כמה שאלות לגבי הסמכת CCNA - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי הסמכת CCNA

rafi2391

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מעוניין לגשת למבחן, יש לי ידע בסיסי בתחום (התעסקתי בו מעט)

אני כרגע לומד מהספרים של ICND 1+2, האם זה מספיק כדי לגשת למבחן?

איזה משרות אני יכול לחפש שאני יוכל להתעסק בתחום הנ"ל ולצבור עוד יותר נסיון (אם זה רלוונטי אני שנה ג בהנדסת חשמל ואקלטרוניקה בהתמחות תקשורת)

תודה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספרים מלמדים אותך בשביל ההסמכה, אם זה ספר שמכסה את כל הנושאים אז זה צריך להספיק.

אם אתה לא בטוח שזה מספיק, תעבור על כמה דאמפים לפני המבחן ותראה איפה אתה נמצא.

CCNA זאת הסמכה על ציוד של סיסקו. אתה מחפש ניסיון על ציוד של סיסקו או ניסיון בתחום networking?

יש כל מיני חברות אינטגרציה (לא יודע אם יש תפקידים ללא ניסיון) ואפשר גם לעבוד כתומך באחת הספקיות הגדולות. בדרך כלל משכורת נמוכה, אבל במקומות האלה אני יודע שמקבלים אנשים ללא ניסיון.

רק תהיה בטוח שאתה מבין מזה התחום של networking כי אין קשר ישיר להנדסת אלקטרוניקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מספיק אני לא יודע, בגלל זה אני שואל

לגבי נסיון- בשנה האחרונה הייתי בודק אינטגרציה בחברת אז אני כן מכיר קצת את התחום

לגבי המשרות בחברות הספקים- אתה מתכוון לתמיכה טלפונית לאנשים שמתקשרים או משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבחן התעדכן לפני כשנה, שים לב שהספרים מעודכנים לנושאים החדשים, ובמידה אם לא, תדאג להשלים אותם.

המספרים של המבחנים החדשים הם:

200-120 CCNA

100-101 ICND1

200-101 ICND2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבחן התעדכן לפני כשנה, שים לב שהספרים מעודכנים לנושאים החדשים, ובמידה אם לא, תדאג להשלים אותם.

המספרים של המבחנים החדשים הם:

200-120 CCNA

100-101 ICND1

200-101 ICND2

גיליתי שהספרים שהיו ברשותי לא היו מעודכנים

אני צריך ללמוד את המהדורות החדשות של ICND1 ו2 ולגשת למבחן היחיד של CCNA

או שבגלל שלמדתי ב2 כרכים אני יצטרך לגשת ל2 המבחנים?

לגבי האתר 9tut, אני מכיר

אבל כרגע אני יותר מעוניין בבאמת לדעת את הנושא, ולא רק לעבור את המבחן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לגשת ישירות לCCNA.

שאפו - וככה צריך אגב ! - שאתה מעוניין בידע ולא רק לעבור את המבחן...אני ממליץ לעבור על DUMP רק כדי לודא שיודעים את התשובות (בתור תרגול) אבל לא כדי ללמוד ממנו בעל פה.

לגבי השאלות שלך -

אני כרגע לומד מהספרים של ICND 1+2, האם זה מספיק כדי לגשת למבחן?

אין לי מושג....למיטב ידיעתי CCNA מכסה את שניהם...אין טעם לגשת לבחינה מתחת לCCNA...מבחינת שיטת לימוד, אני כן מאמין במסלול של סיסקו (עשיתי CCNA, CCNP ועכשיו לומד לCCIE שלי) אז אין בזה פסול ללמוד ICND1-2 כל עוד לא תשקיע כסף בבחינות הקטנות ותיגש ישר לCCNA.

איזה משרות אני יכול לחפש שאני יוכל להתעסק בתחום הנ"ל ולצבור עוד יותר נסיון (אם זה רלוונטי אני שנה ג בהנדסת חשמל ואקלטרוניקה בהתמחות תקשורת)

בדרך כלל מדובר על משרת טכנאי או משרת HELP DESK....שכר של 5- הייתי אומר....הכי כדאי זה למצוא מקום עבודה שתוכל לרכוש בו ידע ונסיון...הדבר הכי הכי חשוב זה נסיון !

וכמובן תהיה ראש גדול וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CCNA היא כמעט הסמכה ניטרלית לחלוטין. חוץ מ eigrp ו- cdp אין ממש משהו בהסמכה הזאת שספציפי לCisco. אז נכון לומדים קצת פקודות של אבל צריך hands on על משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ה-administrative distance של כל פרוטוקול ניתוב שצריך לזכור בעל פה זה מספרים ספציפיים לסיסקו.

יש מלא שאלות על איך הציוד עצמו עובד ואיך מערכת ה- עובדת.

rapid pvst הוא רק בסיסקו

glbp זה רק בסיסקו

זאת הסמכה כללית כי זאת הסמכת כניסה. אני יכול להגיד אותו דבר על JNCIA

בסופו של דבר לומדים למטרה מסויימת. אם המטרה היא לדעת לעבוד עם ציוד סיסקו אז זאת הדרך. אם המטרה היא אחרת אז אולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...