מאבק ההישרדות של רשות השידור? בעד\נגד - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאבק ההישרדות של רשות השידור? בעד\נגד

Sting

האם אתה בעד המאבק של רשות השידור?  

37 הצבעות

1. 1. האם אתה בעד המאבק של רשות השידור?

• כן
      1
    • לא
      49

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
עד היום התעלמתי מהם, מקווה שהם לא יעשו עם זה משהו.

תודה שאתה מזכיר לנו שהצד השני של המטבע של ההתנהגות הביריונית של רשות השידור הוא ההתנהגות החוצפנית של אזרחי רבים שפשוט מחליטים שלא בראש שלהם לשלם את מה שעליהם לשלם לפי חוק. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכיר לי, אתה משלם אגרה או שאתה עדיין גר אצל ההורים?;)

תאמין לי כשיתחילו לחלוב אותך מכל החורים, אתה תעשה בדיוק אותו דבר לגוף מפגר שלא שווה שאני אשלם לו 500 שקלים בשנה.

מספיק שאני משלם כל חודש כמעט 300 שקלים על YES.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משלם הכל, אגרת כרגע לא ;)

אני זוכר כשהייתי ילד, רשות השידור הייתה שולחת מעקלים לאנשים שלא שילמו אגרה, המעקלים לקחו טלוויזיות על ימין ועל שמאל לאנשים שלא שילמו אגרה.

לא אשכח שהם הפתיעו אחד מהשכנים של ההורים שלי באמצע שראה משחק כדורגל ורצו לקחת לו את מקלט הטלוויזיה, הוא רב איתם ובמהלך נואש שבר את הטלוויזיה על הריצפה כדי שלא יקחו חח

בתקופות של אז הם היו ממש מטילים אימה כאשר היו מגיעים, לא אשכח שהייתי בערך בן 8-10, הייתי אצל סבתי לבד בבית ושמעתי אותם רבים עם שכן כלשהו, נעלתי את הדלת והתחבאתי בחדר בפחד חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שב90% מהמקרים האלה, הצדק היה עם רשות השידור.

כולם אוהבים לזכור את הטעויות שלהם ואת החוצפה שלהם, כשהם מנסים לחייב מישהו שכבר שילם, או מתעלקים על מישהו שיש לו פטור לפי חוק ואז צריך לריב איתם. המנגנון הבריוני והאטום שלהם לא תרם לאהדה, זה ברור. ובכל זאת, המקרה ההרבה יותר נפוץ הוא כל מיני פורעי חוק, שמחליטים על דעת עצמם שמשום מה דווקא את האגרה הם לא צריכים לשלם. ואז אם במקרה, אחרי כמה שנים תופסים אותם ברמאותם ומכניסים להם צינור, הם מתחילים לצרוח שרשות השידור גנבים. אין לי שום סימפטיה לאנשים האלה.

אולי (לדעתי אפילו סביר) יתמזל מזלך ובגלל סגירת הרשות, חובות העבר שלך "יפלו בין הכיסאות", ואז תוכל להסתובב בגאווה על איך שדפקת את המערכת. ואם לא יהיה לך מזל, אז לפחות תקבל את זה כמו גבר. :)

סה"כ זה פחות מ400 שקלים לשנה עכשיו. פחות מחשבון חשמל / ארנונה / תקשורת חודשי של משפחה טיפוסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגוף הזה מזמן כבר לא רלוונטי בשביל שתתרום לו אגורה, ו 400 שקל זה הרבה במדינה הזאת שגם ככה עושקת אותך מכל כיוון אפשרי ולא מאפשרת לחיות גם כאשר זוג עובד קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...