כרטיס מסך עד 1000 ש"ח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך עד 1000 ש"ח

EyalOnn

Recommended Posts

ראיתי ב-Ebay שיש להם כמה כרטיסי מסך במחיר יותר זול מבארץ, רציתי להתייעץ איתכם האם כדאי אולי להזמין משם ולא מפה, לדוגמא:

http://www.ebay.com/itm/231239329273?_trksid=p2055119.m1438.l2648&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

מבחינת המחשב שלי הוא יכול להחזיק כל כרטיס מסך יחיד, אז אין בעיות של וכו'.

(כרגע אני משתמש ב-GTX550 TI)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לקרוא לילד בשמו - מדובר בכרטיסי מסך מזוייפים. זה לא GTX 650, זה לא קרוב ל-GTX 650, זה כרטיס מסך שפה משיגים בגרושים בתחפושת. לא להתקרב להצעות מפתות של במחירים זולים בצורה קיצונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, אני ראיתי את זה וזה היה נראה לי קצת מוזר, גם הקטע של new וגם זה שה-spec שלו נראה יותר טוב מ"אחיו". אז אתה אומר שכל סוגי הכרטיסים האלה זה רמאות? זה משהו שכבר נתקלת בו? אתה יכול קצת להרחיב? יש בדיקות של הכרטיסים האלה?

בכל מקרה יש מצב טוב שאני פשוט אקנה יד שנייה של R9 280x ב-700-800 שקל, או אם יש המלצות לדברים אחרים אני יותר מפתוח להצעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקלתי במוצרים כאלה שמגיעים בעיקר מסין, נמכרים באתרים קקיוניים דוגמת Ali-express.

דגם הכרטיסים לא תואם בדרך כלל לאף אחת מהתכונות שלהם. כבר ראיתי פה מישהו שמצא GTX 670 לכאורה, נכנסתי וראיתי שמדובר ב-8800GT "מחופש", כרטיס מסך בן 7 שנים.

כרטיסי מסך קונים רק מיצרניות רשמיות ולא מזייפנים. 280X זאת בחירה טובה אם המחשב תומך בו באופן מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...