שניהם אגב, קריטיים במקרה שלי.

אם תסתכל על הצעת המפרט שלי תראה שאני גם עם מארז קטן (mini define) וגם מתכנן OC קל עם אילוץ מחייב לפעילות שקטה יחסית(8 בסולם הפורום).

לא ידעתי שלא אוכל לממש את האחריות, וזאת בהחלט נקודה למחשבה.

לגבי הקלף,בקניה מחנות זה פחות רלבנטי לא ?

עוד דבר שעלה בדעתי, הוא לקנות את ה stock ולהחליף לו . אולי זה אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעל כרטיס כזה, ואני מרוצה ממנו.

מציג אחלה ביצועים בכל המשחקים שאני אישית משחק.

די קריר, גם בימים חמים כמו היום....ממוצע בין-60-70 מעלות במאמץ.

מגרעה שאני יכול להציג, זה הרעש של המאווררים מעל ל50% וצפונה.

לי אישית זה ממש לא מפריע, כי אני כל הזמן משחק רק עם אוזניות, ובזמן מנוחה אין בכלל רעש (20% מאווררים).

בעיות של דרייברים יכולים להיות לך בכל הדגמים של , אם כי עם התקנה נכונה אני לא חושב שאמורה להיות לך בעיה.

בהתחלה שרכשתי את הכרטיס, סבלתי ממסכים שחורים כל רגע..ממש בלתי נסבל!..

אבל אחרי שביצעתי כמה פעולות כמו, ניקוי דיסק, ניקוי רג'יסטרי/רוגולות והתקנה נקיה, הבעיה נעלמה כאילו ולא הייתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה

YoniDahan,

רציתי לשאול אותך, איזה מארז יש לך ? והאם יש בו חומר סופג רעשים ?

איך היית מדרג את הרעש בזמן שהכרטיס מועמס מ 1-10 ביחס לרעש בזמן מנוחה ?

אני מתעניין ברכישה של מארז ה- define mini שאמור להיות מבודד רעשים לא רע.

ilu_xa@

האם תוכל לתת דוגמא לקירור כזה, והאם זה עיניין מורכב ומסובך להתקנה ?

עידן מה דעתך לגבי המחיר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לשאול אותך, איזה מארז יש לך ? והאם יש בו חומר סופג רעשים ?

איך היית מדרג את הרעש בזמן שהכרטיס מועמס מ 1-10 ביחס לרעש בזמן מנוחה ?

אני מתעניין ברכישה של מארז ה- define mini שאמור להיות מבודד רעשים לא רע.

יש לי את ה750D שזה מארז full tower ואין לי חומר סופג רעשים, כי הרעש לא מפריע לי.

כמו שציינתי, יש הבדל מהותי בין מצב מנוחה לבין מצב שהמאוררים עובדים מעל ל50%, אבל אתה בהחלט יכול לבצע פרופיל שהמאווררים לא יגיעו למהיריות האלה, כי גם 40% זה מספיק (בכל אופן אצלי במארז)...בגדול הייתי אומר יחס בסביבות ה7 +-.

בנוגע למארז שאתה מעוניין לרכוש.

בהחלט מארז טוב ואיכותי, אם כי לדעתי האישית אני חושב שהוא קטן עבור כרטיס שכזה גם אם הוא נכנס למארז, שד"א אתה תצטרך לוותר על הכלוב של הקשיחים ע"מ להכניס את הכרטיס הזה.

הכרטיסים מהדגמים הנ"ל (290/290X), יחסית עובדים על טמ'פ גובוהות, ולדעתי אם הכרטיס "נכנס" למארז כזה או אחר, זה לא בהכרח רצוי.

אבל פה אני לא ממליץ לך לחשוב על מארז אחר, כי יכול מאוד להיות שאני טועה. ויש פורום (מארזים וספקים) וחבר'ה שיכולים לעזור בזה.

כי פשוט לי היה מארז MIDI לפני המארז הנוכחי שלי, והכרטיס הזה עבד בממוצע בכ10 מעלות יותר ממה שהוא עובד היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

o.k, אם ככה מה אתה מציע לי לעשות ?

האם בחירת הרכיבים היא נכונה ? מצד אחד המארז איכותי, ומצד שני יש לבצע בו שינויים ויש לו בעייתיות ביניקת אוויר.

אין לי מספיק נסיון כדי לקבל החלטה ולכן אני מתייעץ אתכם.

תוכל בבקשה להתייחס למפרט הסופי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...