מחפש מחשב נייד תקציב 4,500 עד 7,000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב נייד תקציב 4,500 עד 7,000 ש"ח

natigabay

Recommended Posts

* מטרות המחשב? עריכת גראפיקה וסרטים, לראות סרטים, עבודה על אופיס ולשחק משחקים קלים כמו Football Manager למי שמכיר.

* גודל המסך? 15.6 או 17.3 (לא משנה לי איזה מהם)

* רזולוציית המסך?1920x1080 FHD LED או3200x1800 QHD חייב מסך עם איכות גבוהה!

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט :לא

* משקל רצוי? עד 3 קילו

* האם נדרש זמן סוללה ארוך? בין 3 ל-5 שעות

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? HDMI, LAN

* Bluetooth? כן

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? 1T לפחות, וכמובן העדיפות היא שיהיה אפילו SSD במקום או אופציה להכניס בנוסף

* כונן אופטי?לא חייב ואם כן אז עדיף BLURAY

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית?לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ?לא,הכי חשוב אחריות פה בארץ

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה?כן

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי?DELL או ASUS או LENOVO

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם : מסך מגע, עדיפות לצבע כסוף או שחור, מחפש מחשב מאוד מהיר וחזק!

מצאתי שתיי דגמים אשמח לחוות דעת והמלצות.

האופציה הראשונה היא

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=13522

אופציה שניה היא

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=12869

עידכון 26.7

ראיתי באמזון מחשב מסוג Asus NX500JK-DR007H

קישור : http://www.amazon.co.uk/NX500JK-DR007H-15-6-inch-Notebook-i7-4702HQ-Bluetooth/dp/B00K7Y7Y12/ref=sr_1_9?s=computers&ie=UTF8&qid=1406387217&sr=1-9

כמה לדעתם יעלה לייבוא אותו או כמה יעלה בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש חייב מסך מגע?

לדעתי, אם לא, אז קח: Asus N550JK-CN065H

אותו הדבר כמו מה שרשמת, רק ללא מסך מגע.

ב600 ש"ח תשדרג ל 16 ג"ב ראם.

האמת שמסך מגע אצלי יהיה בונוס.וגם דיי מועיל אצלי.

אני אציין שאני קונה באילת אז יש להוריד 18 אחוז מע"מ שזה חסכוני משמעותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלך על ה http://ksp.co.il/?uin=22517

קניתי אותו גם באילת בשבוע האחרון, ואני ממש ממש מרוצה, במידת הצורך אקנה בהמשך עוד זיכרון וSSD אך כרגע אין צורך בכלל המחשב פגז! לכן לא הלכתי על המחשב שציינת כי ההפרש מאוד גדול במחיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלך על ה http://ksp.co.il/?uin=22517

קניתי אותו גם באילת בשבוע האחרון, ואני ממש ממש מרוצה, במידת הצורך אקנה בהמשך עוד זיכרון RAM וSSD אך כרגע אין צורך בכלל המחשב פגז! לכן לא הלכתי על המחשב גיימרים שציינת כי ההפרש מאוד גדול במחיר..

כן זה היה אחד מהאופציות האמת אם לא שמת לב אבל לא נורא.

איך המסך הוא ברמה גבוהה? חד רואים ממש טוב? איך הטאצ' והרמקולים שלו?

ומבחינת בטריה איך הוא?

כי יש פה מישהו שפתח אשכול שהבטריה שלו אחרי שנה ומשהו נהרסה לו

ותגיד לדעתך אם יהיה לי תקציב כדאי להביא XPS 15 שנמכר שם גם המחיר שלו באילת זה8200 בערך וזה והוא כמובן טוב יותר

ואשמח לראות של המחשב מאצלך ואשמח לסיקור קטן כמה הוא מהיר עולה מהר אם התגובות שלו חלקות ומהירות וכו כי חשוב לי שיהיה מחשב חזר ומהיר תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אם אתה רוצה שאנשים יגיבו תהיה קונקרטי תערוך את הדיון תרשום במדויק מה אתה רוצה

גם פה:

http://hwzone.co.il/community/threads/547773-המלצה-למחשב-נייד-4000-6000-ש-ח#.U85PBnKKAzs

ניסו לעזור אבל לא ברור מה אתה רוצה (אם אתה לא יודע מה זה תחנת עגינה מה ההגיון לרשום בדרישות למחשב? להיפך תרשום את הדרישות ואם יש צורך בתחנת עגינה יתנו מחשב שתומך בכך)

קודם כל תהיה סגור על הגודל של המסך ועל מה אתה מחפש

אתה לא יודע איזה גודל מתאים לך? יש YouTube אין ספור סרטונים וההשוואות בין הגדלים

תגדיר תקציב-קפצת ממחשב 17' שעולה 6K ל XPS 15 שהוא מחשב אולטרה בוק שמתחיל ב 7.5K

לאחר מכן תהיה סגור על השימושים

יש סטיקי עם כל השאלות החשובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אם אתה רוצה שאנשים יגיבו תהיה קונקרטי תערוך את הדיון תרשום במדויק מה אתה רוצה

גם פה:

http://hwzone.co.il/community/threads/547773-המלצה-למחשב-נייד-4000-6000-ש-ח#.U85PBnKKAzs

ניסו לעזור אבל לא ברור מה אתה רוצה (אם אתה לא יודע מה זה תחנת עגינה מה ההגיון לרשום בדרישות למחשב? להיפך תרשום את הדרישות ואם יש צורך בתחנת עגינה יתנו מחשב שתומך בכך)

קודם כל תהיה סגור על הגודל של המסך ועל מה אתה מחפש

אתה לא יודע איזה גודל מתאים לך? יש YouTube אין ספור סרטונים וההשוואות בין הגדלים

תגדיר תקציב-קפצת ממחשב 17' שעולה 6K ל XPS 15 שהוא מחשב אולטרה בוק שמתחיל ב 7.5K

לאחר מכן תהיה סגור על השימושים

יש סטיקי עם כל השאלות החשובות

אני יעשה עריכה ובאשכול פה אני מתלבט בעיקר שתיי דגמים הראשונים שרשמתי אם אשגיע עוד כסף כמובן שאקנה את הXPS 15

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אגיד לך משהו אני לא כזה מומחה מחשבים אך אני יודע שלא כדאי ללכת על המחשבים הכי יקרים, המחשב של דל שהבאת להלן הוא טוב אך נגיד למשל הכרטיס מסך פחות חזק מהמחשב שהצעתי לך ועו רק עם 2 גיגה ולא 4 גיגה שיש באסוס וגם הדיסק קשיח פחות חזק מבחינת סלד (5400 לעומת 7200), לכן אפילו שחשבתי על דל לא קרץ י לקחת אותו גם בגלל שזה סתם הבדל מחיר גדול ומיותר לדעתי לכן מה שהמלצתי לך בעיניי הכי משתלם ואליו תוכל באמת לשדרג לSSD וזיכרון נוסף בהרבה פחות מההפרש מחיר לעומת הדל שחשבת עליו ולכן אני עדיין בדעה שלי.

לגבי השימוש במחשב שקניתי והמלצתי לך עליו, המחשב ברמה מהגבוהות ביותר במחשבים ואסוס גם חברה ממש ממש טובה, השימוש בו נוח מאוד, יש גם מקלדת מלאה מוארת שבעצם אתה גם יכול לכבות את התאורה כשלא צריך ובכך לחסוך עוד זמן אני למשל בלי מקלדת מוארת משתמש במחשב סביבות הארבע-ארבע וחצי שעות תלוי כמובן באופי השימוש שלך במחשב, לי בינתיים עוד לא יצא לשחק במחשב ולכן לא יכול להגיד כמה בדיוק הסוללה מחזיקה זה תמיד תלוי באופי השימוש. המחשב גם טס ממש במהירות גבוהה, הטאצ מעולה, הרמקולים מעולים והסאב וובר תוספת נחמדה מאוד שמגיעה עם המחשב.

מקוה שעניתי לך היטב ועזרתי לך. אם יש עוד שאלות אתה מוזמן לשאול. אם תרצה דבר איתי בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אגיד לך משהו אני לא כזה מומחה מחשבים אך אני יודע שלא כדאי ללכת על המחשבים הכי יקרים, המחשב של דל שהבאת להלן הוא טוב אך נגיד למשל הכרטיס מסך פחות חזק מהמחשב שהצעתי לך ועו רק עם 2 גיגה ולא 4 גיגה שיש באסוס וגם הדיסק קשיח פחות חזק מבחינת סלד (5400 לעומת 7200), לכן אפילו שחשבתי על דל לא קרץ י לקחת אותו גם בגלל שזה סתם הבדל מחיר גדול ומיותר לדעתי לכן מה שהמלצתי לך בעיניי הכי משתלם ואליו תוכל באמת לשדרג לSSD וזיכרון RAM נוסף בהרבה פחות מההפרש מחיר לעומת הדל שחשבת עליו ולכן אני עדיין בדעה שלי.

לגבי השימוש במחשב שקניתי והמלצתי לך עליו, המחשב ברמה מהגבוהות ביותר במחשבים ניידים ואסוס גם חברה ממש ממש טובה, השימוש בו נוח מאוד, יש גם מקלדת מלאה מוארת שבעצם אתה גם יכול לכבות את התאורה כשלא צריך ובכך לחסוך עוד זמן סוללה אני למשל בלי מקלדת מוארת משתמש במחשב סביבות הארבע-ארבע וחצי שעות תלוי כמובן באופי השימוש שלך במחשב, לי בינתיים עוד לא יצא לשחק במחשב ולכן לא יכול להגיד כמה בדיוק הסוללה מחזיקה זה תמיד תלוי באופי השימוש. המחשב גם טס ממש במהירות גבוהה, הטאצ מעולה, הרמקולים מעולים והסאב וובר תוספת נחמדה מאוד שמגיעה עם המחשב.

מקוה שעניתי לך היטב ועזרתי לך. אם יש עוד שאלות אתה מוזמן לשאול. אם תרצה תמונות דבר איתי בפרטי.

הבנתי את מה שאמרת ולקחתי מאוד לצומרת ליבי.

השאלה היא האם רואים את ההבדל בין המסכים של שהצעת לי לבין הDELL XPS15?

כי הבנתי ש4K זה מסך מדהים והבנתי שאסוס זה IPS שאין לי הרבה מוסג מזה האמת לא יצא לי להיתקל. (דרך אגב המסך הוא זכוכית נכון?)

ולגבי הSSD זה במקום ה1T או בנוסף? אתה יודע לומר כמה זמן לוקח למחשב לעלות? והתגובות באמת ממש מהירות וחלקות בלי תקיעות? כי ממש חשוב לי מחשב מהיר מאוד לתקופה ארוכה מאוד.

אני יגיד לך ממה אני הכי חושש שמעתי שהשירות של מבחינת תיקון ממש גרוע בארץ גם מישהו פירסם פה כתבה על זה. וזה משהו שמאוד חשוב לי.

ודרך אגב ממי קנית באילת? KSP או IVORY? אתה יודע אם יש אפשרות קודם להסתכל במחשב לפני שקונים ולבדוק אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה המסך של האסוס יותר טוב (IPS יותר טוב מLED של דל) ורואים מאוד חד וברור, הרזולציה לא נראה לי כזאת קריטית ואני גם לא ראיתי מסך של 3200*1800 לכן אני לא יודע אם ההבדל הוא משמעותי או לא אך בעיניי מה שיש לי הוא בהחלט מספיק ואפילו אתה תאהב אם אני מאמין.

אי לי כרגע SSD במחשב כי כמו שאמרתי אני בודק עד כמה המחשב מהיר ואם הוא מספיק מהיר אז בשביל מה SSD? גם ככה המחשב עולה מאוד מאוד מהר ואפילו ממצב שינה תוך 2 שניות כבר עולה ואתה תהיה מאוד מאוד מרוצה ממנו. לדעתי כדאי לך לקנות קודם את המחשב ואז אח"כ אם תרגיש באמת צורך עז אז תקנה את הSSD.

לגבי השירות, כל אחד ודעתו, אני לא יכול לתת דעה כי היה לי מחשבים של ולאחרונה של .. אך בגדול, תמיד יש אנשים שיגידו שהשירות על הפנים ואני לפי מה ששמעתי דווקא שומע שדל פחות טובים מבחינת שירות מאסוס ולכן תחליט מה שתרצה בכל מקרה אתה צריך לשמור היטב על המחשב כמו שאתה מטפל באוטו אם יש לך. מבין?

את המחשב קניתי דרך KSP. אתה יכול לראות את המחשב רק אחרי שאתה קונה, לפתוח אותו בחנות ולראות שאין שבר או שריטה או משהו.

והפעלתי אותו בבית עם טכנאי שהוא כמו חבר שלי וסידר לי את המחשב (לא היה יותר מדי מה לסדר)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה המסך של האסוס יותר טוב (IPS יותר טוב מLED של דל) ורואים מאוד חד וברור, הרזולציה לא נראה לי כזאת קריטית ואני גם לא ראיתי מסך של 3200*1800 לכן אני לא יודע אם ההבדל הוא משמעותי או לא אך בעיניי מה שיש לי הוא בהחלט מספיק ואפילו אתה תאהב אם אני מאמין.

אי לי כרגע SSD במחשב כי כמו שאמרתי אני בודק עד כמה המחשב מהיר ואם הוא מספיק מהיר אז בשביל מה SSD? גם ככה המחשב עולה מאוד מאוד מהר ואפילו ממצב שינה תוך 2 שניות כבר עולה ואתה תהיה מאוד מאוד מרוצה ממנו. לדעתי כדאי לך לקנות קודם את המחשב ואז אח"כ אם תרגיש באמת צורך עז אז תקנה את הSSD.

לגבי השירות, כל אחד ודעתו, אני לא יכול לתת דעה כי היה לי מחשבים של ולאחרונה של טושיבה.. אך בגדול, תמיד יש אנשים שיגידו שהשירות על הפנים ואני לפי מה ששמעתי דווקא שומע שדל פחות טובים מבחינת שירות מאסוס ולכן תחליט מה שתרצה בכל מקרה אתה צריך לשמור היטב על המחשב כמו שאתה מטפל באוטו אם יש לך. מבין?

את המחשב קניתי דרך KSP. אתה יכול לראות את המחשב רק אחרי שאתה קונה, לפתוח אותו בחנות ולראות שאין שבר או שריטה או משהו.

והפעלתי אותו בבית עם טכנאי שהוא כמו חבר שלי וסידר לי את המחשב (לא היה יותר מדי מה לסדר)..

תקן אותי אם אני טועה אם רוצים צריך להוציא את ה1T לא?

וצריך מישהו מקצועי שיפעיל? זה רק להירשם לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...