שאלה בקשר לפאדים של WINDFORCE - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לפאדים של WINDFORCE

bublik1

Recommended Posts

יש לי 2 כרטיסים של עם הקירור הזה.R9 270X

נגיד ואני מחליט לנקות ולהחליף משחה תרמית\טרמית ראיתי שיש לו גם פאדים על הזכרונת.

כשמפרקים את הקירור צריך להחליף גם אותם?

ואם כן ראיתי באיביי כאלה זולים ב10 שקל ל10X10.

הם טובים? אם לא איזה אתם ממליצים?

ואם כן איזה עובי צריך 1MM או 2MM?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי היא למה אתה רוצה להחליף משחה טרמית? לכמה מעלות אתה מגיע במאמץ ובמנוחה?

כל עוד לא עברה תקופת האחריות לדעתי אין טעם לפתוח ו"לבטל" אחריות ( אלא אם כן מדובר על בלוק )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי היא למה אתה רוצה להחליף משחה טרמית? לכמה מעלות אתה מגיע במאמץ ובמנוחה?

כל עוד לא עברה תקופת האחריות לדעתי אין טעם לפתוח ו"לבטל" אחריות ( אלא אם כן מדובר על בלוק )

^מסכים לגמרי^

אם מדובר בבלוק אז ב manual שלו מפורט איפה בדיוק לשים איזה עובי של פד. (אצלי לדוגמה יש שלושה סוגי עובי שונים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן רישמי, פתיחת הגוף לא מבטלת את האחריות, יש מדבקה כמעט בכל כרטיס מסך מאחורה התושבת של הליבה הגרפית, כל עוד היא שלמה האחריות בתוקף (אלא אם יש נזק פיזי אחר) כלומר הוצאת גוף הקירור והחלפת משחה טרמית לא מבטלת את האחריות אלא אם קיימת מדבקת אחריות שמונעת ממך לפרק את הקירור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרת הגוף לא מסירה אחריות

לגיגה בייט יש מדריך שלהם על פירוק הגוף וכנ״ל ל EVGA

בנוסף לא צריך להיות חכם גדול בשביל להבין שכתוב על המדבקה:

Warranty voids if removed

מה שאומר בצורה הכי פשוטה:

Warranty valid if not removed

נוסיף לזה שיש לך פה מספיק משתמשים מנוסים שהרכיבו בלוקים לקירור מים על הכרטיסים והרכיבו חזרה את הקירור המקורי בכדי לממש אחריות

בנוסף בהוראות לפירוק רשום לך לשמור על הקירור המקורי למימוש אחריות.

ולבסוף אפשר להוסיף מניסיון אישי שכבר מימשתי פעמיים אחריות מול CD-Log ופעם מול KSP לאחר שהקירור פורק והוחזר כמובן למימוש אחריות

*בתקנון מפורטים לך מקרים בהם האחריות לא תקפה, לא מפורטים כל הדברים שאתה יכול לעשות עם הכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...