הפכנו לעם של זונות - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפכנו לעם של זונות

Kukishin

Recommended Posts

ומה תעשה עם התנחלויות גדולות שנמצאות בלב אוכלוסייה פלסטינית (כגון אריאל וקרית ארבע)? או ישוב כמו חברון, שיש בו אוכולוסיה פלסטינית גדולה מאוד ואוכלוסיה יהודית מזערית, אבל קשר היסטורי ודתי עמוק?

השאלה היא מה הולכים לעשות בלי לשנות כלום לפי המצב כרגע? אוכלוסייה מעורבת? לספח את הפלסטינים?

בינינו גם את גוש קטיף וכלל ההתיישבות בחבל עזה העבירו מקום (לא שאני אומר שזה היה מוצלח) העניין הוא כל עוד אין לנו גבול מוגדר ואנחנו אחד בתחת של השני זה לא יעבוד עם הפלסטינים צריך להיפרד מהם באיזה דרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארה"ב עשתה חישוב קר מול יפן והחליטה ששתי פצצות אטום יחסכו לה(כנראה גם ליפן) הרוגים וכסף.

לגבי זה אני פעם ראיתי או קראתי משהו שאומר שזה בולשיט בשלב של הפצצות אטום יפן כבר הייתה גמורה והלכה להכנע גם ככה והקיסר שלהם כבר הגיע לאיזה פגישה כדי לחתום על הכניעה הרשמית

ולא הייתה שום סיבה לפצצות אטום ובכלל הן לא נזרקו יחד אלא היה פער זמן משמעותי בין אחת לשניה

ואפילו אחרי הראשונה יפן רצתה להכנע וזה היה גמור (כי כמה פצצות אטום על אוכלוסיה צריך בשביל להעביר מסר???) ממש לא צריך 2 בשביל להעביר מסר עושים דבר פעם אחת אבל ארצות הברית זרקה את השניה ללא צורך כמו את הראשונה

אני אומר בצורה כללית

צריך למצוא את האינפורמציה ולראות מה היה הסיפור שם המדוייק

אבל זה לא התמונה שמציירים שהיו "חייבים" את האטום כדי לסיים את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לקחת מהם שטח "לעצמנו", אנחנו יכולים פשוט בכל שלב לחלק את השטח שלהם עוד ועוד כמו ב xonix32 על ידיי גדרות ומחסומים קבועים

במצב הזה אנחנו לא לוקחים X*100m "לעצמנו" לכן אני מניח שנוכל לתרץ את זה בצורה הרבה יותר פשוטה מול העולם. אני לא אומר שהעולם יקבל את זה אבל אם כבר נלך לפתרון מהסוג הזה לדעתי עדיף להתקדם כך ולא "פנימה" בהרחקת הגדר הקיימת

וגם נוכל לחתוך את הרשת הטרוריסטית ל "תאים", ובכל פעם שיש לנו מידע על "תא" כלשהוא נוכל לחלק אותו הלאה והלאה עד לרמה של כפר/שכונה שהם מוקד טרור ואז לעשות להם ויויסקציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי זה אני פעם ראיתי או קראתי משהו שאומר שזה בולשיט בשלב של הפצצות אטום יפן כבר הייתה גמורה והלכה להכנע גם ככה והקיסר שלהם כבר הגיע לאיזה פגישה כדי לחתום על הכניעה הרשמית

ולא הייתה שום סיבה לפצצות אטום ובכלל הן לא נזרקו יחד אלא היה פער זמן משמעותי בין אחת לשניה

ואפילו אחרי הראשונה יפן רצתה להכנע וזה היה גמור (כי כמה פצצות אטום על אוכלוסיה צריך בשביל להעביר מסר???) ממש לא צריך 2 בשביל להעביר מסר עושים דבר פעם אחת אבל ארצות הברית זרקה את השניה ללא צורך כמו את הראשונה

אני אומר בצורה כללית

כמה קשה להשקיע 30 שניות בקריאת עובדות לפני שכותבים פוסט מקושקש כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פגשתי סטודנטית מהולנד (ליחב"ל בדגש על מזרח תיכון) שבאה לטיול בארץ, שאמרה משפט מסכם על תופעת ה"בידוד" שמוכרים לנו.

no one gives a fuck about the palestinians

התקשורת מקדמת כל מה שמחזק את העמדות שלה.

קבוצות אנטי ישראליות בעולם זוכות לאובר-סיקור ישראלי.

כל אמן שמבטל הופעה בישראל, זוכה לאייטם בפריים טיים שמחזק את "מגמת הבידוד הבינלאומי".

בשביל להבין כמה אבסורדי זה, צריך לראות את רשימת האמנים שכן שוטפים את הארץ בתקופה האחרונה.

האו"ם יגנה, אולי מישהו יחזיר שגריר, אבל בסוף בסוף, כשבאמת יצטרכו לבחור צד, אף מדינה חפצת קידמה לא תנתק קשרים עם .

הכל אינטרסים ואנטישמיות. האנטישמים ישארו כך לא משנה מה נעשה.

מי שעובד לפי אינטרסים אולי יתרחק לזמן קצר, אבל יחזור מהדלת האחורית, כי דמוקרטיה, מובילה טכנולוגית, מומחית בטרור, וכולם רוצים ביס מהנתח העסיסי הזה.

אני אט אט מאבד תקווה מהמדינה הזאת.

הרפיסות פשוט מחליאה אותי.

ילדים עוצרים טרמפ, דקות אחר כך יורים בהם.

מחבלים לוקחים , נכנסים לרכב ומחפשים את מי לרצוח. ממש פעילות פנאי לגיטימית בשבילם.

זקנות שומעות את הידיעות ועושות קולולו ואנשים מחלקים ממתקים בצמתים משמחה.

המערכת הבטחונית מבינה שהם לא בחיים אחרי בדיקת הרכב השרוף, וממשיכה להפיח תקוות שווא שהם בחיים במדינה שלמה.

חנין זועבי עושה הכל חוץ מלקחת ולרצוח יהודים בעצמה, ועדיין בג"צ מגן על "זכותה הדמוקרטית" לבחור ולהיבחר.

ראש הממשלה זורק ציטוטים על ילדים קטנים ונקמת שטן, אבל חוץ מתקיפת "מטרות חמאס", ומעצר קל של מאות חמאסניקים לא ראינו משהו אמיתי שירתיע או יגבה מחיר ראוי.

אולי מחר צה"ל יחסל מהאוויר איזה מחבל על קטנוע, אבל זה לא באמת נכנס במסגרת "תגובה ראויה", או מדיניות עקבית של אגרוף ברזל.

אם מחר תתקשר אראלה ממשרד החוץ ותגיד שזכיתי בשובר לאזרחות קנדית, אקח אותו בלי לחשוב פעמיים.

לא כי אני שונא את המדינה. כי נמאס לי שהמדינה לא מלכלכת קצת את הידיים כדי להעביר מסר ברור ש"דמוקרטיה דמוקרטיה, אבל עד כאן!".

בלימודי אזרחות הסבירו לי שדמוקרטיה זה מסגרת שנותנת לאחד זכויות, כל עוד אינן פוגעות בזכויות השני.

מה שהולך פה זה מזמן לא דמוקרטיה, אלא רקבון.

פוטין - עם כל האנטי-דמוקרטיות שלו, עדיף בעיניי על אובמה - עם כל האובר-דמוקרטיה שלו.

פוטין ואובמה כדמויות מייצגות מאבק באויב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לעזוב כי לדעתך אנחנו לא אלימים מספיק ?

אני הייתי רוצה לעזוב כי נמאס מכל האלימות הזאת , משני הצדדים.

לא מעניין כבר מי צודק ואיזה קרקע וכו' , הכל בגלל דת מפגרת ושטחים 'קדושים' שרק הורגים חיים בשביל אדמה מסריחה .

כמה אפשר , כל היום להתעסק במלחמות.

בא לי להיות במדינה שאני אדליק בה חדשות ואשמע משהו על או על ההתחממות הגלובלית מצידי ולא על פיגוע נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר בצורה כללית

קרוב, אבל לא ממש.

היפנים היו בדרך להפסד אבל סרבו להיכנע בגלל לחץ הצבא. נכון הוא שהקיסר שקל כניעה, אך מאד יכול להיות שגם זה שקר ונטען לאחר המחלחמה בכדי להוציא אותו זכאי.

בכדי להכניע את היפנים טוטאלית היה צורך בכיבוש קרקעי שהיה עולה לאמריקאים במאות אלפי נפגעים, כך שהפצצה הייתה, כפי שנטען, שיקול של עלות ותועלת.

דא"ג, גם סיפור הכניעה לאחר הפצצה הראשונה היה דרמה לא קטנה כאשר הצבא ניסה לבצע הפיכה צבאית ולמנוע מהקיסר לחתום עליה.

ולעניין הדיון - טרור אי אפשר לחסל, רק לעצור לזמן מוגבל ולכן זהו משחק סכום מינוס. (אלא אם כן השמדה של כל האכלוסיה נלקחת בחשבון)

הפתרון חייב להיות מדיני, אם בכלל יש כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לעזוב כי לדעתך אנחנו לא אלימים מספיק ?

אני הייתי רוצה לעזוב כי נמאס מכל האלימות הזאת , משני הצדדים.

לא מעניין כבר מי צודק ואיזה קרקע וכו' , הכל בגלל דת מפגרת ושטחים 'קדושים' שרק הורגים חיים בשביל אדמה מסריחה .

כמה אפשר , כל היום להתעסק במלחמות.

בא לי להיות במדינה שאני אדליק בה חדשות ואשמע משהו על או על ההתחממות הגלובלית מצידי ולא על פיגוע נוסף.

כי לדעתי אנחנו לא מעבירים מסר מספיק ברור.

כוח מבין כוח. האו"ם כארגון שנועד לקדם שלום נכשל כבר עשורים, בכל העולם.

השיטה "שטחים תמורת שלום" כשלה, השיטה "שחרור מחבלים כמחווה" כשל, השיטה "בואו נדבר על זה" כשלה.

יש כאלה שקשה להם לקבל את המציאות כמו שהיא, שיש פאנטים איסלמים שרוצים עולם איסלמי, ושאלימות מבחינתם היא האמצעי העיקרי להשגת היעד.

אלימות שכנגד אותם פאנטים היא לא אותה אלימות, כי מה לעשות - המטרה שונה.

יש אלימות לשם השלטת טרור ושלטון פאנטי-איסלמי-רצחני, ויש אלימות למניעת טרור ורצחנות.

עלבון לאינטליגנציה לשמוע כל פעם משפטי או"ם קלאסיים כמו "די לאלימות משני הצדדים", או כמו שקרה עכשיו, "האו"ם מגנה את החטיפה/רצח הנערים וקורא לשני הצדדים לשמור על איפוק."

השימוש במילים "שני הצדדים" הוא חלק מהבעיה.

עצם הכנסת שני הצדדים לאותה משבצת הוא העוול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...