תקלה משונה כונן SSD - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה משונה כונן SSD

AmitDanan

Recommended Posts

כל מה שאני רואה בתמונה הוא שיש לך 3 כוננים פיזיים - אחד בנפח 250GB (אני מניח שזה ה SSD), ושניים בנפח 2TB, כאשר בדיסק הקשיח הראשון יש שטח שלא הוקצה בכלל (כמעט בנפח כל הדיסק הקשיח) ולכן אתה לא יכול להשתמש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנחש שניסת להתקין על הדיסק הזה את הווינדוס? כי יש לו שם מחיצה של 100 מגה (שהיא מחיצה שמורה למערכת)

אבל אני לא פה בשביל לנחש. תפרט בקשה מה ניסית לעשות ומה אתה לא מצליח לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. באיזה כונן מערכת ההפעלה מותקנת כרגע?

2. האם היה מידע בדיסק הקשיח בעל השטח הלא נגיש?

3. מה קורה כאשר אתה מנסה ליצור מחיצה בשטח הלא מוקצה בדיסק הקשיח? האם אתה מקבל הודעת שגיאה כלשהי?

באופו אידאלי הכי פשוט לבצע את הצעדים הבאים:

א. לנתק את כל הכוננים ולהשאיר רק את כונן ה מחובר.

ב. להתקין את מערכת ההפעלה על כונן ה .

ג. לחבר את שני הדיסקים הקשיחים בחזרה.

ד. בדיסק הקשיח בעל המחיצה בגודל ה 100MB והשטח הלא מוקצה (אני מניח שעליו הייתה מערכת ההפעלה) - תמחק את כל המחיצות ותיצור מחיצה אחת גדולה חדשה. לאחר מכן תפרמט אותה ל NTFS.

הערה - בדיסק הקשיח השני אין לבצע כל פעולה - אני מניח שיש עליו מידע, שכן 32% (כ-600GB) ממנו תפוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמלול אל תשכח שאם על הדיסק הגדול הראשון (זה שיש עליו מחיצה של 100 מגה) באמת היתה מותקנת אז סביר להניח שגם היו עליו קבצים. ואם הוא יצור מחיצה חדש בשטח הלא ממופה הזה המידע הזה יעלם.

בגלל זה אני אומר שפותח הדיון צריך להיות קצת יותר ספציפי ולפרט על בדיוק הוא מנסה לעשות?

תעזור לנו לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היו קבצים על הדיסק הקשיח הזה, אז רוב השטח שלו לא היה מוגדר "לא מוקצה" ולא הייתה לו בעיה לגשת לקבצים. הסיבה שהשטח מוגדר "לא מוקצה" היא כי מישהו מחק את המחיצה הזו או שיש בעיה בדיסק עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל השואלים והתוהים

רשומים בתמונה כל הפרטים !

על ה 100 מגה רשום "מערכת" שפרושו שמהכונן הזה נעשה הבוט הראשוני. (אליו ניגש הפוסט)

על ה 232 מגה רשום "אתחול" שמובנו שמהכונן הזה עולה (לאחר שנקראו קבצי האיתחול מה 100 מגה.)

ולכן מותקנת עליו.

ומה הבעיה של השואל ? אין לי שום מושג בשלב הזה של הדיון................

מה ההגיון שבשמות ? הגיון מיקרוסופטי כלומר אין הגיון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה לי בדיסק הישן אם שמתה לב בתמונה הראשונה זה יצר לי מחיצה שזה שמור על ידי המערכת לא בכונן של מערכת ההפעלה וזה גם מה שבילבל אותי,

בתמונה האחרונה זה בערך מה שהיה תמיד באותה המחיצה של התקנה ולא על כונן אחר.

בכל מקרה לא היתי בטוח אם יש קשר לכונן החדש EVO 840 .

תודה על העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...