תקלה בחיבור כרטיס מסך למחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה בחיבור כרטיס מסך למחשב

aviv28

Recommended Posts

-שלום לכולם,

קיבלתי מחבר כרטיס מסך zotac 9500gt (שעבד אצלו במחשב) וניסיתי לחבר אותו היום למחשב.

המחשב שלי: לוח אם gigabyte GA73PVM s2h (יש לציין שכרגע אני עובד עם הכרטיס המובנה שעל הלוח 7100).

ווינדוס 7 32bit.

לאחר החיבור הראשוני (כמובן מחשב כבוי וחיברתי לPCIE) הדלקתי את המחשב והוא נתקע כמה דקות בעליית ווינדוס ולכן כיביתי אותו. בהדלקה חוזרת, (לפני כן עברתי על המדריכים כאן), עברתי על הביוס, והגדרתי את הכרטיס המובנה שיעבוד תמיד ואת החיבור pci -e בעדיפות ראשונה מבחינת בחירת הכרטיס מסך.

לאחר שמירה והדלקה חוזרת -גם זה לא עבד ( הפעם כן עבר את השלב של startup אבל נשאר על מסך שחור אחרי השלב עם התמונה של החלונות) ניסיתי לחבר פעם את המסך למובנה ופעם אל הכרטיס- שניהם נעצרו באותה נקודה.

לאחר מכן, ניסיתי להגדיר בביוס שהמובנה הוא העיקרי, והגעתי לאותו מבוי סתום כמו מקודם.

יש לציין שכאשר השארתי את ההגדרות כפי שהם והדלקתי ללא הכרטיס מסך, הוא עבר את השלב של startup והכל היה מצויין.

ברגע זה ניסיתי להתקין דרייבר (העדכני מהאינטרנט- 337.88whql) אך ללא הצלחה- (הכרטיס לא מחובר, כי אם הייתי מחבר הווינדוס לא היה עולה).

מה פיספתי או עשיתי לא נכון?

יש לציין שהכרטיס מסך מתחבר רק לpci e, ללא חיבורים נוספים כלשהם של מתח או אחרים (המאוורר שעליו עובד). המסך שברשותי מתחבר בVGA. עברתי גם בהסרת תוכניות ואין איזשהו התקן או דרייבר של nvidia/gigabyte (מה גם שלעולם לא התקנתי כזה- במנהל התקנים במתאמי תצוגה יש זיהוי של המובנה- 7100 בלי בעיה או סימון כלשהו).

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפצה.

מידע נוסף- ניסיתי היום להיכנס למצב בטוח. הצלחתי, ומחקתי את הדרייבר הקודם וביטלתי את הכרטיס מסך המובנה. לאחר התקנה של הדרייבר החדש העדכני המנהל התקנים היה נראה בסדר, אך כאשר עשיתי הדלקה מחדש למצב בטוח המחשב שוב נתקע בstartup (כרגע ניתקתי את הכרטיס והכל עובד מצויין עם המובנה).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שהכרטיס מסך לא תואם בכלל ללוח אם.. יש לך שמה בלוח אם PCI-E רגיל אם אני לא טועה וזיכרוני אינו בוגד בי.. והכרטיס מסך שלך זה PCI-E 2

אבל אני לא ממש זוכר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההענות.<br />

למגיב בהתחלה- יש לי חיבור pcie1 (רבע בערך מהגודל של pci הרגיל), ויש לי pcie16 (תכלת גדול יותר עם האיבטוח הקטן מאחור)- שאני מחבר אז זה לX16..

ספק כוח fsp 400pnr. (אם זה קשור למתח אז בנוסף יש לי מעבד e5200ת צורב רגיל וכונן עם 320 GB. מארז פשוט עם שני מאווררים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייתכן שיש בעיה בלוח, אבל ייתכן שבעיה היא גם התנגשות תוכנתית כזו או אחרת.

אם יש לך אפשרות לבצע התקנת ניסיון נקייה של (אולי על דיסק קשיח אחר), כדי לבדוק מה קורה במצב זה - שווה לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...