מחפש משחקי חקירה ומסתורין - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש משחקי חקירה ומסתורין

yossi21

Recommended Posts

תודה, אבל זה איטי ומשעמם לי מידי. אני צריך קצת יותר אקשן. המשחק הזה יש בו עולם פתוח כמו ותמיד אפשר למצוא מה לעשות. אני מחפש משחקים יותר בסגנון של, אתה לא יכול להמשיך הלאה במשחק כל עוד לא תדע מה לעשות עכשיו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה את סדרת penumbra אבל הם גם מאוד ״איטיים״

בכללי אם המשחקים האלה איטיים לך מידי זה אומר שאתה מחפש את הזאנר הלא מתאים. רוב משחקי המתח ומסתורין די איטיים ויש כאלה שיגידו אפילו משעממים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אה? נראה לי גם זה יהיה לי איטי מידי.. תודה בכול מקרה. אולי זה באמת ז'אנר שלא מתאים לי. העליתי את הדיון הזה כי אני מחפש משחק מחשב מאוד ישן בסגנון הזה, משחק מלפני איזה 12 שנה. זכור לי שזה היה נראה לי מעניין אבל אני נתקעתי בשלב הראשון. זה היה משחק בעל 4 דיסקים. אני זוכר שבמשחק המטרה הייתה לרדוף אחרי מישהו ויש כל מיני מלכודות במשחק ואתה צריך להיחלץ בהתחלה מאיזה חדר חשוך שהדלת נעולה ויש לך כל מיני חפצים אישיים שיכולים לעזור לך להיחלץ אבל לא היה לי מושג מה לעשות.. הייתי בן 15 בערך. היתה למשחק גרפיקה נחמדה אבל לא משהו. אני בספק אם מישהו כאן בכלל יידע במה מדובר או אם בכלל המשחק הזה קיים עדיין באינטרנט להורדה. הייתי משלם 100 שקל להשיג את זה עכשיו. זכור לי שזה היה נראה כמו משחק ממש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מתח - מפחיד מאד - outlast. רכשתי בסטים סייל שיחקתי ארבעים דקות ונהנתי מאד. אין לי אומץ להמשיך... זה משחק שאתה אומר לעצמך כל הזמן - זה לא מפחיד אותי בכלל, ואז לא מבין למה כולך נסער ודרוך...

משחק קווסט חידות פוינט אנד קליק קלאסי עם חידות חמודות מאד - broken age. מבית היוצר של יומו של הטנטקל לוויתיקים שמכירים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The longest journey?

גם אם לא לזה התכוונת זה משחק מעולה ובדיוק בסגנון שביקשת.

יש לו גם המשך - Dreamfall

וגם לו יש המשך שאמור לצאת ממש בקרוב (החברה מפתחת אותו בעקבות תרומות מקיקסטארטר)

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The longest journey?

גם אם לא לזה התכוונת זה משחק מעולה ובדיוק בסגנון שביקשת.

לא משעמם לעבור בכל דיאלוג אופציה אחרי אופציה? התחלתי את המשחק והעניין הזה הרגיש לי קצת מייגע. אולי אני מפספס משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...