פתיחת פורטים לBF 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתיחת פורטים לBF 4

camera

Recommended Posts

שלום לכולם, באופן קבוע אחרי 10-20 דקות של משחק בבטלפילד 4 המשחק קורס ומציג הודעה "game disconnected: could not join to server".

ניסיתי המון פתרונות, שום דבר לא עזר, כולל בירור מול רימון שהעלה שהם לא הבעיה.

הדבר היחיד שלא הצלחתי זה לפתוח פורטים, אני יודע את המספרים של של ה-UCP וUDP, אני פשוט לא מצליח להפעיל תוכנה כמו שצריך, אשמח אם תעזרו בעניין הזה, אולי באמצעות מדריך, רצוי מאוד בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם, שאלה: אין מספיק מקומות פנויים לפתוח את כל הפורטים של BF 4, (דברים שאין לי מושג מה הם תופסים את המקומות).

חסר לי 3 מקומות, האם זה בטיחותי לעשות טווח גדול שיכלול כמה כמה פורטים בבת אחת אבל גם מספרים שלא קשורים למשחק? לדוג' במקום 22990-23006,25200-25300 לעשות 22900-25300?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה static NAT?

להרבה אנשים שיש להם את הבעיה הזאת הומלץ לפתוח פורטים:http://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/PC-BF4-quot-Error-Game-disconnected-could-not-join-server-quot/td-p/1940619/page/4

לחלקם זה עזר.

מאוד מתסכל לשלם כסף בשביל משחק ולהשתגע כל פעם מחדש כשהמשחק קורס אחרי 10-20 דקות, ובכל זאת אני מנסה מדי פעם, "אולי הפעם זה יעבוד".

הסבירות שהבעיה היא בפורטים יותר עלתה כשגיליתי שחסר לי מקומות לפורטים-יש 32 פורטים, מתוכם בערך30 היו תפוסים בתוכנות שאני לא ממש יודע מה הפשר של כולם (מישהו יודע מה זה "game stream" של nvidia? האם זה אמור לתפוס 6 פורטים?), BF 4 אמור לקחת בערך 8 פורטים, כך שלא פלא שמאז שהתקנתי אותו הוא קורס כשיש רק 2 פנויים בשבילו.

כרגע אני עדיין מנסה לעשות את התהליך שקצת מסובך בשבילי בעיקר עם האנגלית שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון לחלק מהאנשים שהייתה את הבעיה-זה היה הפתרון. כרגע מצאתי את זה:

עד עכשיו ניסיתי:

1.לכבות את האנטיוירוס

2.לכבות החומת אש

3. repair דרך אוריגין

4.להתקין מחדש PB.

5.להתקין מחדש את כל BF 4

6.את זה:

7.עוד מלא דברים שראיתי ברשת ואני לא זוכר כרגע

אם אתה מכיר פתרון אשמח שתשתף אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה DMZ?

יש אפשרות להוסיף פורטים?

בכל מקרה תודה רבה לכולם!!! סוף סוף הבעיה נפתרה אחרי חודשיים של שיגעון, פתחתי פורטים (לקח לי המון זמן להבין איך עושים את זה) והבעיה נפתרה.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...