מה ההבדל בין הסדרות השונות של WD? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין הסדרות השונות של WD?

MeUser

Recommended Posts

כחול: ההארד דיסק הרגיל והסטנדרטי.

ירוק: חסכוני בחשמל אך מסתובב לאט ומתאים כדיסק לגיבוי או אחסון סרטים, לחלוטין לא למערכת הפעלה.

שחור: ה"ביצועיסט", הוא יותר מהיר אך הוא יקר ממש ואין טעם לקנות אותו אלא אם אתה פראייר. מחפש מהירות? תרכוש SSD, המחיר היום ממש זול יחסית לפעם. לדוגמא MX100 256GB ב530 ש"ח.

אדום: מותאם למערכי RAID מבחינת חומרה.

סגול: מתאים לכתיבה רציפה (עלק) טוענים שיותר מתאים למצלמות מעקב שמקליט ומוחק כל הזמן.

בפועל, תקנה את הכחול. אם יש הבדל מחיר רציני אז ירוק.

בכל מקרה, הSeagte יותר זול וטוב למחירו. אני לדוגמא רכשתי (ראה במפרט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות

השאלה שלי היא יותר מבחינה טכנית לא מהבחינה של למה זה מיעוד אלה מה ההבדל? שלבי תהליך יצור שונה? ולידציה?

למה לדוגמה ה purple יותר טוב מ GREEN שזה נוגע Surveillance?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KAKADU999 אם תסתכל באותה שורה בסוגריים:(ראה במפרט), תראה שיש לי גם ... :P ועוד טיפ קטן וחביב: "יש לי בדיוק כזה בבית" ולא "יש לי בידיוק כזה בבית" סתם בשביל החתימה הנחמדה שלך :)

MeUser: הירוק יותר איטי=פחות חשמל=ממותג כירוק="שומר על הסביבה".

הסגול, אני לא יודע מה מיוחד בו. לWD בטוח יהיה הסברים "מפוצצים" על כך אך אני לא בטוח שיש כ"כ הבדל וגם אם כן לדעתי הוא לא מהותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה נפלאה עד השורה האחרונה ( לא כולל ) :)

אם יש טיעון הכי מופרך של "יש לי בידיוק כזה בבית" -

הוא להגיד זאת על מכאני.

הוצאתי לי את המילים מהפה חחחח

גם לי נתפס המוח כשראיתי את השורה הזאת.....

אם הצרכים שלך זה כונן קבצים אז אתה יכול בשקט ללכת על הירוק. יותר זול וLOW POWER.

מהירות סיבוב של 5400 בקבצים גדולים זה לא ממש קריטי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכונן הירוק לא תמיד יותר זול

אני רכשתי כי זה היה הכי זול בפלונטר באותו זמן ולא התחשק לי לנסוע לאייבורי או KSP כי הירוק יותר יקר מהסיגייט בעשרים ש"ח אך הוא חסכוני.

יכול להיות שכן יכול להיות שלא.

התכוונתי שהירוק יותר זול מבין שאר הצבעים של WD.

אני אישית לא נוגע בסיגייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? כי פעם היה להם פדיחות? זה בדיוק כמו שתקנה רק כי לATI פעם היו בעיות התחממות ודרייברים וכן הפוך...

אני מבין את פותח השרשור ...

קשה להשוות הרדיסק ככרטיס מסך ...

כשמדובר על מידע שאתה שומר ( אם הוא רגיש וחשוב ) קשה לסמוך על חברות אחרות שהיו להם פדיחות בעבר ... אני עם עמדו בנושא הזה ויש לי רק הרדיסקים של WD

אבל שוב זה רק דעתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

טעם וריח אלו דברים בהם פשוט לא קיימת אמת מוחלטת, לא קיימת עובדה כלשהי.

מה יותר טעים, עגבניה או מלפפון - זהו לא נתון שקיים.

ההסתברות שכונן WD יכשל וההסתברות שכונן יכשל אלו הם נתונים שקיימים, אלו עובדות. אנחנו פשוט לא יודעים אותם.

האנשים האלו הציגו את ההחלטה שלהם כמבוססת על ידיעה שקרית/שגויה שלהם של העובדה הזו. הם טוענים שהם יודעים שההסתברות לכשל בכונן WD נמוכה יותר משל זו בכונן סיגייט. הם לא יודעים את זה. לכן זה לא נכנס לקטגוריה של "על טעם ועל ריח".

אם ההחלטה היתה מנומקת בכך שהלוגו של WD יותר יפה מהלוגו של וזה גורם להם להרגיש טוב - אולי היה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...