מאוורר לא עובד? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוורר לא עובד?

orio2

Recommended Posts

שלום,

יש לי מחשב II X3 450, עם תושבת AM3

בזמן האחרון המאוורר התחיל להרעיש אז רציתי להחליף אותו (ניסיתי לנקות ולא ממש עזר). ראיתי שהמליצו פה על ALPINE של AC. יש עוד הצעות?

השימושים הם די קלים, סרטים , וקצת matlab. הוא גם ככה לא סוחב דברים כבדים יותר כמו solidworks.

שאלה נוספת, בבדיקות טמפרוטורה, יצא לי התוצאה בתמונה[ATTACH=CONFIG]6205[/ATTACH]והוא מראה לי שיש לי מאוורר שלא עובד. אבל שלושת המאווררים שיש במארז עובדים (לוח אם, ספק, מקדימה ליד הדיסק הקשיח, נראה לי). מישהו יכול להסביר לי מה הבעיה ואיך אפשר לטפל בזה?

בתודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמן את המאוורר עם שמן מנוע או מכונת תפירה, טיפה מספיק, איזה מאוורר מרעיש? כמה אתה רוצה להשקיע? יכול להיות שהמאוורר מחובר ישירות לספק ואז אין ניטור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מראה לך שמאוורר לא עובד - יכול להיות שזה מאוורר שלא מחובר לכן הוא "לא עובד".

תחפש על הלוח אם חיבורים של מאווררים (3 פינים לבן כזה..)

5719042f_vbattach82061.jpeg

ויכול להיות שיש לך מאוורר שלא עובד ולכן יש לך משו שבוער בתוך המחשב ב 80 מעלות

שעל הלוח אם ... אז צ'יפסט ?

איזה יש לך במחשב ?

אולי תוכל לשלוף את זה מאחת התוכנות אם לא תתקין שניה Speccy - תוכנה חינמית לניתור חומרה

היא תגיד לך בוודאות

לגבי המאוורר שמרעיש .. תוכל להעלות תמונה של המאוורר ? חבל אם יש לך שמן מתאים בבית תוכל לסדר את זה ב5 דקות

כי הקירור שלך נראה כאילו עושה עבודה טובה גם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח אם הוא GA-MA78LMT-S2

לפי הספססי אז הכל בסדר[ATTACH=CONFIG]6208[/ATTACH]מבחינת טמ"פ

אבל עכשיו אני רואה שפה

http://forums.overclockers.co.uk/showthread.php?t=18126271

יש מאוור בחלק האחורי שאצלי לא קיים, אולי זו הבעייה, אם כן איזה מאוורר צריך לקנות (אם צריך אז אשקיע יותר)

הנה של הלוח אם והמאוורר

[ATTACH=CONFIG]6207[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6206[/ATTACH]

השמן הכי קרוב שיש לי זה שמן של המכונת תספורת. זה מספיק? איפה וכמה לשים?

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התמונה לא מתאים למאוורר שלך?

מה הקירור של המעבד?

בשביל להתאים מאוורר, אם אתה לא יודע תמדוד את האורך של

המסגרת שלו נראה לי מאוורר 80 מ"מ

אני לא בטוח שאני מבין את השאלה,"לא מתאים למאוורר שלך?"

המאוורר הוא 70 מ"מ, אבל למה שאני לא אנסה לשמן אותו עם השמן של המכונת תספורת, כמו בווידאו, זה לא יעשה את העבודה?

מה לגבי המחסור במאוורר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לשמן את המאוורר צריך לפרק אותו מההיטסינק (4 ברגים שתופסים אותו בקצוות) ואז מאחורה יש מדבקה במקרים מסוימים יש פקקון גומי שמכסה את הגישה לציר תוציא אותו עם מברג שטוח קטן וכמו בסרטון..

שמן של מכונת תספורת יתאים .. צריך לשים ממש טיפה

אם יש לך בקבוקון קטן כזה כמו שמגיע עם מכונות התספורת ויש לו פיה כמו פיפטה .. תהפוך את הבקבוקון מעל החור שלתוכו אתה מטפטף תלחץ טיפטיפה על הבקבוקון ותן לטיפה אחת להתאסף על הפיה וליפול לתוך החור ותסובב קצת את המאוורר ותראה איך השמן נספג לתוך הציר

אם ייש לך קצת שמן על הפלסטיק אז תייבש עם נייר טואלט או מגבת נייר ותחזיר את הפקק גומי והמדבקה למקום .

תעבוד על שולחן או מקום ישר ואל תהפוך את המאוורר עד שתסגור את המדבקה

לגבי המאוורר הנוסף .. אכן אפשר להוסיף וזה ישפר את הסירקולציה של האוויר במארז אך לא חובה

אני משער יחסית לגודל המאוור של המעבד בתמונה תוכל לשים מאחורה מאוורר 12ממ או 14ממ אבל שוב זה לא נראה כאילו המחשב שלך סובל מחום במיוחד

חוץ מה 80 מעלות האלא שמשום מה לא מופיעים בספססי

עריכה: פשפוש קל באינטרנט העלה לא מעט טענות על הטמפרטורה של TMPIN2 בלוח אם הנ"ל

ואצל אנשים רבים היא גבוהה כמו שלך ואך מגיעה ל 115-120 מעלות .. אין תגובה רשמית של גיגהביט

וגם חלק אומרים שמנגיעה בהיטסינקים שום דבר לא מרגיש חם מידי (80 מעלות זה כוויה מיידית)

יש האומרים שזה טמפרטורה של מייצבי המתח למעבד ויש אומרים שזהו גשר צפוני.

בכל מקרה אלא הבדלי טמפרטורה קיצוניים מידי בין שאר הרכיבים במארז .. כך שזה לא נשמע כל כך הגיוני

בין אם זה מייצבי המתח ובין אם זה גשר צפוני הם נמצאים בטווח "הרוח" של הקירור של המעבד אז הטמפרטורה לא צריכה להיות קיצונית כל כך.

אם המחשב שלך עובד תקין כבר הרבה זמן .. זו שאלה של אם בא לך לחקור את זה או לא והאם יש לך את הידע והאמצעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההסבר המפורט

שימנתי את המאוורר, מקווה שזה יעזור

חיברתי מאוורר לחיבור של המאוור החסר (לא ממש התקנתי, רק חיברתי כיד שיפעל, אבל הוא קטן מידי בשביל להשאיר אותו שם), אבל הspeedfan עדיין היה ניראה אותו דבר (מאוורר לא עובד וטמפ 80 מעלות), אז אין לי מושג מה הבעיה.

שוב, תודה רבה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הלוח שלך יש רק 2 חיבורי מאוורר ואחד מהם הוא של המעבד

כך שטכנית, תוכנה יכולה להגיד לך שיש לך 100 מאווררים במחשב ורק 2 מהם עובדים

מאווררים שמחוברים לספק ולא ללוח אם לא מנותרים ע"י תוכנות כאלה

כך שאין לך שום בעיה

המאוורר הפסיק להרעיש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...