יעוץ לפני רכש (280X) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ לפני רכש (280X)

UberGitter

Recommended Posts

שלום,

מוכרים כיום 280X באיזור ה700-800 שקלים ביד2. יש האמת לא מעט כאלה.

ברור שמדובר במיינרים לרוב, זה לא העניין וזה לא מפריע לי.

העניין הוא, האם שווה בכלל לקנות עכשיו או שאולי כדאי לחכות ליולי/סוף יולי? אני לא יודע אם המחירים יעלו, או יעלמו לגמרי.

אני לא לחוץ בזמן בגדול. כרגע גם ככה חודש וחצי לא יהיה לי זמן לגעת במשחקים, אבל אם עוד חודש לא צפויים שינויים גדולים אז אני אקח כבר עכשיו, כל עוד המחיר אטרקטיבי.

דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הפחד שלי רק לפספס דיל. אני לא רוצה עוד חודש להוציא עוד 150 שקל כי זה מה שיש באותו רגע.

אני לא מכיר את השוק מספיק טוב, אז אני שואל בעצם אם החברות הגדולות מתכננות כל מיני דברים לעוד חודש-חודשיים שיגרמו לירידת מחירים או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שמדובר במיינרים לרוב, זה לא העניין וזה לא מפריע לי.

דעתכם?

זה בהחלט אמור להפריע לך!

יש לא מעט דיווחים ברשת על כרטיסים שפשוט הושבתו לאחר שימוש בכרייה, או לפחות ניזוקו בצורה כזאת או אחרת.

הכרטיסים האלה עבדו בצורה מאוד אינטסיבית, ולכן (והגיוני) שיש בלאי גדול יותר, אם זה לרכיבים או למאווררים בפרט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אין ספק בכלל שכרייה מקצרת את אורך החיים.

השאלה היא רק בכמה וכמה זמן נשאר לכרטיס. הרי בהחלט יכול להיות שלמרות שחיי הכרטיס קוצרו עקב הכרייה, הוא עדיין יעבוד 3 שנים בלי בעיות. ואחר כך הוא בכל מקרה יצטרך החלפה כדי להחזיק משחקים חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בהחלט אמור להפריע לך!

יש לא מעט דיווחים ברשת על כרטיסים שפשוט הושבתו לאחר שימוש בכרייה, או לפחות ניזוקו בצורה כזאת או אחרת.

הכרטיסים האלה עבדו בצורה מאוד אינטסיבית, ולכן (והגיוני) שיש בלאי גדול יותר, אם זה לרכיבים או למאווררים בפרט!

זו סטיה קטנה מהנושא, אבל כולי תקווה שזה לא יחזור על עצמו.

תחשוב דקה, נניח וזה באמת מקצר את חיי הרכיבים (ואני יכול להתווכח איתך על כמה ולמה). נניח אפילו מקצר מאוד את חיי הרכיבים, עד כדי ההנחה הלא סבירה בעליל שחודש של עבודה על 100% דופקים לגמרי את הרכיבים. מעולה. יש אחריות. למחרת אני מממש אותה. סה טו.

חוץ מזה, ראה את תגובתו של מור. בהנחה (היותר סבירה) שזה לא ממש מקצר את החיים שלו, אני כנראה אחליף אותו עוד לפני שתיגמר האחריות (3 שנים).

וכעת אם אפשר לחזור לנושא, ואני אפילו אחזור על השאלה, האם צפויים שינויים כאלה או אחרים בחודש-חודשיים הקרובים שיובילו להורדת מחירים של הליין הזה?

עריכה:

טוב, מצאתי מידע במקומות אחרים, קצת חקרתי את השוק. מסתבר שהמחירים שהכורים שמים כיום הם תוצאה של כשלון מערכות הכריה הקטנות יותר (סדר גודל של עד 50 אש"ח) וחוסר רווח בגלל חשבונות חשמל וההשקעה הראשונית. כמובן גם פקטור התחרות נכנס לעניין. היותר וקשה לכרות היום, הכורים מוכרים את הציוד שלהם בלב כבד, תוך כדי שהם מתחרים בכורים אחרים. בסופו של יום, קניתי 280X VAPOR X בכ700 שקלים, הכרטיס חדש לגמרי ונמכר בחצי מהעלות המקורית. ראיתי ביד2 שיש עוד מוכרים במחירים בסדר גודל זה.

לא רואה סיבה לדאגה כי יש קבלות. המחירים לא צפויים לרדת, אלא לעלות, אחרי שיימכרו מכונות הכרייה האחרונות, ותהיה פחות תחרות על המחיר.

תודה בכל מקרה למי שניסה לעזור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...