ANTEC P100 / P 280 אפשר הסבר קצר על ההבדל בין המארזים ? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ANTEC P100 / P 280 אפשר הסבר קצר על ההבדל בין המארזים ?

udi2181

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מהשיחה שהתקיימה את ה- P 100 שללתי את ה- P280 שאהבתי ועכשיו בדילמה לגביו כי כמעט ולא הוזכר בשיחה אז נשארתי עם ה- nanoxia ds1 וה- 550D ... אפשר לשים את המחיר בצד ולנסות להסתכל על יתרונות וחסרונות וקח בעצם לבחור כי המבחר הוא עצום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה לא לוקח בחשבון את ה-R4? ממה שאני מבין, הוא אופציה מצוינת.

מעבר לכך, קח בחשבון גם את ה-DS2. מעט נמוך מה-DS1 ושוקל קצת פחות, אבל מעבר לזה לא שמתי לב להבדלים משמעותיים. הוא עולה קצת פחות מה-DS1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בDS2 לא ניתן להסיר את הכלובים ובטח שלא לשחק איתם(למקם).

לכל מארז יש פיצ'רים המיוחדים לו. מה שהכי מעניין אותך תיקח.

משקלים תוכל באתר יצרן של כל מארז(עם ובלי קרטון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי השאלה שלך עידן אני טועה אם ככה ... יכול להיות שלא התייחסתי לספק המתאים . במפרט שבניתי לקחתי את המארז של P280 ואת הספק של TP 750C יצא לי שעל המארז אני משלם 555 ש"ח ועל הספק 509 ש"ח .

וחשבתי שאפשר לחסוך אולי בכך שאני אקח מארז +ספק ביחד . מסתבר שלא :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

המארז שלי הוא p280 שחור בלי חלון. רכשתי אותו בivory(לא באילת) עבור 485 שח. אני מרוצה ממנו מאוד וממליץ כמובן.

לגבי הדרישות שלך:

שקט - המארז שקט מאוד. כשהמאווררים בrpm נמוך לא תצליח לשמוע את המארז גם אם תצמיד את האוזן אליו. כשהם בrpm גבוה ניתן לשמוע אותו אבל בצורה זניחה.

מאוורר - המארז בעל 3 מאווררי 120mm מאחורה שמגיעים איתו. יש מקום לעוד 4 מאווררי intake מקדימה.

מרווח- מארז מרווח מאוד, שים לב שהוא מוגדר super mid tower הוא יותר גבוהה בערך ברבע גובה ממארז midtower רגיל. יש מקום עצום לכבילה מאחורה ובכלל כל העיצוב של הכבילה במארז הזה יוצא מן הכלל ומקל את התהליך מאוד. יש מקום להכניס כרטיסי מסך בכל אורך שאתה חפץ בו. מאפשר קירור גבוה למעבד.(170mm לדעתי)

מסנני אבק - קיימים 2 . אחד קטן למטה למאורר של הספק כח, שעושה עבודה חביבה, והשני מקדימה שעושה עבודה מצויינת. נשלפים בקלות לשטיפה.

בכללי - המארז חזק יותר בשקט מאשר בביצועים תרמיים. אבל גם מבחינת טמפרטורות לא נתקלתי בשום בעיה איתו. יש לי שם מעבד i5 4670k עם קירור זול ב50 שקל של וכרטיס gtx 780 והטמפרטורות במאמץ מצויינות.

אם יש לך התלבטויות נוספות עליו אשמח לענות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...