שידרוג D5\655 + בלוק ורדיאטור ל Gigabyte 290 - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג D5\655 + בלוק ורדיאטור ל Gigabyte 290

guylederer0

Recommended Posts

זה לא EMS זה PREORITY MAIL

כמובן שמכס אני אצטרך לשלם ככה או ככה ...

השאלה היא כמה עמלות בערך (+- ממוצע ) אני אצטרך לשלם לFEDEX ?

( פעם שעברה חיכיתי קרוב לחודש וחצי לחבילה הכל בגלל המכס המחורבן ! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז הזמנתי את החבילה ביום חמישי 24.7 והמוכר שלח אותה ביום שישי 25.7 והיום קיבלתי אותה 27.7 D: !!!

פשוט מדהים המהירות ... לא יצא לי יותר מידי כסף מעמלות

מע"מ - 186

דמי איחסון - 7.13

דמי טיפול - 70.80

אגרת מחשב - 8

ביטחון שיחרור מהיר - 24.07

סה"כ = 296 ש"ח

קצת

OX8Nx5W.jpg

sIAP1tu.jpg

הכל נראה תקין וכשר ... התחלתי כמובן לחטט ולחקור טיפה

הQDS ממש טוב ומאסיבי ונראה מאד איכותי

המוד למשאבה מתאים כמו כפפה לטופ ולמיכל

כנ"ל כל הפיטינגים והמאריכים

הלדים ממש טובים ואני מאד מרוצה מהם

הדבר היחידי שנתקלתי בו ה"סוויטס" של ה PCI צריך קצת עבודה ומחשבה עליו כי יש לו 3 יציאות + + - ורק מיציאת ה - יש כבל שיוצא לחיבור מולטקס לפין אחד בלבד (שכנראה הוא ה - ) ואני צריך להשיג\להכין עוד מחבר שילך איכשהו לשני ה + ... אני אצטרך את עזרתכם קצת בהמשך כי זה לא קריטי

רק נשאר לי לפרק את המערכת ולנקות אותה ( ממש אין לי כוח אבל מה לעשות P: ) אני מאמין שזה יקח לי רוב הזמן ...

צריך לעשות חישובים בקשר לפיטינג ואיך למקם אותם אבל מהמדידה על עיוור שעשיתי זה מסתדר לי טוב טוב ( מזל שלקחתי 2 מאריכים ארוכים כי זה ממש הציל אותי בכניסות לרדיאטור כי המאווררים די מגבילים אותך בגלל העובי שלהם )

אני יעשה איזה טסט ראן רק עם מים מזוקקים למשך כמה שעות\לילה ובהמשך אם הכל יהיה תקין אני יוסיף את הצבע הPASTEL (שגם אותו אני צריך איכשהו לחשב כמה כמות לשים ) אם יש לכם איזשהיא דרך נוחה לחשב אני אשמח לדעת

אם לדעתכם שכחתי עוד משהו אני אשמח לדעת את זה ... אני הולך לעבודה וחוזר בלילה וכנראה אתחיל את התהליך עד השעות הקטנות של הבוקר

אז שיהיה שבוע טוב לכולם :)

גיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש.

קדימה לעבודה.

בקשר למדידת כמות המים: קח בקבוק / מיכל שניתן למדוד אותו. (ליטר, ליטר וחצי וכו'). תראה כמה נשאר בבקבוק ותדע כמה נכנס למערכת.

לחילופין, תוכל לטפטף טיפה או 2, ולהוסיף עד לקבלת הגוון הרצוי. רק תעשה זאת בהדרגה של כמה דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי 6 שעות וקצת סוף סוף סיימתי ... אני כל כך גמור מעייפות רק רציתי לעדכן

בנתיים אין נזילות אבל זאת הייתה בדיקה מהירה שהכל בסדר

חיברתי את המחשב ישר כי הייתי בטוח שעיקמתי פין של המעבד ... למזלי הכל עובד בנתיים ...

אני יעדכן מאוחר יותר\מחר ואביא לכם !

לדעתי יצא ממש טוב :]

שיהיה בוקר טוב (לילה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח כן יש לי בעיה עם הצילומים ... צריך לעשות את זה כמו שצריך ... גם את זה בקושי עשיתי רק רציתי לסיים עם זה ...

כשהכל יהיה גמור אני יעשה משהו קצת יותר טוב (אפרק את המגן של האייפון)

איך יצא הלופ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו בתכנון שלך לא מושלם.

1. מדוע התקנת QDC בודד? זה לא יעזור לך. כל העניין הוא לבודד רכיב מסויים כדי שיהיה ניתן לנתק אותו. לדוגמה - . כך שתוכל להוציא אותו מהמארז בקלות, מבלי להתעסק בכל המערכת ולעבוד עליו. לחילופין? כרטיס מסך או משאבה. אני לא אומר להתקין QDC על כל רכיב, היות והם פוגעים בזרימה, 2 הם כמות סבירה ללופ לדעתי.

אישית? אני בכלל לא משתמש בהם, אלא מתקין ברז ניקוז בנקודה התחתונה ביותר בלופ.

2. לא כ"כ רלוונטי עבורך אם אתה מחפש מערכת משולבת QDC, אני בכלל הייתי הולך על צנרת אקרילית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הקטע, לכל רכיב יש את המטרה שלו.

לשים QDC בודד זה קצת לפספס את המטרה, ולפגוע בזרימה תוך כדי.

אם הוא נועד נטו לניקוז (ועם QDC בודד אני לא רואה אפשרות אחרת), הייתי הולך על ברז. יותר פשוט ואסטתי

צנרת אקרילית דורשת פיטנגים שונים, ערכת כיפוף וכו'. השאלה אם בא לך להכנס לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאני הולך לשנות משהו במערכת במיוחד צנרת\פיטינגים ...

נכון שברז יותר מעשי מQDC אבל שוב פעם די הסתבכתי עם זה וצריך עוד מחברים\מפצלים ולא רציתי להתעסק עם זה יותר מידי ובגלל שהQDC הוא פיתרון מאד פשוט אז הלכתי עליו ... אולי בעתיד אני יעשה שימוש אחר כשאני אחליט לשנות\להוסיף בלוק לכרטיס מסך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...