מה ההבדל בין הסדרות השונות של WD? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין הסדרות השונות של WD?

MeUser

Recommended Posts

בסופו של דבר אתה משלם על שם ...

לי לאורך השנים היה ניסיון מצויין עם WD לעומת זאת רק שמעתי מאנשים תלונות על חברות אחרות ( נכון שזה תלוי בדגם )

אבל עדיין לא שמעתי לכל אורך השנים בעיות בדגמים של WD

אני לא רוצה להיכנס לוויכוח אבל זה וויכוח שאין טעם להמשיך אותו בידיוק כמו למה לקנות כרטיס מסך של ולא של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך שום ידע.

נכוותי פעמיים מסיגייט, הספיק לי תודה.

יכול להיות שגם מWD אני אכווה... אני לא אומר שלא. אבל בנתיים זה לא קרה. טפו טפו טפו (שלא יקרה כלום לפורנו שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלח לי פעם קישור לאתר עם אחוזי כשל לכל דגם של הארדדיסק וכל חברה. אני יחפש את זה ויעלה לפה אחרי שבת.

מה שאני כן זוכר שסיגייט הובילו עם אחוזי הכשלים מכל החברות. אך היום עם כל מיזוגי החברות בתחום שנעשו יש מקום לחשב מחדש.

שבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגשתי צורך לספר לכם על פשלות :-)

פעם הוציא דיסק נפלא. לסדרה קראו DTLA. הוא קיבל ציונים מדהימים בכל מבחן.

לא היה עיתון/אתר שלא המליץ עליו. כולם קנו DTLA. הדיסקים היו נפלאים.

אחרי כשנה..... הם התחילו למות. בהמונייהם. אחוזי נפל משוגעים לגמרי.

הסיפור נגמר בזה ש מכרו את כל חטיבת האיחסון שלהם ל HITACHI.

תחת היטאצ'י הדיסקים מסדרות ה Travelstar וכל שאר הסדרות פרחו. יופי של מוצרים (רק הזקנים זכרו את ה DTLA).

במשך הזמן היטאצ'י מכרו את החטיבה ל WD והיום קוראים לה HGST תחת WD.

גם ל וגם ל WD היו סדרות דפוקות. דיסקים שכשלו באחוזים ניכרים. ויש אנשים שחטפו הרבה סבל מדיסקים שכאלה. וכל אחד יש לו חברה אהובה/שנואה וזה בסדר גמור אבל לא לגמרי מציאותי.

הכי חשוב זה לשמור גיבויים. כי דיסקים קשיחים מכילים את כל מה שיש לנו. וכשדיסק מת..... הלך הכל (או לשלם 1000-2000$ שיחזור וגם אז לא בטוח מה יצילו)

תיזהרו :-) ותמשיכו לשנוא/לאהוב חברה כזו או אחרת רק תדאגו לגיבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן אישי מתו לי שני כוננים מכנים ( בדרך כלל אני נפטר מהם לפני שהם מתקלקלים) , שניהם של wd , הראשון היה 80 גיגה והשני 1 טרה.

יש הרבה קשיחים שמתו בגלל נפילה של המחשב / מכה , במיוחד בניידים , וגם יש כאלה שלא מקוררים כמו שצריך , אז קשה להשוות.

מה שבטוח , עדיף לקנות את הקשיחים הזולים ביותר ולקנות כפול , מאשר קניה של דיסק אחד יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא נפל לי הארדדיסק וכמובן לא . אני משתדל לשמור על הדברים שלי ולכן אין הרבה תקלות. התקלות שכן היו זה היה פריטים שקיבלתי ומי שהשתמש בהם קודם לכן הפיל אותם ו/או לא טיפל בהם כראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...