עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

eranmir123

המלצה על מצלמה לרכב

Recommended Posts

שלום לכולם.

האמת שאני הרבה זמן מחפש לקנות לרכב החדש שלי, חיפשתי משהו כמו שבועיים עד שמצאתי מה שמתאים לי.

אז ככה, רכשתי את המצלמה הבאה: DOD LS430W.

סרטון על המצלמה:

עד עכשיו מאוד מתרשם, יש למצלמה מובנה ככה שאפשר לדעת לאחר שמסתכלים בצילום איפה האירוע התרחש. יש איכות צילום מצויינת של full hd שזה כמובן יתרון גדול.

בנוסף, מסך המצלמה הוא רחב יחסית אם אני לא טועה 2.7 אינץ והזווית צילום מתכווננת עד 140 מעלות. יש גם מד מהירות אוטומטי שמזהה את המהירות בה נוסעים (ממש מגניב). כמובן שיש יתרונות נוספים שיש ברוב המצלמות המובילות בתחום שזה הגנה על הצילומים בסיסמא, הקלטה בעת זיהוי תנועה, בקרת תאורה ועוד.

סה״כ אני מאוד מרוצה, והמצלמה עזרה לי כבר כמה פעמים.

אם למישהו יש שאלות אשמח לעזור,

ערן

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
כמה זה עלה לך?

איפה רכשת?

(לא קשור) איזה יש לך?

היי,

רכשתי מכאן: http://www.no-risk.co.il/pl_product~LS430W~20~0.htm

המחיר במקור הוא 990 שח כאשר יש קופון 25% הנחה, פשוט כשאתה מזמין תוסיף את הקופון הזה: carsforum

בכל אופן, יש דגמים אחרים של החברה ששמעתי שהם גם מצויינים.

הרכב הוא פורד פוקוס:cheesy:

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

גם אני מחפש כבר המון זמן משהו איכותי ... האם אפשר להכיר את הדגמים האחרים או מצלמות אחרות ?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
גם אני מחפש כבר המון זמן משהו איכותי ... האם אפשר להכיר את הדגמים האחרים או מצלמות אחרות ?

האמת ששמעתי שגם הדגם הזה מעולה: http://www.no-risk.co.il/pl_product~LS300W~20~0.htm

שים לב שיש הנחה של 25% באמצעות הקופון שהבאתי.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני אבדוק את שניהם ... תודה ! :)

אל תדאג בנוגע לקופון ... אני כנראה אזמין מחו"ל אחרי שאני אבדוק את המחירים...

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בהחלט נראה כמו פרסומת סמויה. להירשם רק כדי לתת ביקורת על מוצר? הישראלי הממוצע לא עושה את זה... אם כבר להתלונן...

המשתמש פרסם את אותה ביקורת כמשתמש חדש בפורום carsforum.

ואם כבר מצלמת רכב, ממליץ לא לבזבז יותר מדי על המצלמות.

השמש הישראלית פשוט הורגת אותן, ואם הרכב חונה קבוע בשמש כל יום (בעבודה למשל) החיים שלהן יהיו קצרים.

אני קניתי לפני חודשיים את המצלמה G1WH שהמליצו עליה רבות באותו פורום והיא מעולה ביחס למחיר.

איכות באמת טובה, זווית צילום טובה, קלה לשימוש, אוטומטית, יש לה שדרוג קושחה ועולה רק $50.

http://www.banggood.com/Full-HD1080P-G1WH-LCD-Car-DVR-Recorder-G-sensor-Novatek-NT96650-p-916394.html

הגיע אחרי 14 ימים בדואר סינגפור.

נערך על-ידי d30DK

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי, כמה זה עולה? האם זה באמת FULL HD? ניתן לצלם בה ברזולוציות 1900?

שאלה קטנה, איך השימוש בה אתה מרוצה? אשמח לדעת איפה כדאי לקנות.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close