המלצה למחשב נייד 4000-6000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב נייד 4000-6000 ש"ח

natigabay

Recommended Posts

שלום לכולם אני מחפש מחשב נייד בסביבות ה4,000 - 6,000 אופציה למשיכה ל7000 אם מה שביקשתי לא יכנס בתקציב

* מטרות המחשב? עבודות משרדיות וגלישה באינטרנט והורדות, משחקים קלים כמו Football Manegar, צפיה בסרטים

* גודל המסך? 15.6 עד 17 אינץ

* רזולוציית המסך? FHD אפילו WQHD החדשים באים בחשבון

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? שתיהיה מקלדת נוחה ושתיהיה מאורת לעבודה בלילה

* משקל רצוי? אין משמעות

* האם נדרש זמן סוללה ארוך?העדיפות היא כמה שיותר זמן עבודה, רק לא פחות מ3 שעות!

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? HDMI, וחיבור למערכת סראונד של המחשב הנייחשיש היום שזה חיבור שמע בלוח אם בצבעים צהוב שחור ירוק(במידה וקיים) עדיפות לקורא כרטיסים של מצלמה וכו' ולחיבור LAN למודם!

* Bluetooth? אופציונלי לא חובה

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? (HDD, SSD, או שילוב - דורש mSata) עדיפות לבין 750 ל1000 גיגה ומעדיף SSD כמה שיותר שיהיה מחשב מאוד מהיר!

* כונן אופטי? כן אני רוצה שיוכל לקרוא ולצרוב BLURAY

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? כן

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? אחריות שלוש שנים לא פחות

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? כן

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? asus,dell

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם (מסך מגע, מסך מגע מסתובב, מראה, צבע...) העדפות הראשיות הן מסך מגע

מסך מסתובב יהיה נחמד אבל לא חובה! צבע עדיפות ללבן כסוף שחור

סתם לצורך הדגמה מחשב שמאוד אהבתי היה zenbook ux301 רק חבל שהוא מסך 13.3 והוא יקר לי מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכמה כסף?...

יש בחוקי הפורום טופס, שאחרי שתמלא יתן לנו את כל הפרטים הנדרשים ע"מ לעזור לך.

ערכתי טופס אשמח אם מישהו גם יסדר תכותרת לסכום המבוקש בין 4000 - 6000 בהתאם לדרישות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה החשיבות של תחנת העגינה?

יש ניידים של לנובו FLEX2 וגם נייד של שבאים עם מסך שאפשר לסובב אבל אין תמיכה בתחנת עגינה

ברגע שהולכים על תחנת עגינה זה סדרות עסקיות אני לא מכיר אחד כזה שבא עם מסך מסתובב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה החשיבות של תחנת העגינה?

יש ניידים של לנובו FLEX2 וגם נייד של שבאים עם מסך שאפשר לסובב אבל אין תמיכה בתחנת עגינה

ברגע שהולכים על תחנת עגינה זה סדרות עסקיות אני לא מכיר אחד כזה שבא עם מסך מסתובב

השאלה מה תחנת עגינה עושה בפועל? אשמח להסבר.

תראה האם יש דבר כזה בתחנת עגינה אופציה לחבר מערכת 5.1 סראונד של מחשב נייח? או יש איזה שהוא מפצל? במידה וזה קיים בתחנת עגינה אז אשמח עם תחנת עגינה במידה ולא ידוע לך ואין דבר כזה אז אני יוותר על תחנת עגינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כתבת שאתה רוצה תחנת עגינה, בלי לדעת מה זה.

._.

איזה מערכת 5.1 יש לך?

למה לעזאזל צריך לצרוב בלוריי?

750GB-1TB ב- יעלה לך הון.

המחשב אמור להיות מחשב ראשי שישאר במקום אחד, או מחשב שתתנייד איתו הרבה ממקום למקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כתבת שאתה רוצה תחנת עגינה, בלי לדעת מה זה. ._. איזה מערכת 5.1 יש לך? למה לעזאזל צריך לצרוב בלוריי? 750GB-1TB ב-SSD יעלה לך הון. המחשב אמור להיות מחשב ראשי שישאר במקום אחד, או מחשב שתתנייד איתו הרבה ממקום למקום?

אני יודע מזה בערך אחרי בדיקה

ויש לי מערכת 5.1 וראיתי האמת בזאפ שיש חנות שמוכרת תחנת עגינה של blekin עם חיבור למערכת 5.1 אשמח לשלוח קישור שתראה גם ותיתן דעה.

בבקשה:http://pc2.co.il/items/86828

לגבי הנפח איחסון אני לא רוצה 750 1T רק אני רוצה שיהיה בעיר 750GB או 1T אבל שחלק ממנו או בנוסף יהיה אפילו 64 או 120 כי אני רוצה שהמערכת תיהיה מהירה מאוד! מחלק חלק בלי תקיעות וכו

לפי מה שהבנתי SSHD זה לא באמת נותן מהירות ותגובה יותר טובה זה סוג של גימיק נחמד לא?

והמחשב יהיה בעיקר בבית אבל גם בניידות מידי פעם לגבי משקל לא אכפת לי אני חייב מסך 15.6 גג 17 אינץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בשביל תחנת העגינה הזו אתה צריך מחשב עם express card. זה לא טריוויאלי.

2. אם תשתמש בתחנת עגינה, תוכל לרכוש מחשב עם של 128 או 256 ג'יגה ולשים בנוסף כונן חיצוני בנפח כרצונך (מה שכן הייתי עושה זה לחפש כונן חיצוני בתקן USB3 ותחנת עגינה שמאפשרת את זה. ההבדל בביצועים בין US2 ל-3 אסטרונומי). גם ככה אמרת שהמחשב לא יהיה בניידות גבוהה אז זה אמור להספיק.

3. SSHD בהחלט משפר ביצועים (עם זאת לא יודע לכמת אותם), אבל לא ברמה של . זה בונוס נחמד אבל לדעתי לא deal breaker.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בשביל תחנת העגינה הזו אתה צריך מחשב עם express card. זה לא טריוויאלי.

2. אם תשתמש בתחנת עגינה, תוכל לרכוש מחשב עם של 128 או 256 ג'יגה ולשים בנוסף כונן חיצוני בנפח כרצונך (מה שכן הייתי עושה זה לחפש כונן חיצוני בתקן USB3 ותחנת עגינה שמאפשרת את זה. ההבדל בביצועים בין US2 ל-3 אסטרונומי). גם ככה אמרת שהמחשב לא יהיה בניידות גבוהה אז זה אמור להספיק.

3. SSHD בהחלט משפר ביצועים (עם זאת לא יודע לכמת אותם), אבל לא ברמה של . זה בונוס נחמד אבל לדעתי לא deal breaker.

תודה לך מראש על הסבלנות והתשובות.

1. היום ניידים לא מגיעים עם

express card? מצטער על הבורות אני ממש חדש בעסק של ניידים היה לי רק נייחים עד היום. ואם התחנת עגינה הזאת לא טובה לי ידוע לך על תחנת עגינה או על פיתרון למערכת סראונד 5.1 כמו בתחנת עגינה הזאת?

2. אני יגיד לך את האמת אני מעדיף שיהיה כונן של 500GB אפילו או 750GB + תוספת למערכת ההפעלה שיהיה מהיר וחלק כי המחשב כן יהיה הרבה בבית אבל האמת שבשבוע אני יצא איתו 3 פעמיים לפחות כל שבוע בגלל זה הוא יהיה הרבה בבית ולא מעט בחוץ.

אני ממש אשמח לקבל ממך כמה הצעות לפי מה ששוחחנו במידה ויש לך כאלו להמליץ לי. תודה שוב על התשובות והסבלנות והנחמדות :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בהחלט יש כאלה שמגיעים, אבל לא כולם. צריך לשים לב שאתה מזמין אחד שיש לו. לגבי תחנות עגינה - לא מכיר בכלל. אולי צריך לחפש מחשב שיש לו תחנת עגינה מהיצרן.

2. ברור שעדיף למערכת הפעלה וקשיח רגיל לאיחסון, אבל זה לא תמיד אפשרי במחשבים ניידים. הפתרון הכי טוב זה לקחת מחשב שיש לו חיבור mSATA, שזה חיבור שמאפשר להכניס שהוא פיזית קטן בנוסף לכונן הקשיח הרגיל.

לגבי דגמים - אני לא מכיר מספיק מחשבים בטווח מחיר שהגדרת ולא רוצה להמליץ סתם. אני כן יכול לחפש ואם אמצע משהו מעניין אדאג לשים פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בהחלט יש כאלה שמגיעים, אבל לא כולם. צריך לשים לב שאתה מזמין אחד שיש לו. לגבי תחנות עגינה - לא מכיר בכלל. אולי צריך לחפש מחשב שיש לו תחנת עגינה מהיצרן.

2. ברור שעדיף SSD למערכת הפעלה וקשיח רגיל לאיחסון, אבל זה לא תמיד אפשרי במחשבים ניידים. הפתרון הכי טוב זה לקחת מחשב שיש לו חיבור mSATA, שזה חיבור שמאפשר להכניס SSD שהוא פיזית קטן בנוסף לכונן הקשיח הרגיל.

לגבי דגמים - אני לא מכיר מספיק מחשבים בטווח מחיר שהגדרת ולא רוצה להמליץ סתם. אני כן יכול לחפש ואם אמצע משהו מעניין אדאג לשים פה.

1. אשמח אם תעזור לי בנושא הראשון ולמצוא לי משהו כזה אני פשוט חייב שהמחשב יתחבר למערכת 5.1 אני לא רוצה לזרוק אותה לפח.

2. אתה מתכוון לרכוש כונן בניפרד? או שזה כונן שמכניסים למחשב עצמו? אני אישית מעדיף אפילו שיהיה מובנה

אבל בכל מקרה אני יכול לעלות את המחיר עד 7000 אפילו אשמח לקבל ממך כמה הצעות לפי דעתך אני יגיד לך מה יש בKSP מחשב של DELL הנה קישור

http://ksp.co.il/?uin=21448

בגלל שאני נוסע לאילת המחיר שלו יהיה יותר רלוונטי אולי הבעיה שלו זה שאין לו צורב אבל הבנתי שאפשר להשיג צורב חיצוני. מה דעתך?

אשמח כמובן גם להמלצות של מחשבים שלך + המוצרים הנלווים כמו הכונן וכו'

תודה רבה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שוב, אין לי מושג. לא מכיר.

2. mSATA זה כונן פנימי.

ה- שמצאת נראה כמו מחשב מעולה, וכמו שאתה יכול לראות יש לו יחידת mSATA של 32 ג'יגה. זה אומר שאפשר להחליף אותה עם כונן יותר גדול ולהשתמש בו עבור .

לגבי חוסר בצורב - לי אישית כבר כונן אופטי במחשב כבר 4 שנים וזה היה חסר לי בדיוק פעמיים וחצי. במקרה הכי גרוע - כמו שאמרת, אפשר לקנות חיצוני..

שוב - לא מכיר מספיק מחשבים בקטגוריה הזאת. אולי בערב אוכל לחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שוב, אין לי מושג. לא מכיר.

2. mSATA זה כונן פנימי.

ה-DELL שמצאת נראה כמו מחשב מעולה, וכמו שאתה יכול לראות יש לו יחידת mSATA של 32 ג'יגה. זה אומר שאפשר להחליף אותה עם כונן יותר גדול ולהשתמש בו עבור מערכת הפעלה.

לגבי חוסר בצורב - לי אישית כבר כונן אופטי במחשב כבר 4 שנים וזה היה חסר לי בדיוק פעמיים וחצי. במקרה הכי גרוע - כמו שאמרת, אפשר לקנות חיצוני..

שוב - לא מכיר מספיק מחשבים בקטגוריה הזאת. אולי בערב אוכל לחפש.

טוב תראה לגבי התחנת עגינה ששלחתי לך של belkin אני מברר עליה מול המקום שמוכר הם אומרים שזה מתחבר עם כבל גם אני יסתכל ביוטיוב בערב.

2. איך עושים את הפירוק של החלק וההרכבה? ואיפה רוכשים את הכונן?

ולגבי הכונן כן אני גם במחשב היום לא משתמש בכונן האמת,בגלל זה אני אולי אקנה חיצוני שיהיה צורב זה נראה פחות קריטי.

הדברים שהכי חשובים וקריטים הם

שיהיה כונן SSD אפילו הקטן ביותר רק למערכת שתיהיה מהירה וחזקה לטווח של 3 שנים לפחות

מסך 15.6 עד 17.3 אינץ עם מסך מגע והעדיפות הראשונה היא מסך QHD מהחדשים לעיצוב סרטים גראפיקה וכו.

וכמובן דרך להתחבר למערכת סראונד בבית ובעבודה

והכרטיס מסך שיהיה איכותי ולא פשוט.

אשמח אם תמצא לי אופציות בזמנך הפנוי לפי ראיית עיינך והניסיון שלך.

ושוב אני רוצה להודות לך מאוד מאוד על הכל!

דרך אגב עידכון קטן באיזה שהוא פורום המליצו לי על זה

http://ksp.co.il/?uin=11774

אמרו לי שאפשר לחבר לשם את המערכת סראונד ואת הכרטיס קול למחשב הנייד בUSB זה נראה לך אמין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...