פרוייקט חדש מבוסס Maximus VII Gene ו-4790K - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט חדש מבוסס Maximus VII Gene ו-4790K

Works4me

Recommended Posts

אני יודע שרק סיימתי את פרוייקט "REDWARF" אבל היה לי בראש רעיון אחר וה4790K כבר הגיע , אז החלטתי לרכוש Maximus VII GENE , ולהשמיש את הTJ08B-E ( הקטן והמעולה לדעתי )

שאר החומרה : נתונה לשינוי ( כרטיסי מסך כרגע במחשבה על 290X CF )

מעבד : 4790K ( כבר קיים אצלי )

לוח : Maximus VII GENE ( כבר קיים אצלי )

מארז : Silverstone TJ08B-E ( כבר קיים אצלי )

זכרונות : כנראה Dominator platinum 1866mhz

ספק : Seasonic 1000w platinum

קירור : שני רדיאטורים : קדמי magicool 180mm עם שני מאווררי Phobya g-silent 180mm בתצורת push\pull אחורי Alphacool nexxxos 120mm UT60 עם שני מאווררי phobya nb-eloop 1800 rpm בתצורת push\pull ( כבר קיים אצלי ) בלוקים : EK Supremacy nickel acetel ובנוסף קניתי כיסוי בלוק אדום בנוסף לACETEL שכבר מגיע איתו , 25 שקלים במבצע , לא תיקח ? ( כבר קיים אצלי )

בקר מאווררים : Scythe kaze Q 3.5 שימוקם בתחתית המארז בפתח ה3.5" הקיים .

צנרת : לא סגור עדיין אם ללכת שוב על בניה אקרילית או להשתמש בCompression fittings עם צנרת ה1/2 3/4 האדומה שלי .

מאגר/משאבה : גולת הכותרת שלי .... Monsoon S2 Dual Bay D5 Reservoir בצבע אדום כמובן ( הוזמן , יגיע עוד שבוע ) ומשאבת Alphacool D5- vpp655

יבוצעו : פתיחת חלון צד גדול , חיתוך מגש לוח האם בשביל להכניס את מאווררי ה180mm בתצורת push\pull , ואני אבדוק לגבי ציפוי "מראה" לרצפת המארז .

זהו בינתיים , חומרה נוספות בהמשך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעקב. נחמד לראות מערכות i-ATX

אגב, מה בנוגע לכרטיס מסך? התכנון כרגע הוא לעבוד עם זה של המעבד?

נראה שהלוג הזה הולך להיות צפוף, האם ה2X120 ימוקם מחוץ למארז?

במידה ותרצה קישור למוכר שאני רכשתי ממנו את הזכרונות, שלח לי ה.פ.

אגב, מה קרה למוצארט? נתת לנו טיזר קטן, וזהו? :huh:

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה 2X120 ? זה UT60 אחד , בעובי 60MM , אבל עדיין אחד .

אני מעדיף לשמור הכל בתוך המארז , אני יודע על המון אנשים שהתקינו רדיאטורים מפלצתיים בחוץ אבל לדעתי זה קצת מפספס את הפואנטה של מארז קטן שכזה ,

מצד שני , אני יודע שאני יכול להכניס בקלות PUSH\PULL איתו לתוך המארז אבל אני לא רוצה לצופף יותר מדי את סביבת המעבד ( כבר מדדתי הכל , שום דבר לא צמוד יותר מדי ) אבל אני אמקם את הPULL מצידו החיצוני של המארז והכל יראה יפה ונקי .

בקשר לצנרת : הזמנתי מחברים לצנרת אקרילית 12/16 של EK בצבע שחור/כרום ( היה חיסול שלהם בSPECIALTECH אז ב1.67 פאונד למחבר לא יכולתי לוותר , זה פשוט לגנוב מגנב ) אבל המחברים של Monsoon hardline פשוט יפים ומתאימים יותר לצבע המערכת , נראה כבר .

על הmozart TX , מה יש לי להגיד ? הוא עוד יחזור , כרגע אין לי את המקום עבורו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התייעצות קטנה לחכמים ( גם חוכמולוגים זה בסדר :screwy: ) , מה יותר כדאי לעשות ?

לקנות עוד 290X אחד ולצרף אותו למערכת החדשה עם ה290X מהבניה הקודמת , או לקנות שני 290 REFERENCE יד שניה ולשים עליהם בלוקים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה סגור על מערך, במקרה הזה הייתי הולך על ה290, התמורה הטובה ביותר לכסף שלך ביחס לביצועים. כרטיס 290X קרוב במחירו לצמד כרטיסים מיד-2.

מצד שני - עלויות של 2 בלוקים - לא זול בכלל

מה רע בכרטיס בודד? אני בטוח שאפשר לשים את ה1K הזה במקום אחר במערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה סגור על מערך, במקרה הזה הייתי הולך על ה290, התמורה הטובה ביותר לכסף שלך ביחס לביצועים. כרטיס 290X קרוב במחירו לצמד כרטיסים מיד-2. מצד שני - עלויות של 2 בלוקים - לא זול בכלל מה רע בכרטיס בודד? אני בטוח שאפשר לשים את ה1K הזה במקום אחר במערכת.

תודה , צודק בקשר לעלות הבלוקים , אבל אני תמיד יכול להסיר את הבלוק מה290X ולקנות רק בלוק אחד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה אחלה.

קומבו של P&P על UT60 זה 11 CM. וזה לא מעט במארז קטן שכזה. היכן תכננת למקם אותו?

"במקרה הכינותי מראש" :D

סליחה על השימוש בPAINT , בכל מקרה כאשר מאוורר אחד נמצא מחוץ למארז הרדיאטור והמאוורר PUSH תופסים 8.5cm שזה אפילו לא מגיע לתחילת התושבת של הבלוק .

- - - תגובה אוחדה: - - -

עוד התייעצות קטנה ,

אני יוצא הפעם קצת "עצלן" בעניין הסלבת הכבלים , הייתי בטוח שהSEASONIC מגיע עם הכבלים השחורים השטוחים שלהם אבל מסתבר ע"פ בדיקה לפני קנייה שלא ובמקום הוא מגיע עם כבלים רגילים ( בכל צבעי הקשת ) מוסלבים ביחד .

במסגרת המחיר שלו שהיא גם ככה לא הכי נמוכה ( 1100 ש"ח ) על איזה ספק הייתם ממליצים שמגיע עם כבלים או מוסלבים או שחורים לגמרי ושטוחים ?

יש לי כבר כמה אופציות :

COOLER MASTER V1000 שמקבל ביקורות לא רעות ועולה כמו הSEASONIC

CORSAIR RM1000 שהוא ספק טוב של CWT ואפשר להזמין כזה מאמאזון כרגע במחיר מצויין של בערך 840 ש"ח כולל משלוח ומיסים .

אם יש עוד המלצות אני אשמח לשמוע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...