חוות דעת על מארז מדגם NZXT H440 ... - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מארז מדגם NZXT H440 ...

udi2181

Recommended Posts

פותח הדיון, שני האנטקים ה-p100 וה-p280 הם מארזים משתיקי רעשים, להבדיל משאר המארזים שהצגת, הp280 איכותי ומרווח יותר, לא הכי משתלם.

ה-p100 מארז משתיק/מבודד רעשים משתלם מאוד אך השתקת רעשים תמיד תבא על חשבון אוורור וזרימת אוויר טובה.

היפה ביותר הוא ה-H440 אך כמו שרשמתי הוא הפנל העליון שלו הורס את זרימת האוויר, הוא מקשה על המאווררים העליונים בפליטת החום ומעלה את הטמפרטורה הכללית במארז, בנוסף הוא אינו מכיל בקר מאווררים(מאכזב)

ה-GX900 חביב, מארז מאוד משתלם עם תמורה טובה, הבעיה שלא כל אחד יתחבר למראה שלו.

השארתי את ה- midi r2 לסוף כיוון שלדעתי הוא עולה על כולם, איכות בניה טובה, זרימת אוויר מעולה, מרווח עם סידור כבלים מצויין, בקר מאווררים, שקט יחסית, פילטרים נשלפים בלחיצה, כלוב קשיחים מתפרק לזרימת אוויר טובה יותר ולתמיכה בכרטיסי מסך ארוכים במיוחד ועוד כמה פלוסים, לדעתי הוא המארז הנבדל מעל כולם ואני ממליץ עליו בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם חברים על התשובות והעזרה ... שאלה קטנה עידן אמרת שה -P280 איכותי יותר אך לא משתלם 540 ש"ח ... וה P100 משתלם יותר 400 ש"ח מהצד זה נראה שהP100 קטן יותר מה P280 וסה"כ מארזים זהים תקן אותי אם אני טועה ... מה ההבדל בניהם ? במה מתבטאת האיכות ב P280 על ה P100 ... אגב רשום שה MIDI 2 שוקל 12 ק"ג כבד משהו לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...