התלבטות לגבי כמה מכללות ללימודי הנדסה/מדעי מחשב - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי כמה מכללות ללימודי הנדסה/מדעי מחשב

amnesia

Recommended Posts

יש לי כמה אפשרויות במקומות שונים, העניין הוא שחלקם ממש רחוקים לי אבל במאמץ זה אפשרי בשבילי ללמוד גם בהם:

1. בראודה - הנדסת תוכנה (כבר הסכימו לקבל אותי).

2. מכללת גליל מערבי - מדעי מחשב חטיבה שנייה של אונ' בן גוריון.

3. HackerU - עושה תואר בלי מתמטיקה (רק קורסים שקשורים למחשב) ומקבל לאחר 3 שנים תואר במדעי מחשב של אונ' מחול כמו לדוגמא אוניברסיטת יורק.

יש לי הרבה חשדות לגבי 3, העניין הוא שבראודה זה מאוד רחוק לי (כמעט שעה נסיעה) והאחרים קרובים לי מאוד.

אני מתקבל בכולם, יש למשהו רעיונות כלשהם? אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בראודה.

שעה נסיעה זה לא תענוג גדול, אבל אנשים עושים את זה. לא סוף העולם. אני הייתי נוסע באוטובוס מרעננה לשנקר וזה היה לוקח לפעמים שעה. אני מכיר אנשים שנוסעים מהרצליה או מרעננה לת"א-יפו וזה נסיעה של שעה עד שעה וחצי (2 אוטובוסים).

מסתדרים.

האקר U - ממש, אבל ממש לא.

- - - תגובה אוחדה: - - -

מבין האפשרויות הללו וודאי שבראודה הוא העדיף.

אני מניח שלאוניברסיטאות אתה לא יכול להתקבל. ניסית את HIT או האקדמית ת"א יפו?

הוא גר בצפון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Gil28

לא יודע, כמעט הכל סביבי זה מכללות, אוניברסיטת חיפה אני יכול להתקבל רק להנדסת מערכות מידע, ואני לא מעוניין בזה.

טכניון זה רק דברים שאני לא אוהב כמו כימיה לדוגמא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Gil28

לא יודע, כמעט הכל סביבי זה מכללות, אוניברסיטת חיפה אני יכול להתקבל רק להנדסת מערכות מידע, ואני לא מעוניין בזה.

טכניון זה רק דברים שאני לא אוהב כמו כימיה לדוגמא.

מה? על מה אתה מדבר?

בטכניון יש תארים במדעי המחשב והנדסה ברמות הגבוההות בעולם, זה שהציונים שלך לא מספיק טובים בשביל שהם יסתכלו עלייך זה כבר משהו אחר, חבר.

אל תנסה לתרץ את זה עם "טכניון זה רק דברים שאני לא אוהב כמו כימיה לדוגמא".

בחייאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? על מה אתה מדבר?

בטכניון יש תארים במדעי המחשב והנדסה ברמות הגבוההות בעולם, זה שהציונים שלך לא מספיק טובים בשביל שהם יסתכלו עלייך זה כבר משהו אחר, חבר.

בחייאת.

פשוט בא לי להקיא מצורת הדיבור שלך אתה צריך להתבייש, יותר נכון ההורים שלך צריכים להתבייש בחינוך שקיבלת.

אמרתי שלטכניון התקבלתי רק לדברים כמו כימיה שאני לא אוהב, לא אמרתי שאין שם מדעי מחשב והנדסה.

כמה אתה ממורמר אני פשוט לא מאמין, יש לך אישיות זוועתית.

מעדיף את ה650 פסיכומטרי שלי מאשר 800 פסיכומטרי עם אישיות כמו שלך.

בטכניון יש מדעי המחשב. אבל אם לא התקבלת לאוניברסיטת חיפה (האוניברסיטה הכי פחות נחשבת), קל וחומר שלטכניון לא תתקבל.

לא ציפיתי להתקבל לטכניון, כמו שאמרתי קודם לטכניון אני יכול רק לדברים כמו כימיה שאני לא אוהב, ולכן אני אומר וחוזר:

אונ' חיפה וטכניון לא מסתדר, ובגלל שאין לי אוניברסיטאות נוספות באזור (ממה שידוע לי) אני מחפש מכללה טובה.

ובבקשה אנשים כמו ברגיז בבקשה אל תגיבו בדיון הזה לא מעוניין בגישה שלילית וממורמרת כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? על מה אתה מדבר?

בחייאת.

מה זו התגובה המתנשאת והמפגרת הזו.

נראה לך שהוא באמת חשב שאין בטכניון מקצועות הנדסה ?

ההגדרה של הטכניון היא "הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל הוא אוניברסיטה בחיפה המתמקדת בהנדסה ובמדעים מדויקים."

ברור שהוא התכוון שהוא פשוט מתקבל לטכניון רק לכימיה וכו' וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט בא לי להקיא מצורת הדיבור שלך אתה צריך להתבייש, יותר נכון ההורים שלך צריכים להתבייש בחינוך שקיבלת.

אמרתי שלטכניון התקבלתי רק לדברים כמו כימיה שאני לא אוהב, לא אמרתי שאין שם מדעי מחשב והנדסה.

כמה אתה ממורמר אני פשוט לא מאמין, יש לך אישיות זוועתית.

מעדיף את ה650 פסיכומטרי שלי מאשר 800 פסיכומטרי עם אישיות כמו שלך.

לא ציפיתי להתקבל לטכניון, כמו שאמרתי קודם לטכניון אני יכול רק לדברים כמו כימיה שאני לא אוהב, ולכן אני אומר וחוזר:

אונ' חיפה וטכניון לא מסתדר, ובגלל שאין לי אוניברסיטאות נוספות באזור (ממה שידוע לי) אני מחפש מכללה טובה.

ובבקשה אנשים כמו ברגיז בבקשה אל תגיבו בדיון הזה לא מעוניין בגישה שלילית וממורמרת כזאת.

אני אומר אתה כעוס ברמה של 10\8.

נייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר אתה כעוס ברמה של 10\8.

נייס.

אני אומר אתה תינוק ברמה של 10/10.

מה יש לך לחפש פה בפורום הזה בכלל ? צריך לסיים יסודי לפני שמגיעים להשכלה גבוהה עד כמה שידוע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...