הלך המסך- התלבטות אם לקנות אחד חדש או משומש - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלך המסך- התלבטות אם לקנות אחד חדש או משומש

mp91

Recommended Posts

אהלן, הלך לי היום מסך 19 אינג ' של חברת שקניתי לפני כמה שנים.. (הלך הספק כוח שלו אני מאמין).

בכל מקרה, אני בעניין להביא אחד אחר, שימושיי הם וסרטים ואולי בהמשך קצת משחקים לא כבדים.

ההתלבטות שלי היא האם לקנות מסך חדש באיזה 700שקל21 אינג בערך או משומש באיזה 300 שקל.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אם לתקן אותו, רוב הסיכויים בעלות של כמה עשרות שקל מקס' ?

תן קצת מידע על מה שקרה שם :

- היו סימנים מקדימים כלשהם לתקלה ? (במיוחד - מסך חשוך יותר מהרגיל, גוון ורוד, תאורה לא יציבה)

- מה התקלה (לא נדלק, מראה תצוגה אם מאירים לתוכו על ידיי פנס אבל אין תאורה, נדלק לשניה ונכבה)

- פתח אותו, אתה רואה קבלים מנופחים על המעגל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך, קודם כל תודה על העזרה.

ראשית, כן, היו סימנים מקדימים- לפני 3-4 חודשים בערך המסך היה נכבה ונדלק לסירוגין כל כמה שניות, מידי פעם היה נכבה והייתי צריך להדליק אותו בעצמי. איכשהו הבעיה הסתדרה והמסך שב לפעילות תקינה.

היום בלילה המסך נדלק ונכבה לבדו לסירוגין. עד שבסופו של דבר נכבה לחלוטין. ניסיתי להחליף שקע/כבל- לא עזר. לאחר חיפוש קצר באינטרנט הבנתי שככל הנראה הבעיה היא בספק כוח של המסך או איזה רכיב אלקטרוני כזה או אחר.

אשמח לפתוח אותו ולנסות להציל אותו, העניין הוא שהרקע שלי באלקטרוניקה הוא לא טוב, אבל חוש טכני כן יש לי.

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על ידיי הלחמה כמובן. רצוי להשתמש בקבלים של יצרנים איכותיים ושיש להם ערכים טובים לא פחות מהמקוריים. כמו כן יכול לקרות שיש קבל נוסף שנראה שלם אבל רצוי להחליף גם אותו

תעלה צילום של המעגל מ 2 צדדים וערכים של הקבלים שנשרפו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...