סמארטפון ראשון לסרבן טכנולוגיה - באיזה תקציב? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סמארטפון ראשון לסרבן טכנולוגיה - באיזה תקציב?

yambtz

Recommended Posts

הגיע השלב שאני מתחיל להבין שאין ברירה יותר. זה אמנם נפלא לקנות ב-100 שקל טלפון שאפשר לדפוק איתו מסמרים וצריך חשמל פעם בשבוע, אבל נראה שזה כבר לא מספיק. אנשים מתחלחלים לשמוע שאין לי קליטת וואטסאפ.

מה שאני מקווה זה קודם כל לקבל רעיון כללי על איך לבחור תקציב לזה. השימוש הצפוי עד כמה שאני יכול להגיד כרגע זה וייז, מיילים, וכו'. אולי כל מיני של הבנק, טרמפים ושטויות בסגנון. אני לא מבקש שיריץ משחקים כבדים, אבל דברים בסיסיים אני רוצה שיעשה בצורה חלקה. אין טעם לקנוצ משהו שתוך חצי שנה מקרטע.

חשוב לי שהטלפון יהיה עמיד ועם חזקה.

חוץ מזה, מבין האופציות של לקנות בארץ, בהזמנה מחו"ל, או לבקש ממישהו שיקנה לי בחו"ל - מה כדאי ולמה?

אז כמה יעלה דבר כזה ואיזה מכשירים מתאימים להגדרה?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני, לדעתי אין פואנטה יותר לקנות מכשירי דגל ב3500 שקל/700 דולר, בטח לא מהדור הנוכחי שמציג שיפור ביצועים קטן יחסית של כ10% על הדור הקודם. האופציות שאני יכול לחשוב בשבילך הם טלפונים עם יחס עלות-תועלת גבוה. ברמת המחיר הנמוך- כ1000 שקלים- יש את המוטורולה G. במחירים הגבוהים יותר, הייתי הולך על משהו כמו נקסוס 5 או G2 שמגיעים עם מפרט חזק יותר ממה שתצטרך במחיר שפוי (1800-2000) שקל. אם זה משהו שממש ממש חשוב לך, מבין אלה, הG2 כנראה מגיע מצויד הכי טוב (וגם אז, חזקה משמעה אולי יומיים עבודה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר נאמר, לא שווה לקנות סמארטפון חדיש כי אין שיפור גדול בדור האחרון. לפני שבוע קניתי G2 ואני נהנה מכמה שהוא חזק, 800 חזק מספיק בשביל להריץ כל משחק שניסיתי עליו, כולל הכבדים ביותר ששוקלים מעל 2 ג'יגה. והסוללה שלו מספיקה יום שלם, שזה הרבה בשביל סמארטפון. אני נהנה לראות את כל החברה בעבודה מחוברים כל הזמן למטען עם האייפונים שלהם בזמן שאני אפילו לא מביא מטען לעבודה שכן עד שאני חוזר הביתה אני נשאר עם לא פחות מ50% .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד שכרגע הכיוון זה ה G בתור גבול עליון. על מה אני מוותר אם אני קונה נגיד E שעולה באמזון 600 שקל כולל משלוח ומסים או מבקש שיביאו לי מארה"ב? או שיש מכשיר יותר טוב באותו טווח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תלך על הmoto G, הmoto E הוא כבר פשרה לא קטנה- מעט מקום איכסון, מצלמה ללא פלאש, מעט , מסך ברזולוציה נמוכה יותר. אם מביאים לך אותו מארה"ב אז זה יעלה בקושי 700 שקל (180$). לדעתי ההבדל במחיר ביניהם לא שווה את הירידה בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MOTO G

לא הייתי לוקח את הסינים עם מעבד Mediatek עבור בן אדם שרוצה להשתמש בויז=בעיות

יש מדריך איך לפתור את הבעיות אבל אני חושב שזה מיעוד יותר לאנשים שאין להם בעיה להתעסק ולעשות ROOT למשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה שתקפה ל 99% מהפוסטים שנפתחים כאן וגם לפוסט הזה, לא סיניים, מתחיל מ 1000 ש"ח, מהזול ליקר:

מוטו ג'י>נקסוס 5>ג'י2>זי1 קומפקט (למי שמעוניין במכשיר דגל קומפקטי)>מכשירי דגל עדכניים יקרים:

למי שרוצה מכשיר שמצטיין באופן כללי בכל הפרמטרים (עיצוב, מצלמה, מפרט, וכו'): זי2.

למי שלא אכפת מעיצוב פלסטיק: ג'י3.

למי שלא אכפת ממצלמה: m8.

יש גם את one שאמור לעלות בין הנקסוס 5 ל ג'י 2 אבל הוא לא נמכר בארץ.

זהן. :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתאוריה אני מסכים איתך לגבי ה- Z2, אבל במציאות הייתי מתרחק ממנו, מתחמם לרמות מאוד גבוהות, בעקבות זה אפליקציות קורסות במיוחד האפליקציה של המצלמה. גרוע מזה הזכוכית שלו נסדקת מעצמה (אתה מוזמן לחפש עוד מידע בנט), והיבואן המקומי לא לוקח אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתאוריה אני מסכים איתך לגבי ה- Z2, אבל במציאות הייתי מתרחק ממנו, מתחמם לרמות מאוד גבוהות, בעקבות זה אפליקציות קורסות במיוחד האפליקציה של המצלמה. גרוע מזה הזכוכית שלו נסדקת מעצמה (אתה מוזמן לחפש עוד מידע בנט), והיבואן המקומי לא לוקח אחריות.

תראה, מה שכתבת פחות או יותר קיים בכל המכשירים, תכנס לפורומים השונים. באותה מידה אני מכיר אנשים שמאוד מרוצים מהמכשיר. אין מכשיר מושלם בכל אופן, בהרבה מהבעיות זה בגלל שימוש לא נכון, עידכונים גם פותרים בעיות, וכו'. בקיצור, לא הייתי מוחק מכשיר על סמך זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...