פרוייקט חדש מבוסס Maximus VII Gene ו-4790K - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט חדש מבוסס Maximus VII Gene ו-4790K

Works4me

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עשיתי כמה ניסויים בסוף השבוע , הרכבתי את כל החומרה ( הבלוק למעבד ושני הכרטיסים עם החיבור הפרללי ) והרדיאטורים בשביל למדוד ולראות היכן תעבור הצנרת , יש בעיה קטנה שבחיבור הפרללי צינור הIN נכנס ממש מעל הרדיאטור 120מ"מ ובגלל העובי של הרדיאטור ( 60 מ"מ ) המחבר לא נכנס , הזמנתי לפני כמה ימים את המחבר הסיריאלי אצלו פתח הכניסה הוא הימני , בגלל שכל אוריינטציית לוח האם היא הפוכה בTJ08B-E אז זה יוצא הפתח השמאלי וככה הוא בדיוק עובר את הרדיאטור והמאוורר והכל נכנס .

אני עדיין אבדוק מה יראה יותר טוב מבחינת הצנרת ( האקרילית או הPRIMOCHILL LRT ) יש לי מספיק משניהם .

אני רק מחכה לחיבור הסיריאלי , מצורפת התמונה להבנה , קחו בחשבון שהכל הפוך אצלי ומקום להעברת צנרת כמעט ואין ככה שהכל חייב להיות בדיוק .

בנוסף אני צריך לקדוח חור בחלקו התחתון של המארז ולחבר את ברז הריקון לתחתית הרדיאטור בחלקו האחורי .

חלון הפרספקס ה"מושחם" הגיע , אני אחתוך אותו למידה ( הוא יחליף לגמרי את דלת ימין ויוצמד בעזרת מגנטים למארז )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , במקרה הייתי בדואר עבור משהו אחר והפקידה החביבה אמרה לי שבדיוק הגיע עבורי חבילה ( כל הכבוד לדואר ולEK על הזריזות )

הגשר הסיריאלי מתאים בול וכנראה שאוכל להמשיך בפרוייקט ....

נחתך לוח הפרספקס והודבקה מסגרת מגנטית ככה שהכל מתאים יפה ( אולי אני אשייף את הפינות יותר אח"כ , לא ממש מפריע לי ככה ) אחרי התקנת תאורה מבפנים הכל יראה יותר יפה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מדי :)

:undecided: לשרוט את הפרספקס ? שיראה יותר משופשף ? :cwm27:

בכל מקרה , הרגשתי קצת בשוונג היום ( גם אחרי בירה יש לי יד יציבה עם המקדחה ) אז כבר קדחתי את החור האחורי והתקנתי מחבר 90 מעלות ואת ברז הריקון לרדיאטור התחתון מחוץ למארז , הכל הולך כמתוכנן בינתיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , הלכתי על צנרת אקרילית , סיימתי את כל הכיפופים בצנרת 12/16 , יצא יפה ונקי והכל הלך ישר בפעם הראשונה ככה שנשארה לי מלא צנרת .

בכל מקרה כאשר רציתי למלא את המערכת לבדיקת נזילות גיליתי עוד מגרעה כשמגייסים אותך לצו 8 : הנוזל השקוף נשאר ליד החלון ומדי בוקר עדשעות הצהריים היתה עליו שמש וכרגע הוא לא ממש שקוף אלא יותר בצבע צהבהב .

בגלל שאני לא מעוניין במערכת בגוון שתן עומדות בפני שתי ברירות :

1.להזמין עוד נוזל שקוף ולהמתין יפה שבוע וחצי שבועיים ( קשה קצת )

2.להשתמש בנוזל כחול UV שיש לי ואולי בעתיד לרוקן ולהחליף

מה דעתכם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מים מזוקקים כדי לבדוק נזילות (ובנתיים שהמערכת תרוץ) ואז תחליט עם אתה הולך על UV כחול שיש לך או מזמין משהו אחר ... לא הפיתרון הכי טוב אבל עדיף על כלום D:

ובלי קשר אחלה ... עושות רעב לג'וק שבראש !

מחכה לעידכונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי פונה לek

למה שהמים יצהיבו? אמורים להיות בפנים חומרים שמונעים ו/או מאיטים את התהליך הזה

כפי שנאמר, אפשר למלא מים מזוקקים, עדיפות לddw, ומקסימום להוסיף תוסף צבע של מייהמס או משהו בסגנוו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי פונה לek

למה שהמים יצהיבו? אמורים להיות בפנים חומרים שמונעים ו/או מאיטים את התהליך הזה

כפי שנאמר, אפשר למלא מים מזוקקים, עדיפות לddw, ומקסימום להוסיף תוסף צבע של מייהמס או משהו בסגנוו

חצי אשמתי וחצי צה"ל : כתוב לא להשאיר את הנוזל בשמש על הבקבוק , כרגע אין לי למי לבוא בטענות חוץ מלעצמי .

בכל מקרה מילאתי מים מזוקקים ואני מריץ בדיקת נזילות , יש רק איזה מחבר קטנטן שפעם ב15 דקות יוצא ממנו קצת נוזל ( במקום שלא נוגע בכלום ולא יכול להגיע לשום מקום ) אני אחזק את זה מאוחר יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...