עושה רושם שהמדינה לא רוצה לנצח - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עושה רושם שהמדינה לא רוצה לנצח

Kukishin

Recommended Posts

אני במנטליות של "אין מה לעשות"? כיפת ברזל ותקיפות מהאוויר הם מעשים, גם אם פאסיבים יחסית. אני לא יודע כמה מנסים להילחם בכל העניין של מקורות המימון של החמאס למשל אבל אני מניח שבחזית הזאת אנחנו עושים עבודה לא משהו.

אני לא מת על המצב הנוכחי, אם היינו מדינה כמו רוסיה אז יכול להיות שהפתרונות הפסיכופטים של ויק היו על השולחן:behead:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני במנטליות של "אין מה לעשות"? כיפת ברזל ותקיפות מהאוויר הם מעשים, גם אם פאסיבים יחסית. אני לא יודע כמה מנסים להילחם בכל העניין של מקורות המימון של החמאס למשל אבל אני מניח שבחזית הזאת אנחנו עושים עבודה לא משהו. אני לא מת על המצב הנוכחי, אם היינו מדינה כמו רוסיה אז יכול להיות שהפתרונות הפסיכופטים של ויק היו על השולחן:behead:

די להיות שטוף מוח של המדיה המערבית והמדיה ההוליוודית. ברית המועצות נלחמו באפגניסטאן ורוסיה נלחמה בצ'צניה. כן הם פעלו יותר בחוזקה מישראל אבל כפי שאתה רואה גם צ'צניה וגם אפגניסטאן קיימים על פני הגלובוס (ולא מחוקים מפני האדמה) וגם להם היה קשה להלחם בערבים.

להזכירך מי שהשתמש בנשק זוועתי אלה הם האמריקאים כשהפציצו בנפאלם בוויטנאם וכשהפציצו את היפנים בהפצצה גרעינית.

אבל כמובן מי שעומד מאחורי כל הפשעים גם במציאות וגם בסרטי הוליווד אלה הם הרוסים (ולפעמים הערבים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שיותר פסיכופאטי זה לתת לארגון תת צבאי לחרבן חיים של 4 מליון אנשים ולפלפל פילפולים למה אי אפשר לעשות כלום.

הכל מתחיל ונגמר בנקודה אחת - האמריקאים תופסים אותנו בביצים. אילולי הם זה כבר היה נפתר מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די להיות שטוף מוח של המדיה המערבית והמדיה ההוליוודית. ברית המועצות נלחמו באפגניסטאן ורוסיה נלחמה בצ'צניה. כן הם פעלו יותר בחוזקה מישראל אבל כפי שאתה רואה גם צ'צניה וגם אפגניסטאן קיימים על פני הגלובוס (ולא מחוקים מפני האדמה) וגם להם היה קשה להלחם בערבים.

להזכירך מי שהשתמש בנשק זוועתי אלה הם האמריקאים כשהפציצו בנפאלם בוויטנאם וכשהפציצו את היפנים בהפצצה גרעינית.

אבל כמובן מי שעומד מאחורי כל הפשעים גם במציאות וגם בסרטי הוליווד אלה הם הרוסים (ולפעמים הערבים).

כן, לא אמרתי שהפתרונות האלה היו עובדים רק אמרתי שהם היו על השולחן.

אמרתי רוסיה אבל גם יכולתי להגיד ארה"ב, זה לא משנה כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לחסל את הטרור.

וודאי לא באוכלוסיה שתומכת בו.

כן אפשר לחסל משמעותית את התשתיות שלו לפעול באופן מאורגן, ולהשאיר אותו קטן וחלש.

איך בדיוק? זה כבר עניין של אסטרטגיה צבאית ומודיעינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למדינה אין סיבה להתאמץ. מצד אחד הציבור לא מוכן לספוג אבידות גדולות בנפש (ושלא יהיה לכם ספק מאות חיילים ימותו אם צה"ל יכבוש את עזה) ומצד שני כיפת ברזל מנטרלת את איום הטילים ביעילות ומאפשרת לממשלה להמשיך להתחמק מקבלת החלטות קשות.

אני אומר שצריך ליצור מצב בו לפלסטיני הממוצע יש מה להפסיד. תנו להם אוכל, תנו להם עבודה, תנו להם שקט, תנו להם חופש תנועה מסוים ותראו איך המוטיבציה של הפלסטיני הממוצע לקפוץ דרך טבעות האש במחנה אימונים של החמאס יורדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שצריך ליצור מצב בו לפלסטיני הממוצע יש מה להפסיד. תנו להם אוכל, תנו להם עבודה, תנו להם שקט, תנו להם חופש תנועה מסוים ותראו איך המוטיבציה של הפלסטיני הממוצע לקפוץ דרך טבעות האש במחנה אימונים של החמאס יורדת.

אתה לא יכול לתת להם את זה כל עוד יש שם חמאס שייקח את זה מהם ויאלץ אותם לקפוץ לתוך טבעות האש במחנות האימונים. זה דיקטטורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גם שניסו לתת להם את זה.... כל מה שמקבלים בתגובה הוא התחזקות תשתית הטרור, כאשר חמאס פתאום מוטרד פחות מאספקת אוכל לאוכלוסיה ויש בידיו יותר כסף לרכישת אמל"ח. חוץ מזה, "חופש תנועה"? לאן? בתוך עזה הם גם כך חופשיים לנוע כאוות נפשם, כך שאין לי מנוס מלקבוע שכוונתך היא חופש תנועה אל הרצועה וממנה, באופן שיקל עליהם הן להבריח אמל"ח והן לבצע פיגועים בתוך . לב רוצה שעם ישלם מחיר דמים עבור השנאה הערבית שנכפתה עליו, במקום שהעזתים ישלמו.

אבל למה כבר אפשר לצפות משמאלני דביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטעות היתה לצאת מעזה לגמרי.

היה צריך להשאיר איזורי חציצה בדומה לטופוגרפיה באיו"ש.

אם לא ישובים של ממש אז לכל הפחות איזורי חיץ צבאיים שמטרתם להקשות על העברת אמל"ח(קצת בדומה לאיו"ש בה יש לנו שליטה מבצעית טובה), ולהקל על פעולות קרקע של צה"ל.

נדמה לי שקראתי לא מזמן על כך שבמסגרת המבצע הקיים שוקלים בצבא לבצע הכשרת איזורי שליטה ארוכי טווח למטרה זו בדיוק.

אם לא הגבול שיש להם עם מצרים והבדואים המבריחים בסיני, ואם לא השטח הרציף הגדול שנתנו להם, הם לא היו מצליחים להתעצם כמו שעשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה? מתי בדיוק ניסו לתת להם את זה?

מה גם שניסו לתת להם את זה.... כל מה שמקבלים בתגובה הוא התחזקות תשתית הטרור, כאשר חמאס פתאום מוטרד פחות מאספקת אוכל לאוכלוסיה ויש בידיו יותר כסף לרכישת אמל"ח. חוץ מזה, "חופש תנועה"? לאן? בתוך עזה הם גם כך חופשיים לנוע כאוות נפשם, כך שאין לי מנוס מלקבוע שכוונתך היא חופש תנועה אל הרצועה וממנה, באופן שיקל עליהם הן להבריח אמל"ח והן לבצע פיגועים בתוך . לב רוצה שעם ישלם מחיר דמים עבור השנאה הערבית שנכפתה עליו, במקום שהעזתים ישלמו.

אבל למה כבר אפשר לצפות משמאלני דביל.

אני רוצה שקט ופיתרון למצב. אתה מרגיש בנוח לחיות במצב של להחליט לא להחליט. גם בחיים שלך אתה כזה סמרטוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רוצה "פתרון" למצב. ההבדל בינינו הוא שאני לא מחפש פתרון שרק יקל עליהם להרוג בנו רק כי אני לא מרוצה מהמצב הקיים. הכל עדיף מהפתרון שלך.

אה, ו"מתי ניסינו"? אוסלו כבר פרח מהזכרון, יצור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...