מסך שחור עם Sapphire HD6850 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך שחור עם Sapphire HD6850

RDvd

Recommended Posts

אהלן,

אז אתמול שיחקתי קצת MW2 ואחרי חצי שעה בערך המשחק התרסק (כמו שקורה לא מעט פעמים), ניסיתי להפעיל אותו מחדש התמונה נתקעה,הופיעו 20 קווים כחולים על המסך ונאלצתי לעשות ריסטרט.

אחרי ההפעלה מחדש הכל מתחיל כרגיל, רואים את הסמל של ווינדוז והכל אבל אז המקלדת נכבית ומופיע מסך שחור - יש לציין שהמחשב עצמו נראה כאילו הוא עובד כרגיל, נורת המסך לא מתחלפת (עדיין יש אות?) והמאוורר של הכ.מסך ממשיך לעבוד והכל.

ניסיתי לפתור את הבעיה בשיטת האלימינציה וכלום לא עבד. להלן מה שניסיתי:

-הכרטיס עובד במצב בטוח או ללא דרייברים בתצוגת 265 צבעים 640X480 המזוויעה, הסרתי את הדרייברים בלוח הבקרה ובתוכנה חיצונית והתקנתי אותם מחדש (גם ניסיתי את הדרייברים שבאו עם הדיסק של הכרטיס).

-התקנתי ווינדוס 7 על כונן אחר וניתקתי את כל הכוננים האחרים והחיבורים החיצוניים למחשב.

-ניסיתי להחליף לחריץ PCIe אחר.

-כרגע הוצאתי את הכרטיס מהמחשב ואני משתמש בצ'יפ המובנה של (מעבד I5 2500) ועובד חלק , כך שהבעיה כנראה לא בשאר הרכיבים של המחשב.

יש רעיונות? להכניס אותו לתנור?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני לא יודע ואני לא חושב שיש לי דרך לבדוק את העניין, ממה שקראתי "מצב בטוח" משתמש ב-5% מהיכולות של הכרטיס ואין אפשרות להפעיל אותו במצב אחר.

בפעם האחרונה שבדקתי הוא לא התחמם יותר מדי ואפילו עשיתי לו OC קטן, לא זוכר אם היה מופעל OC כשקרתה התקלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו דרייברים ... איך שאתה מגיע ללוגו של וינדוס משהו מתנגש לך ...

איך עשית לכרטיס פעם OC ?

אם זאת תוכנת צד שלישית כמו afterburner לדוגמא אז תוודא שאין שם פרופיל OC בטעות שיכול לגרום לכרטיס להיכשל כל פעם שהווינדוס עולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי לכרטיס OC דרך ה-CATALYST המעפן של , אבל ממש בקטנה.

בעיקרון אם התקנתי ווינדוס חדש על כונן אחר אז אין סיבה בכלל שפרופיל ה-OC יישמר נכון? גם התקנתי על זה מהדיסק שמגיע עם הכרטיס שבטוח עובד...

ממש מוזר, למה שכרטיס כזה יישרף דווקא אחרי 10 דקות של MW2 ביום נעים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על התגובה המאוחרת, הייתי בחו"ל.

המפרט שלי לא כ"כ קשור לדעתי כי השתמשתי בו כבר 3.5 שנים ואף פעם לא הייתה בעיה, הספק כח הוא 650W של SEASONIC.

בנוגע לדרייברים: השתמשתי בדרייברים של הדיסק,הדרייברים הכי חדשים של ואפילו בדרייברים BETA שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...